Teemu Järvi Plakát Gentle bear 50x70
890 Kč

Plakát Gentle bear 50×70 Krásný černobílý plakát, který úžasně doladí nejen interiéry ve skandinávském stylu. Jemné tahy bambusovým perem promyšlené do posledního detailu vás okouzlí na první pohled.

Teemu Järvi Plakát Red Fox 50x70
890 Kč

Plakát Red Fox 50×70 Plakát můžete zavěsit zarámovaný na stěnu, nechat opřený na komodě nebo na nočním stolku a ti odvážnější, podle vzoru skandinávských interiérů, jej mohou připnout jen tak bez rámu přímo na zeď. Plakát dodáváme nezarámovaný v dárkové kartonové tubě.

Teemu Järvi Plakát Sova 50x70
890 Kč

Plakát Sova 50×70 Plakát můžete zavěsit zarámovaný na stěnu, nechat opřený na komodě nebo na nočním stolku a ti odvážnější, podle vzoru skandinávských interiérů, jej mohou připnout jen tak bez rámu přímo na zeď. Plakát dodáváme nezarámovaný v dárkové kartonové tubě.

Teemu Järvi Rám na plakát, šířka 50cm / dub
920 Kč

Rám na plakát, šířka 50cm / dub Uchycení plakátu v rámu je velmi jednoduché a rychlé, zavěšení na zeď je pak přes stylové kožené lanko. RozměryRám je vhodný pro plakáty s šířkou 50 cm, délka plakátu je flexibilníTloušťka rámu 2 cm MateriálDubové dřevo, lanko pravá kůže Vyrobeno ručně ve Finsku