Tega Baby KOMFORT 2v1 - bílá
172x

Tega Baby KOMFORT 2v1

598 Kč

Další nabídka za 488 Kč

Vanička Komfort 2v1 s vnitřní anatomickou formou byla navržena tak, aby při koupání podporovala dítě. Tato vana byla navržena a vytvořena pro usnadnění koupání dítěte, zejména v prvních měsících jeho života.

Od prodejce MALL
Tega Baby Univerzální stojan na vaničky - stříbrná
1x

Tega Baby Univerzální stojan na vaničky - stříbrná

699 Kč
616 Kč

Univerzální stojan na vaničku značky Tega zajistí bezpečné a pohodlné koupání vašeho děťátka. Stojan je možné složit, takže vám nezabere téměř žádné místo. Určen pro vaničky o velikosti 86 a 102 cm.

Od prodejce MALL
Tega Baby Vanička LUX Sova 102 cm - šedá
40x

Tega Baby Vanička LUX Sova 102 cm - šedá

419 Kč

Další nabídky od 395 Kč

Vanička LUX od značky Tega Baby je vyrobena z nezávadného plastového materiálu, který se snadno čistí vlažnou vodou. Anatomický tvar vaničky a roztomilé obrázky soviček jistě zaujme každé děťátko. Vanička je navíc vybavena praktickým teploměrem.

Od prodejce MALL
Tega Baby Nočník - židlička Sova šedá
9x

Tega Baby Nočník - židlička Sova šedá

259 Kč

Další nabídky od 222 Kč

Představujeme vám univerzální nočník v šedé barvě od značky Tega. Nočník je vyrobený z tvrzeného, nezávadného plastu, který zároveň poslouží jako židlička pro vaše děťátko. Nabízí designový vzor soviček, který si zamiluje vaše děťátko i vy.

Od prodejce MALL
Tega Baby Univerzální stojan na vaničky 102 cm - bílá
36x

Tega Baby Univerzální stojan na vaničky 102 cm

699 Kč
654 Kč

Další nabídky od 741 Kč

Praktický stojan na anatomickou vaničku na děťátko. Anatomický tvar zajišťuje bezpečné usazení vaničky a usnadňuje koupání.

Od prodejce MALL
-16%
Tega Baby sedátko na WC měkké Autíčka Modrá
89x

Tega Baby Dětské sedátko na WC měkké

329 Kč
275 Kč

Cosing Univerzální sedátko na WC poskytuje komfort a pohodlí díky měkké sedací části potažené PVC. Ideální pro děti, které se učí na toaletu. Snadno se připojí k většině záchodových prkének díky protiskluzovým částem. Moderní způsob potažení brání oděru a poničení.

Od prodejce MALL
Tega Baby Pěnové lehátko do vaničky UNI KOLOR - žlutá
8x

Tega Baby Pěnové lehátko do vaničky UNI KOLOR

188 Kč

Lehátko do vany, které mamince usnadní koupání díky tomu, že bude mít při koupeli obě ruce volné. Je vyrobeno z měkkého materiálu s plastickým vzorem. Na rozdíl od kovového lehátka umožňuje ponoření celého tělíčka do vody pro důkladnou koupel. Tega pěnové lehátko do vaničky UNI KOLOR je využitelné i jako sedátko, až bude dítě starší.

Od prodejce MALL
Tega Baby Sada nábytku pro děti Multifun - stoleček a židlička - šedá
16x

Tega Baby Sada nábytku pro děti Multifun - stoleček a židlička

1 690 Kč

Další nabídky od 1 292 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální dětská sada Multifun značky TEGA se skládá ze stolečku a židličky. Jedna strana pracovní desky je navržena pro stavění kostek stavebnice LEGO, po otočení získáme prostor pro psaní a kreslení. Sundáním desky vzniká úložný prostor na mnoho dalších činností.

Od prodejce MALL
Tega Baby Nočník - židlička Peppa Pig modrá
3x

Tega Baby Nočník - židlička Peppa Pig

289 Kč
262 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nočník/židlička Peppa Pig od značky Tega Baby je univerzální nočník, použitelný také jako židlička. Nočník je vyrobený z kvalitního materiálu, je lehký, kompaktní a snadno se čistí. Díky svému tvaru a vysoké opěrce zad poskytuje dětem maximální pohodlí.

Od prodejce MALL
-21%
Tega Baby Hrající Nočník - židlička Sova bílá
14x

Tega Baby Hrající Nočník - židlička

299 Kč
236 Kč

Další nabídky od 214 Kč

Židlička na sezení a nočník v jednom. Jedná se o nočník s vysokým opěradlem, který dítěti poskytne dostatečné pohodlí a pocit, že má podobný záchod, jako dospělí. Tega Hrající Nočník – židlička dokáže přehrávat melodie, což dítě zabaví a uklidní. Materiálem je plast, který se snando omývá a udržuje v čistotě.

Od prodejce MALL