-29%
TEMPISH Trendy vesta brankářská senior L/XL

TEMPISH Trendy vesta brankářská senior

789 Kč
559 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Tempish Trendy je brankářská vesta pod dres zajišťující dokonalou ochranu hrudníku. Střih a stahovací pásky zajistí dokonalé přilnutí k hrudníku, zároveň nedochází k omezení rozsahu pohybu.

Od prodejce MALL
-27%
TEMPISH Brusle Detroit junior 34
4x

TEMPISH Brusle Detroit junior

1 790 Kč
1 299 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Moderní juniorské hokejkové brusle. Tempish Brusle Detroit junior jsou vhodné zejména pro rekreační bruslení. Skořepina boty je anatomicky tvarovaná. Vnitřní materiál DB 320 s pamětí se přizpůspobí dle chodidla bruslaře. Brusle disponují kvalitními noži z kalené uhlíkové oceli pro vyšší odolnost.

Od prodejce MALL
-32%
TEMPISH Wortex Black 41
9x

TEMPISH Wortex

2 043 Kč
1 369 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Pánské brusle disponují plastovou výztuhou, která ochraňuje před údery puků a hokejek. Mají anatomicky tvarovaný kotník a 2dílný jazyk. TEMPISH Wortex jsou vhodné pro hráče středních a nižších soutěží a rekreační bruslaře, kteří od brusle vyžadují závodní vlastnosti.

Od prodejce MALL
TEMPISH Giulia White 35
30x

TEMPISH Giulia

2 409 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Dámská brusle TEMPISH Giulia se řadí mezi nejkvalitnější brusle značky. Je určena pro náročné bruslařky. Bota brusle je z kvalitního materiálu na bázi PU s úpravou 3D, který dodává botě punc exkluzivity.

Od prodejce MALL
-26%
TEMPISH Brusle Giulia black plus 38
32x

TEMPISH Brusle Giulia black plus

2 030 Kč
1 499 Kč
Doprava zdarma

Stylové dámské krasobrusle ideální pro náročnější bruslaře. Tempish Brusle Giulia black plus zaujmou hned na první pohled zajímavou 3D povrchovou úpravou. Brusle je vybavena anatomicky tvarovaným skeletem pro lepší komfort a bezpečnost pri jízdě. Vnitřní výstelka boty je velmi odolná a absorpční díky použití nového materiálu black velvet T.

Od prodejce MALL
-18%
TEMPISH Dasty Girl 33-36
20x

TEMPISH Dasty Girl

1 950 Kč
1 589 Kč
Doprava zdarma

Dětské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci i pokročilí. Jsou opatřeny vestavěnou botičkou s výborným systémem odvětrávání. TEMPISH Dasty Girl se regulují pomocí tlačítka na boční straně skeletu.

Od prodejce MALL
-25%
TEMPISH Dasty 33-36
16x

TEMPISH Dasty

1 950 Kč
1 449 Kč
Doprava zdarma
Akce

Dětské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci i pokročilí. Jsou opatřeny vestavěnou botičkou s výborným systémem odvětrávání. TEMPISH Dasty se regulují pomocí tlačítka na boční straně skeletu.

Od prodejce MALL
-16%
TEMPISH Wox Lady 38
6x

TEMPISH Wox Lady

2 526 Kč
2 109 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské kolečkové brusle disponují kolečky se série Catch a zapínají se pomocí tkaniček, přezky a páskem. Součástí je vyjímatelná vnitřní botička. TEMPISH Wox Lady jsou určeny pro začínající i pokročilé bruslaře.

Od prodejce MALL
TEMPISH Ayroo Lady 37

TEMPISH Ayroo Lady

3 900 Kč
3 559 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Dámské kolečkové brusle disponují velmi pevným podvozkem se 3 kolečky. Reflexní prvky zvyšují jejich viditelnost za tmy. Zapínají se pomocí tkaniček, přezky a páskem. TEMPISH Ayroo Lady jsou určené pro aktivní fitness bruslaře i začátečníky.

Od prodejce MALL
-26%
TEMPISH Ayroo 41

TEMPISH Ayroo

3 900 Kč
2 869 Kč
Doprava zdarma

Pánské kolečkové brusle disponují velmi pevným podvozkem se 3 kolečky. Reflexní prvky zvyšují jejich viditelnost za tmy. Zapínají se pomocí tkaniček, přezky a páskem. TEMPISH Ayroo jsou určené pro aktivní fitness bruslaře i začátečníky.

Od prodejce MALL
-29%
TEMPISH Dívčí brusle Joy 34 - 37
45x

TEMPISH Dívčí brusle Joy

1 380 Kč
969 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Stylové nastavitelné dívčí lední brusle. TEMPISH Dívčí brusle Joy vynikají rychleschnoucí a zároveň pohodlnou výstelkou boty. Brusle jsou vyrobeny z kvalitního PVC. Pevné dotažení brůslí je zajištěno šněrováním, nártovým páskem na suchý a oboustranou přezkou s pojistkou proti povolení. Brusle mají výborné tepelně–izolační vlastnosti. Brusle jsou velmi snadno nastavitelné pomocí tlačítka.

Od prodejce MALL
-28%
TEMPISH Wox 41
7x

TEMPISH Wox

2 526 Kč
1 799 Kč
Doprava zdarma
Akce

Pánské kolečkové brusle disponují kolečky se série Catch a zapínají se pomocí tkaniček, přezky a páskem. Součástí je vyjímatelná vnitřní botička. TEMPISH Wox jsou určeny pro začínající i pokročilé bruslaře.

Od prodejce MALL

Již od počátku firmy Tempish je její hlavní činností výroba sportovního zboží a velkoobchod s ním. V průběhu existence firmy se sortiment obchodního zboží rozšiřoval. Současně se založením firmy vznikla také registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod kterou jsou na český, slovenský, polský, maďarský, ukrajinský, ruský a další trh dodávány sportovní výrobky.

Přes velmi široký sortiment sportovního zboží v současné nabídce, zůstaly hlavní doménou kolečkové „IN LINE“ brusle, které se v polovině 90-tých let minulého století staly odrazovým můstkem pro další expanzi firmy. Při dalším obchodním vývoji firmy byly ke kolečkovým bruslím přidány chrániče, přilby, náhradní díly, servis atd. V roce 1999 došlo k zásadnímu rozšíření sortimentu o klasické šité brusle, k nim opět hokejové hole, chrániče a další doplňky. Roku 2002 byla nabídka opět zásadně rozšířena o kolekci kopaček a fotbalového sortimentu – rukavice, chrániče, dresy atd.

Specializace

In-line brusle, lední brusle, florbalové hole, chrániče a koloběžky.