TEMPISH

TEMPISH Turfy Patrick Tempish (silv/gr)

TEMPISH Turfy Patrick Tempish (silv/gr)

300 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Turfy Patrick Tempish

svršek:soccer PVC GTR
podšívka:brushet trickot
stélka:tvrzená
podešev – typ:turfová
podešev – materiál:tvrzená pryž
spojení podešve se svrškem:šití
použití:umělá tráva, beton, zmrzlý povrch

Partner: AddSport
TEMPISH Kopačky Tempish PULSAR HG AKCE, délka 225 mm

TEMPISH Kopačky Tempish PULSAR HG AKCE, délka 225 mm

345 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kopačky Tempish PULSAR HG

délka 225 mm

Bohatě prošité kopačky se štíhlými oválnými gumovými kolíky vhodné na trávu. Svršek boty je vyrobený z kvalitní syntetické kůže. Spojení podešve se svrškem šítím a 2 nýty.

Partner: AddSport
TEMPISH Hokejové brusle Tempish EXPERT 175 AKCE

TEMPISH Hokejové brusle Tempish EXPERT 175 AKCE

645 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Hokejové brusle Tempish EXPERT 175 AKCE

Hokejový komplet určený jak pro sportovní, tak i rekreační bruslení a hráče sředních a nižších soutěží. Silně vyztužená bota od špičky po patu. Materiál PVC (RTC 07) houževnatý do teplot –25st. Pohodlná, anatomická bandáž, vyztužení špičky PU.

Partner: AddSport
TEMPISH FRESH - antibakteriální filtr do obuvi

TEMPISH FRESH - antibakteriální filtr do obuvi

181 Kč

Filtry do sportovní obuvi. Balení dvou sáčků, které obsahují aktivní látky pohlcující pachy a vlhkost. Působí antibakteriálně a preventivně proti plísním. Aktivní složky obsahují silice bylin, které obuv příjemně provoní.

Již od počátku firmy Tempish je její hlavní činností výroba sportovního zboží a velkoobchod s ním. V průběhu existence firmy se sortiment obchodního zboží rozšiřoval. Současně se založením firmy vznikla také registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod kterou jsou na český, slovenský, polský, maďarský, ukrajinský, ruský a další trh dodávány sportovní výrobky.

Přes velmi široký sortiment sportovního zboží v současné nabídce, zůstaly hlavní doménou kolečkové „IN LINE“ brusle, které se v polovině 90-tých let minulého století staly odrazovým můstkem pro další expanzi firmy. Při dalším obchodním vývoji firmy byly ke kolečkovým bruslím přidány chrániče, přilby, náhradní díly, servis atd. V roce 1999 došlo k zásadnímu rozšíření sortimentu o klasické šité brusle, k nim opět hokejové hole, chrániče a další doplňky. Roku 2002 byla nabídka opět zásadně rozšířena o kolekci kopaček a fotbalového sortimentu – rukavice, chrániče, dresy atd.

Specializace

In-line brusle, lední brusle, florbalové hole, chrániče a koloběžky.