Tepro Baytown
1 790 Kč

Zahradní gril Baytown na dřevěné uhlí vejcového tvaru s patentovaným designem je vybaven inteligentním systém pro snadné čištění a odvětrávání.


Tepro Boční stěny pro altán Waya pískový
1 890 Kč

Praktickým doplňkem k altánu Waya jsou postranní boční stěny. Zatímco jedna strana je zcela uzavřená, druhá má dvě velké okenní fólie, které poskytují altánu dostatečné světlo.


Tepro Boční stěny pro altán Waya světle šedý
1 890 Kč

Praktickým doplňkem k altánu Waya ve světle šedé barvě jsou postranní boční stěny. Zatímco jedna strana je zcela uzavřená, druhá má dvě velké okenní fólie, které poskytují altánu dostatečné světlo.


Tepro Boční stěny pro altán Waya tmavě modrý
1 890 Kč

Praktickým doplňkem k altánu Waya v tmavě modré barvě jsou postranní boční stěny. Zatímco jedna strana je zcela uzavřená, druhá má dvě velké okenní fólie, které poskytují altánu dostatečné světlo.


Tepro Boční stěny pro altán Waya vínový
1 890 Kč

Praktickým doplňkem k altánu Waya ve vínové barvě jsou postranní boční stěny. Zatímco jedna strana je zcela uzavřená, druhá má dvě velké okenní fólie, které poskytují altánu dostatečné světlo.


Tepro Copper Mountain
2 490 Kč

Moderní kulaté ohniště Copper Mountain v elegantním provedení plnohodnotně nahrazuje klasické otevřené ohniště.


Tepro Gladstone
3 690 Kč

Moderní ohniště Gladstone plnohodnotně nahrazuje klasické otevřené ohniště. Svým kamenným vzhledem se stane stylovým doplňkem vaší zahrady.


Tepro Grilovací altán
4 990 Kč

Grilovací altán Vám umožní přípravu pochoutek bez ohledu na počasí. Altán je vybaven praktickými odkládacími poličkami.


Tepro Grilovací náčiní - set 3 kusy
399 Kč

Náčiní je vyrobeno z nerezové oceli s praktickou rukojetí. Obracečka je na bocích vybavena pilkovým nožem a střed slouží též jako otvírák na lahve.


Tepro Habanero
2 690 Kč

2 152 Kč

Gril na dřevěné uhlí Habanero z řady Chill & Grill, sestavíte bez použití šroubů a matic za pouhé 3 minuty! Praktický masivní gril na Vaši zahradu.


Tepro Kabara bílý
5 990 Kč

Zahradní altán Kabara v bílé barvě je určen pro stále umístění na zahradě a svým velmi nadstandardním vnitřním prostorem přímo láká k uspořádání zahradní party.


Tepro Keansburg
11 990 Kč

Díky elegantnímu a modernímu designu je gril Keansburg skutečným společníkem pro každou BBQ party. Nejvýznamnějšími rysy grilu jsou jeho horizontální hořák a motorem poháněný špíz, díky kterým můžete okamžitě vykouzlit křupavé pečené kuře.


Tepro Key West
899 Kč

Smaltovaný gril ve tvaru koule s inteligentním systém pro snadné čištění a odvětrávání grilu.


Tepro Lehua tmavě modrý
5 990 Kč

Altán Tepro Lehua má díky možnosti dokoupení bočnic velmi variabilní použití, buď jako altán nad zahradním posezením nebo je možné jej umístit např. nad vířivku.


Tepro Litinová pánev pro systém MULTI-ROŠT
990 Kč

Pánev je vyrobena z litiny a rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu, takže příprava pokrmů je rychlá a jednoduchá. Díky dvěma úchytům pánev snadno sundáte z grilu.


Tepro Litinový wok pro systém Tepro MULTI-ROŠT
1 190 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně litinový wok.


Tepro Pizza kámen pro systém Tepro MULTI-ROŠT
990 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně pizza kámen.


Tepro Plachta - Toronto XXL a velké plynové grily
990 Kč

Praktická zakrývací plachta gril ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením. Pohodlné navléknutí usnadňují suché zipy a tvar přizpůsobený siluetě grilu. Kumulaci vlhkosti pod grilem brání boční větrací otvory.


Tepro Špízové jehly s rukojetí
249 Kč

Už žádné lámání špejlí a připravená porce mizící na dně grilu v popelu. Kovové špízové jehly Vám pomohou připravit profesionální pokrmy z masa, zeleniny nebo ovoce přímo na Vašem grilu.


Tepro San Francisco
5 490 Kč

Patentovaný elegantní zahradní gril San Francisco s bohatým variabilním příslušenstvím a masivní stabilní konstrukcí. Součástí grilu je také MULTI-ROŠT systém, regulace výšky roštu, odnímatelný popelník a regulace přívodu vzduchu.


Tepro Toronto
2 990 Kč

Elegantní patentovaný kufříkový design v kombinaci s robustní konstrukcí je zárukou pro ideální poměr designu a užitných vlastností.


Tepro Toronto XXL
4 890 Kč

Zahradní gril Tepro Toronto XXL – elegantní kufříkový design v kombinaci s robustní konstrukcí je zárukou pro ideální poměr ceny a užitných vlastností. Systém výměnných dílů Tepro MULTI-ROŠT je součástí vybavení grilu.


Tepro Waya pískový
5 990 Kč

Zahradní altán Waya v pískovém provedení je klasikou mezi altány. Pro docílení ideálního vzhledu a užitných vlastností lze dokoupit boční stěny v sadě po dvou kusech.


Tepro Waya světle šedý
5 990 Kč

Zahradní altán Waya ve světle šedém provedení je klasikou mezi altány. Pro docílení ideálního vzhledu a užitných vlastností lze dokoupit boční stěny v sadě po dvou kusech.


Tepro Waya tmavě modrý
5 990 Kč

Zahradní altán Waya v tmavě modrém provedení je klasikou mezi altány. Pro docílení ideálního vzhledu a užitných vlastností lze dokoupit boční stěny v sadě po dvou kusech.


Tepro Waya vínový
5 990 Kč

Zahradní altán Waya ve vínovém provedení je klasikou mezi altány. Pro docílení ideálního vzhledu a užitných vlastností lze dokoupit boční stěny v sadě po dvou kusech.


Tepro Wellington
6 990 Kč

Gril Wellington je díky 3 výkonným hořákům velmi praktickým pomocníkem pro rodinné grilování. Součástí grilu je integrovaný systém výměnných dílů Tepro MULTI-ROŠT.


Tepro Wok na zeleninu
399 Kč

Tepro Wok je ideální pomocník pro přípravu zeleniny na grilu. Při běžném grilování zeleniny dochází při obracení často k propadávání zeleniny skrz grilovací rošt, to se Vám již nestane s wokem.


Tepro Zapalovací komín
399 Kč

Praktický zapalovací komín Tepro Vám ulehčí zapalování briket a dřevěného uhlí. Perfektně žhavé brikety s ním budete mít za méně než 30 minut bez tekutého podpalovače.