ThermoBaby

Naše společnost sídlí v Bretani (Francie), a to už od založení v roce 1949. Už od samého založení se společnost Thermobaby zabývá produkty pro každodenní péči o Vaše miminko.

NÁŠ CÍL – VAŠE SPOKOJENOST: Francouzský tvůrce úplně první ohřívačky láhve pro kojence pěstuje své know-how už více než 60 let a za tuto dobu vyvinul mnoho kvalitních a nadčasových výrobků. Uživatelé si chválí produkty francouzské výroby, každý z nich je známkou kvality. Důsledně dbáme na to, aby každý náš výrobek byl co nejlépe ergonomicky zpracován, aby se s našimi produkty jednoduše a pohodlně manipulovalo a v tomto oboru se posouváme neustále kupředu. Cílem je nabídnout Vám, uživateli, co nejlépe zpracované praktické produkty, které Vám usnadní každodenní starosti s miminkem. Věříme, že si i v těchto chvílích můžete užít společnou zábavu.

NAŠE PŮSOBENÍ: V současné době jsou naše produkty prodávány ve více než 30 zemích po celém světě a tento seznam neustále rozšiřujeme. Věrni svým hodnotám, ve společnosti Thermobaby naše snažení stavíme na komplexním designu výrobků zaměřeném na uživatele, a to jak děti, tak jejich rodiče. Hledáme inovativní cesty, které nejlépe vyhovují potřebám miminek a zavázáli jsme se v tomto snažení nikdy neustávat. Záleží nám na Vaší spokojenosti.

Výrobky značky ThermoBaby jsou zastoupeny v následujících kategoriích: