Thule EnRoute 23 l Black

Thule EnRoute 23 l Black

2 599 Ft
Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní batoh o objemu 23 litrů s kapsami na notebook a tablet vhodný pro každodenní nošení.

Partner: Bagalio
-24%
Thule RideAlong cyklosedačka Light Grey

Thule RideAlong cyklosedačka Light Grey

4 230 Ft
3 190 Ft

THULE RideAlong cyklosedačka Light Grey Klasická, bezpečná a snadno použitelná polohovatelná dětská cyklosedačka, díky níž budou vaše každodenní cesty i vyjížďky do přírody s dítětem mnohem pohodlnější než dosud. Vlastnosti: – sedačka se na kolo upevní během několika sekund a stejně rychle sejme dík

-24%
Thule RideAlong Lite cyklosedačka, Light Grey

Thule RideAlong Lite cyklosedačka, Light Grey

2 910 Ft
2 190 Ft

THULE RideAlong Lite cyklosedačka, Light Grey Robustní a spolehlivé dětská cyklosedačka k montáži nad zadní kolo navržená pro každodenní cesty i vyjížďky v okolí města. Vlastnosti: – své dítě vezete vždy bezpečně díky nastavitelnému tříbodovému bezpečnostnímu postroji – pohodlí dítěte během jízdy za

Thule Autobox THULE Vector Alpine lesklá černá

Thule Autobox THULE Vector Alpine lesklá černá

39 990 Ft
Poslední kus za tuto cenu!

Autobox THULE Vector Alpine je žhavou novinkou sezóny 2019/2020. Jedná se o box z nejluxusnější řady od firmy THULE, který perfektně kombinuje výkon, styl a prémiové prvky.

Partner: Neumann

Thule

Thule vyvíjí, vyrábí a prodává systémy střešních nosičů. Kompletní a funkční řešení přepravy dovoluje rozšířit úložný prostor vozidla podle vašich požadavků. Thule střešní nosiče nabízejí „dokonalou montáž" pro více než 1500 modelů aut a vyrábí širokou škálu nosičů kol, lyží, boxů, nosičů pro vodní sporty a další příslušenství. Výrobky Thule snadno namontujete, naložíte a zajišťují bezpečnou a snadnou přepravu.

Co se týče kvality, je Thule vždy napřed a mnoho výrobků již nyní splňuje připravované bezpečnostní požadavky. Všechny nové výrobky jsou vyráběny podle nových mezinárodních bezpečnostních standardů City Crash. Produkty Thule odolávají velké zátěži rok za rokem, aniž by ztratily některou ze svých vlastností.

Vysoká bezpečnost společně s pokrokovým designem, úzká spolupráce s velkými automobilkami a celosvětová přítomnost umožnila společnosti Thule stát se světovou jedničkou v oblasti střešních nosičů.