TianDe

TianDe  Zahřívací koupel na nohy Talasso 90 g

TianDe Zahřívací koupel na nohy Talasso 90 g

210 Kč

Hřejivá koupel na nohy Talasso Zastavit nachlazení  Koupel provádějte kdykoliv během dne do 21 hodin. Tato koupel nohou prohřeje celý organismus a zbaví vás pocitu „vnitřního chladu“.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe  Masážní váleček - mezoroller

TianDe Masážní váleček - mezoroller

1 109 Kč

Másážní váleček – mezoroller Omlazení pokožky Jedná se o speciální váleček s jehličkami, určený pro domácí použití na různé kosmetické problémy.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe  BALÍČEK pomoc při bolesti

TianDe BALÍČEK pomoc při bolesti

972 Kč

Zakoupením balíčku přispějete 10,– Kč do sbírky na Mobilní hospic Ondrášek. Každý má milovanou osobu, ať už to jsou rodiče, děti, partneři nebo kdokoliv z našeho blízkého okolí, pro kterou bychom udělali všechno na světě.

Partner: Tiandefm.cz

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, které patří mezi základní kameny TianDe. Důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace. V TianDe jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.