Tigi Šampon pro chemicky ošetřené blond vlasy Bed Head Dumb Blonde (Shampoo)
219 Kč

Značka Tigi vytvořila tento speciální šampon pro chemicky poškozené blond vlasy. Šampon Bed Head Dumb Blonde vaše vlasy ozdraví a navrátí jim zpět ztracenou sílu. Komplex účinných látek vlasy regeneruje a chrání. Obsahuje unikátní technologii Colour-LockDown pro osvěžení a oživení barvy.

Tigi Šampon pro lesk vlasů S-Factor Diamond Dreams (Shampoo)
209 Kč

Šampon S-Factor Diamond Dreams od značky Tigi je určený pro všechny typy vlasů, včetně barvených. Hydratuje vlasy, chrání je před volnými radikály a škodlivými vlivy prostředí a dodává vlasům neodolatelný lesk. Podrtrhuje barvu vlasů a zabraňuje blednutí barvy u barvených vlasů. .

Tigi Šampon pro objem vlasů Catwalk Your Highness (Elevating Shampoo)
205 Kč

Chcete dodat svým vlasům objem a nadýchanost? Pak sáhněte po šamponu pro objem Catwalk Your Highness. Ten dodá vlasům lesk a výrazný objem, dokáže zkrátka každé vlasy pořádně načechrat a rozzářit. Navíc díky složení obohaceném o vanilku a santalové dřevo krásně voní.

Tigi Gelový krém pro objem Bed Head Small Talk (Energizer) 200 ml
179 Kč

Gelový krém pro objem Bed Head Small Talk od značky Tigi dodává objem zplihlým vlasům, energii mdlým vlasům bez života, definuje, odděluje a kontroluje vlasy. Chrání vlasy před tepelným poškozením při fénování, kulmování a žehlení a minimalizuje krepatění vlasů. .

Tigi Kondicionér pro objem vlasů Catwalk Your Highness (Elevating Conditioner)
229 Kč

Chcete dodat svým vlasům objem a nadýchanost? Pak sáhněte po kondicionéru pro objem Catwalk Your Highness. Tento produkt dodá vlasům lesk a výrazný objem, dokáže zkrátka každé vlasy pořádně načechrat a rozzářit. Navíc díky složení obohaceném o vanilku a santalové dřevo krásně voní. .

Tigi Modelovací pasta Bed Head Dumb Blonde (Smoothing Stuff) 48 g
199 Kč

Modelovací pasta Bed Head Dumb Blonde je určena pro všechny typy vlasů. Dodá vlasům vůni, od které se nebudete chtít odtrhnout, je šetrná k vlasům a dodává vlasům neodolatelný lesk. Aktivní látky:

papája – dodává svěží vůni. .

Tigi Modelovací pasta Bed Head Hard To Get (Texturizing Paste) 42 g
185 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Modelovací pasta Bed Head Hard To Get je určena pro všechny typy vlasů a je určena pro všechny, kteří touží dodat textury svému účesu. Oddělí jednotlivé prameny od sebe a dodává vlasům matný efekt. Vlasy hydratuje a navíc krásně voní.

Tigi Modelovací pasta na vlasy Bed Head Manipulator (Texture Paste) 57 g
175 Kč

Modelovací pasta na vlasy Bed Head Manipulator od značky Tigi udrží tvar vašeho účesu po celý den či noc. S touto pastou můžete vlasy rozcuchat, vytvářet bodliny, zvýrazňovat jednotlivé prameny nebo tvarovat lokny. Navíc má jemnou kokosovou vůni a nemastné složení.

Tigi Obnovující šampon pro poškozené vlasy S-Factor (Serious Shampoo)
225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obnovující šampon pro poškozené vlasy S-Factor Serious od značky Tigi regeneruje poškozená vlasová vlákna a dodává vlasům veškerou potřebnou výživu a regeneraci. Zajišťuje vlasům potřebnou každodenní péči a přispívá k jejich zdravému vzhledu.  Zároveň vlasům poskytuje přirozený lesk a hebkost.

Společnost TIGI byla založena v roce 1986 italskými bratry Tonym a Guyem Mascolovými a během let se firma vypracovala na mezinárodní značku, která své výrobky prodává po celém světě. Značka TIGI vyrábí kvalitní produkty ve spolupráci s profesionálními kadeřníky. Značka TIGI netestuje své produkty na zvířatech.

Společnost TIGI byla založena v roce 1986 italskými bratry Tonym a Guyem Mascolovými a během let se firma vypracovala na mezinárodní značku, která své výrobky prodává po celém světě. Značka TIGI vyrábí kvalitní produkty ve spolupráci s profesionálními kadeřníky. Značka TIGI netestuje své produkty na zvířatech.