TM Toys Fur Balls Touláček rodinka-55%
1 299 Kč 579 Kč

Akce

Zachráníš Touláčkovu rodinku? Je maminka kočka nebo pes? Odhal, kolik dětí má maminka s sebou – jsou to dvojčátka nebo vzácná trojčata? Abys zjistil, jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Věnuj rodince svoji péči a lásku.

TM Toys Pull Pops sada - továrna na zmrzlinu
669 Kč 189 Kč

Připravte si jedinečné a osvěžující dezerty ve své vlastní zmrzlinové továrně. Zmrzlinu můžete vytvořit ze svého oblíbeného ovoce, šťáv nebo jogurtů. Zdobte ji různě barevnou drobenkou a plňte šťávami a překvapte všechny výjimečnou chutí!

TM Toys Obří nafukovací matrace Labuť 190x165x115 cm
1 099 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Užijte si skvělý relax i vodní radovánky na luxusní velké nafukovací matraci v podobě bílé labutě. Pro větší komfort je matrace vybavena dvěma praktickými úchyty.

TM Toys Peppa Pig - domeček se zahrádkou + figurka a příslušenství-33%
1 199 Kč 799 Kč

Akce

Užijte si spousty zábavy a her s prasátky Peppou a Georgem v jejich krásném domečku. Najdete v něm vše, jako v opravdickém domě: kuchyňku, ložnici, obývací pokoj, koupelnu i podkrovní půdu. Na zahrádce se můžete vydovádět na houpačce.

TM Toys Sunny interaktivní pejsek-40%
1 499 Kč 899 Kč

Akce

Pořiďte svým dětem krásného interaktivního mazlíčka – roztomilého zlatého retrívra se jménem Sunny. Sympatický pejsek Sunny bude dětem nejlepším kamarádem. Jeho měkoučká srst láká děti k mazlení a hraní.

TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada-35%
1 999 Kč 1 299 Kč

Akce

Toužíte mít svoji vlastní laserovou arénu? S dvojitou sadou Laser-X pistole je to konečně možné uvnitř i venku! Dosah blasterů je 60 metrů, vesta disponuje senzorem, který počítá přesné zásahy. Hru navíc zatraktivní světelné i zvukové efekty.

TM Toys Touláček My Real Rescue růžový-52%
1 699 Kč 799 Kč

Akce

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to pejsek nebo kočička? Najdete tak interaktivního přítele, s kterým se vaše děti rozhodně nebudou nikdy nudit a naučí se, jak se mají starat o zvířátko. Umí více jak 30 zvukových efektů a také senzorické efekty (vibrace), které lze aktivovat v průběhu hraní.

TM Toys Fur Balls Touláček pink
699 Kč 539 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát.

TM Toys Kindi Kids panenka Marsha Mello-31%
1 299 Kč 889 Kč

Akce

Marsha Mello je úžasná panenka s pastelovými kadeřemi a duhovými prameny na vlasech, ve kterých má roztomilé gumičky s marshmallow. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Miluje všechno sladké! Když přiblížíš marshmallow k pusince panenky, kousne si. Zatímco při stisknutí koktejlu, se přesune obsah do brčka.

TM Toys Kindi Kids panenka Rainbow Kate-31%
1 299 Kč 889 Kč

Akce

Rainbow Kate je úžasná panenka s duhovými a fialovými vlasy, ve kterých má ladící duhovou gumičku. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Miluje všechno sladké! Vezmi chutný cupcake, vyjmi ho z obalu a sleduj, jak se točí. Zatřep třpytivou ledovou tříští a sleduj, co se stane.

TM Toys Touláček My Real Rescue modrý-48%
1 699 Kč 869 Kč

Akce

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to pejsek nebo kočička? Najdete tak interaktivního přítele, s kterým se vaše děti rozhodně nebudou nikdy nudit a naučí se, jak se mají starat o zvířátko. Umí více jak 30 zvukových efektů a také senzorické efekty (vibrace), které lze aktivovat v průběhu hraní.

TM Toys Peppa Pig - domeček s figurkou a příslušenstvím-28%
1 259 Kč 899 Kč

Akce

V krásném domečku prasátka Peppy tě čeká spousta her a zábavy. V přízemí najdeš vybavenou kuchyni a velký obývací pokoj. Po schodech se můžeš vydat do patra, kde je ložnice a koupelna s velikou vanou.

TM Toys Fur Balls Touláček - Violet
699 Kč 599 Kč

Akce

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

TM Toys Fortnite Plyšová Llama Loot
499 Kč 299 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plyšové Llamě, která udělá radost každému příznivci této hry. Výška plyšové Llamy je 18 cm.

TM Toys Můj interaktivní jednorožec-27%
1 599 Kč 1 159 Kč

Akce

Interaktivní plyšový poník, který se promění v jednorožce, udělá radost každé malé dívence. Pohlaď a nakrm poníka a sleduj, jak mu postupně roste roh. Nabízí více než 30 zvuků a interakcí. Kdo by totiž nemiloval roztomilé jednorožce?

TM Toys Peppa Pig Set figurek 4 ks
749 Kč 569 Kč

Set postaviček z oblíbeného seriálu Prasátko Peppa obsahuje celou rodinku – maminku, tatínka, George a samozřejmě Peppu. Vytvořte si společně s nimi nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Fur Balls Touláček aqua-21%
699 Kč 549 Kč

Akce

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát.

TM Toys Bianca plyšová kočička 25 cm
1 999 Kč 1 299 Kč

Roztomilá kočička Bianca, která se chová jako živá zbožňuje hlazení a po zavolání se na vás otočí. Má oblíbený míček, se kterým si ráda hraje. Při chůzi se brouká a vrní. Velikost koťátka je 25 cm. Její srst je velmi příjemná na dotek.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím-41%
2 359 Kč 1 369 Kč

Akce

Rodinný dům o 3 patrech je plný příslušenství, nábytku a také v setu najdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pracovna a pokoj na půdě nabízí neomezené možností zábavy. Vytvořte si s ním nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Kindi Kids panenka Donatina
1 299 Kč 909 Kč

Novinka

Donatina je úžasná panenka se sladkými růžovými vlasy, ve kterých má velkou mašli. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Moc ráda jí každé ráno svou kouzelnou lžičkou z veselé misky chutné cereálie. Přibliž lžičku s cereáliemi ke rtům panenky a uvidíš, jak mizí! Krásný den tak může hned začít!

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 35,5 cm-25%
399 Kč 299 Kč

Akce

Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Hairdorables Kouzelné panenky série 3
759 Kč 599 Kč

Unikátní koncept sběratelských panenek s kouzlem „unboxingu“ se nyní rozšiřuje o třetí sérii. V balení najdeš panenku a 11 módních doplňků. Vše je ukryto v šuplících či krabičkách, a tvým úkolem je postupně objevit tajemství, co zrovna tvé balení skrývá. Sesbírej všech 39 panenek!

TM Toys Peppa Pig - Plyšová Peppa 25 cm
279 Kč 269 Kč

Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatičkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - školní třída + 5 figurek-26%
749 Kč 549 Kč

Akce

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic, připravte si pomůcky a užijte si s prasátkem Pepinou a jeho kamarády spoustu zábavy ve školní třídě. Dnes se od paní učitelky dozvíte zajisté spousty zábavných informací.

TM Toys Flora - Interaktivní koník
1 799 Kč 1 369 Kč

Koník z měkkého a příjemného plyše je perfektní na mazlení a snění o koních. Flora vydává zvuky a hrabe kopýtkem jako opravdový koník. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím.

TM Toys Hairdorables Kouzelné panenky série 2
649 Kč 549 Kč

Unikátní koncept sběratelských panenek s kouzlem „unboxingu“ se nyní rozšiřuje o druhou sérii. V balení najdete panenku a 11 módních doplňků. Vše je ukryto v šuplících či krabičkách, a tvým úkolem je postupně objevit tajemství, co zrovna tvé balení skrývá. Sesbírej všech 26 panenek a objev doplňky, které mění barvu pod vlivem studené vody!

TM Toys Fur Balls Touláček květinový
699 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

TM Toys Peppa Pig Figurky do koupele 4 ks-20%
499 Kč 399 Kč

Akce

4 figurky do koupele mají podobu postaviček ze světa Prasátka Peppy a děti s nimi zažijí skvělé dobrodružství! Plavou totiž na vodě a dokonce stříkají vodu, takže o parádní zábavu je s nimi postaráno.

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa s kamarádem 35 cm
399 Kč 319 Kč

Užij si spousty hraní s prasátkem Peppou a jejím plyšovým kamarádem. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dům-33%
2 399 Kč 1 599 Kč

Akce

Rodinný dům Peppy je vysoký 55 cm a má 7 pokojíčků, které jsou různě vybavené pro dlouhou zábavu. Nezapomeňte vejít také do podkroví, kde otevřete střešní okno a Peppa se tak může podívat na noční oblohu.

TM Toys Kindi Kids panenka Jessicake-32%
1 299 Kč 879 Kč

Akce

Jessicake je úžasná panenka s okouzlujícími modrými vlasy, ve kterých má roztomilou mašli. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Moc ráda jí cupcake. Přibliž cupcake ke rtům panenky a uvidíš jak panenka sní višeň. Jak si pochutná!

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figurka-34%
699 Kč 459 Kč

Akce

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet jeho krásným červeným autíčkem, které mu skvěle ladí s jeho šatičkami. V autě je dostatek místa i pro Peppovi kamarády. Užijte si spolu na cestách spousty zábavy!

TM Toys Peppa Pig - vláček + 3 figurky-26%
749 Kč 549 Kč

Akce

Udělejte si pohodlí ve vagónku a vydejte se na báječný výlet s prasátky Peppou a Georgem. Nebude to obyčejná jízda, protože strojvedoucím je Peppův dědeček, který lokomotivu zastaví, kde jen budete chtít.

TM Toys Fur Balls Touláček Candy Floss
649 Kč 599 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to pejsek, kočička nebo lama? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát.

TM Toys Kindi Kids panenka Peppa Mint-32%
1 299 Kč 879 Kč

Akce

Peppa-Mint je úžasná panenka s moderní azurovou barvou vlasů, ve kterých má ještě zmrzlinovou čelenku. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Moc ráda jí svou kouzelnou lžičkou osvěžující zmrzlinový pohár. Když se lžíce dotkne zmrzliny, zvolí si panenka chuť, kterou chce ochutnat.

TM Toys Laser X - Sada Fusion Komplet
2 799 Kč 2 179 Kč

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Sada komplet obsahuje vybavení pro jednoho nebo dva hráče. V balení najdete 2 blástry, vesty a další doplňky.

TM Toys Peppa Pig Sada do koupele se síťkou-34%
839 Kč 549 Kč

Akce

Zaplavej si ve společnosti prasátka Peppy a jeho kamaráda. Kdyby se náhodou topili, zachráníš je pomocí síťky, která lze přísavkou připevnit k jakémukoli povrchu. I koupání může být s touto sadou veliká zábava.

TM Toys Fortnite Lama Drama Loot Piñata-58%
1 399 Kč 579 Kč

Akce

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této Piñatě ve tvaru Lamy. Piñata obsahuje 1 x exkluzivní figurku Rust Lorda, 10 x zbraně a 4 x zádové doplňky. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

TM Toys Laser-X pistole s infračervenými paprsky sada pro jednoho hráče-33%
1 099 Kč 729 Kč

Akce

Toužíte mít svoji vlastní laserovou arénu? Se Laser-X pistole pro jednoho hráče je to konečně možné uvnitř i venku! Dosah blasterů je 60 metrů, vesta disponuje senzorem, který počítá přesné zásahy. Hru navíc zatraktivní světelné i zvukové efekty.

TM Toys Peppa Pig - letadlo + figurka-27%
1 099 Kč 799 Kč

Akce

Odleťte spolu s prasátkem Peppou na úžasnou dovolenou do dalekých zemí. Vše už je zabaleno v kufrech, stačí je naložit do zavazadlového prostoru a vzlétnout do nebes. Peppa si dokonce může vyzkoušet pilotování letadla. Místa je dost a mohou se připojit i další kamarádi či rodina.

TM Toys Benek interaktivní pejsek-29%
1 499 Kč 1 059 Kč

Akce

Pořiďte svým dětem krásného interaktivního mazlíčka – roztomilého bernardýna se jménem Benek. Sympatický pejsek Benek bude dětem nejlepším kamarádem. Jeho měkoučká srst láká děti k mazlení a hraní.

TM Toys Peppa Pig Figurky do koupele 2 ks
299 Kč

Novinka

2 figurky do koupele mají podobu postaviček ze světa Prasátka Peppy a děti s nimi zažijí skvělé dobrodružství! Plavou totiž na vodě a dokonce stříkají vodu, takže o parádní zábavu je s nimi postaráno.

TM Toys Fur Balls Touláček Sněhová Kulička-27%
649 Kč 469 Kč

Akce

Limitována edice Touláčků – sněhová kulička. Ztracené v zimě, ve sněhu, vypadají jako sněhová koule. Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to mrož, tučňák nebo polární medvěd? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

TM Toys Fortnite Hero Figurka Havor 15 cm
699 Kč 659 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plně ohebné figurce o velikosti 15 cm. Balení obsahuje také nářadí a zbraň. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

TM Toys Fur Balls Touláček a přátelé-28%
749 Kč 539 Kč

Akce

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to koník, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

TM Toys Peppa Pig - plyšový George 25 cm-25%
279 Kč 209 Kč

Akce

Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - Loď + 2 figurky-35%
1 059 Kč 679 Kč

Akce

Vydejte se na plavbu plnou dobrodružství společně s Peppou. Nemusíte mít strach, loď řídí zkušený kapitán. Loďka doopravdy plave na vodě, takže se jedná o ideální hračku ke koupání.