TM Toys Fru Blu šňůra + náplň 0,5L-15%
199 Kč 169 Kč

Akce

Se šňůrou Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

TM Toys Pull Pops sada - továrna na zmrzlinu
669 Kč 499 Kč

Připravte si jedinečné a osvěžující dezerty ve své vlastní zmrzlinové továrně. Zmrzlinu můžete vytvořit ze svého oblíbeného ovoce, šťáv nebo jogurtů. Zdobte ji různě barevnou drobenkou a plňte šťávami a překvapte všechny výjimečnou chutí!

TM Toys Cry Babies Magic Tears magické slzy domek Katie-21%
1 399 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Objevte svět mini panenek Cry Babies magic Tears – kouzelné slzy. V balení najdete panenku a doplňky, které se společně schovávají v domečku. Cry Babies Katie roní skutečné slzy! Přehrávej se oblíbené scény ze seriálu Cry Babies Magic Tears z internetu.

TM Toys Flora - Interaktivní koník-27%
1 799 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Koník z měkkého a příjemného plyše je perfektní na mazlení a snění o koních. Flora vydává zvuky a hrabe kopýtkem jako opravdový koník. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím.

TM Toys Fortnite Builder Set s figurkou Black Knight-20%
899 Kč 719 Kč

Akce

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plně ohebné figurce o velikosti 10 cm. Balení obsahuje také nářadí a stavební prvky. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

TM Toys Fortnite Set 4 figurek Squad Mode-35%
1 999 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky těmto čtyřem plně ohebných figurek o velikosti 10 cm. Balení obsahuje i nářadí, zbraně a stavební prvky. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada-25%
1 999 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Toužíte mít svoji vlastní laserovou arénu? S dvojitou sadou Laser-X pistole je to konečně možné uvnitř i venku! Dosah blasterů je 60 metrů, vesta disponuje senzorem, který počítá přesné zásahy. Hru navíc zatraktivní světelné i zvukové efekty.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím-36%
2 359 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Rodinný dům o 3 patrech je plný příslušenství, nábytku a také v setu najdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pracovna a pokoj na půdě nabízí neomezené možností zábavy. Vytvořte si s ním nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Bianca plyšová kočička 25 cm
1 999 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Roztomilá kočička Bianca, která se chová jako živá zbožňuje hlazení a po zavolání se na vás otočí. Má oblíbený míček, se kterým si ráda hraje. Při chůzi se brouká a vrní. Velikost koťátka je 25 cm. Její srst je velmi příjemná na dotek.

TM Toys Fur Balls Touláček aqua
699 Kč 539 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát.

TM Toys Fur Balls Touláček pink
699 Kč 529 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát.

TM Toys Fur Balls Touláček - Violet
699 Kč 599 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

TM Toys Fortnite Plyšová Llama Loot
499 Kč 439 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plyšové Llamě, která udělá radost každému příznivci této hry. Výška plyšové Llamy je 18 cm.

TM Toys Fru Blu Blaster bubliny v bublině-33%
299 Kč 199 Kč

Akce

S bublifukem Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

TM Toys Fru Blu Blaster + Náplň 0,5 L
459 Kč 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S bublifukem Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

TM Toys Fru Blu náplň 3L
289 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Se speciální náplní Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

TM Toys Fru Blu sada expert + náplň 0,5L
229 Kč 154 Kč

S speciální šňůrou Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

TM Toys Nafukovací matrace formule 160x92cm-45%
1 099 Kč 599 Kč

Akce

Užijte si skvělý relax i vodní radovánky na luxusní velké nafukovací matraci v podobě závodní formule. Matrace je odolná, stabilní a komfortní. Ideální pro horký den u vody.

TM Toys Magicube - Startovní sada
399 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sestav si z kostičkové stavebnice MagiCube spousty různých tvarů podle vlastní fantazie. Bude to had, pták či něco úplně podle tvojí představivosti? Užij si spousty zábavy při tvoření a rozvíjej při tom svoji kreativitu a motoriku.

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 61 cm
999 Kč 960 Kč

Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Velký kruh ananas 154x87x24 cm-34%
379 Kč 249 Kč

Akce

Užijte si skvělý relax i vodní radovánky v luxusním velkém nafukovacím kruhu v podobě ananasu. Kruh je odolný, stabilní a komfortní. Ideální pro horký den u vody.

TM Toys Build-A-Bot - Dinosaur Interaktivní hračka (od 5 let)
898 Kč

Postav si roztomilé zvířátko-robota dle svých představ. Každá sada dovoluje vytvořit si jedno zvířátko: králíka, dinosaura a lišku. Jednoduchá konstrukce, jednoduché složení a rozložení součástek dovoluje nejmenším zažít.

TM Toys plyšová panda YOYO Panda (od 18 měsíců)
2 075 Kč

Poznejte roztomilou YoYo PANDU – vašeho nového interaktivního kamaráda! Panda umí dělat 10 věcí: pije z láhve, jí bambusový list, chrápe, občas mrká, kýchá… Pozor! – reaguje na lechtání na bříšku – zkuste, a budete se smát.

TM Toys plyšové prasátko Peppa 61 cm (od 0 let)
933 Kč

Plyšový kamarád z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. Všechny hračky této kolekce jsou vyrobeny z měkkého materiálu, uvnitř je jemná a lehká výplň. Díky tomu jsou plyšáci milí a příjemní na dotek a děti se s nimi.

TM Toys Úniková hra Escape Room - junior
999 Kč 671 Kč

Escape room je karetní variace populární únikové hry. Cílem hry je osvobodit jednoho hráče deaktivováním přístroje, který měří čas. Abys získal klíč musíš vyřešit 3 hádanky.

TM Toys Fru Blu obruč + náplň 0,5L-20%
199 Kč 159 Kč

Akce

S obručí Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

TM Toys Build-A-Bot - Beruška
599 Kč 469 Kč

Postav si své robotické zvířátko berušku. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a užít si nezapomenutelnou zábavu i s menším dětem. Mazlíček se může i pohybovat díky elektrickému mini motoru.

TM Toys Build-A-Bot - Dinosaur
999 Kč 738 Kč

Postav si roztomilou robota- dinosaura podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.

TM Toys Build-A-Bot - Králiček
999 Kč 799 Kč

Postav si roztomilého robota- králíčka podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.

TM Toys Build-A-Bot - Liška
999 Kč 808 Kč

Postav si roztomilou robotickou lišku podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.

TM Toys Build-A-Bot - Mravenec
599 Kč 469 Kč

Postav si své robotické zvířátko mravence. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a užít si nezapomenutelnou zábavu i s menším dětem. Mazlíček se může i pohybovat díky elektrickému mini motoru.

TM Toys Build-A-Bot - Včelka
599 Kč 429 Kč

Postav si své robotické zvířátko včelku. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a užít si nezapomenutelnou zábavu i s menším dětem. Mazlíček se může i pohybovat díky elektrickému mini motoru.

TM Toys Cool Summer Vodní hra Splash Hockey 108x74 cm-52%
419 Kč 199 Kč

Akce

Nafukovací vodní hra Splash hokej je ideální pro horké letní hry. Nafoukněte hrací plochu, připojte hadici a hra může začít. Díky vodní sprše se puk bude pochybovat na ploše s rychlostí blesku.

TM Toys Cry Babies - Fancy (Flamingo)
1 199 Kč 1 049 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Krásné miminko Fancy z kolekce Cry Babies potřebuje někoho, kdo se o něj postará! Přitulte se k němu, dejte mu dudlík a ihned se uklidní. Cry Babies roní skutečné slzy a vydávají přitom zvuky pláče.

TM Toys Cry Babies - Gigi
1 199 Kč 1 049 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Krásné miminko Gigi z kolekce Cry Babies potřebuje někoho, kdo se o něj postará! Přitulte se k němu, dejte mu dudlík a ihned se uklidní. Cry Babies roní skutečné slzy a vydávají přitom zvuky pláče.

TM Toys Cry Babies Kristal
1 799 Kč 1 649 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Krásné miminko Kristal z kolekce Cry Babies potřebuje někoho, kdo se o něj postará! Přitulte se k němu, dejte mu dudlík a ihned se uklidní. Cry Babies roní skutečné slzy a vydávají přitom zvuky pláče.

TM Toys Cry Babies Lady
1 499 Kč 999 Kč

Krásné miminko Lady z kolekce Cry Babies potřebuje někoho, kdo se o něj postará! Přitulte se k němu, dejte mu dudlík a ihned se uklidní. Cry Babies roní skutečné slzy a vydávají přitom zvuky pláče.

TM Toys Cry babies magic tears - magické slzy
399 Kč

Objevte svět mini panenek Cry Babies magic Tears – kouzelné slzy. V balení najdete panenku a doplňky, obal slouží i jako domeček. Cry Babies roní skutečné slzy!

TM Toys Cry Babies Magic Tears magické slzy sada s kočárkem
899 Kč 799 Kč

Novinka

Objevte svět mini panenek Cry Babies magic Tears – kouzelné slzy. V balení najdete panenku, kočárek, lahvičku, dudlík a mašli. Cry Babies panenka roní skutečné slzy! Přehrávej se oblíbené scény ze seriálu Cry Babies Magic Tears z internetu.

TM Toys Cry Babies Magic Tears Magické slzy série 2
499 Kč 449 Kč

Novinka

Objevte svět mini panenek Cry Babies magic Tears – kouzelné slzy. V balení najdete náhodnou panenku a doplňky, obal slouží i jako domeček. Cry Babies roní skutečné slzy.

TM Toys Cry Babies - Pandy
1 199 Kč 1 049 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Krásné miminko Pandy z kolekce Cry Babies potřebuje někoho, kdo se o něj postará! Přitulte se k němu, dejte mu dudlík a ihned se uklidní. Cry Babies roní skutečné slzy a vydávají přitom zvuky pláče.

TM Toys Fortnite Dětská zbraň Death Valley
699 Kč 639 Kč

Novinka

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této zbrani Death Valley, se kterou se můžete vžít do hry i mimo ni. Zbraň Death Valley je krásně propracovaná, aby co nejvíce odpovídala herní předloze.