TM Toys Fortnite Plyšová Llama Loot
499 Kč 399 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plyšové Llamě, která udělá radost každému příznivci této hry. Výška plyšové Llamy je 18 cm.

TM Toys Pull Pops sada - továrna na zmrzlinu
669 Kč 299 Kč

Připravte si jedinečné a osvěžující dezerty ve své vlastní zmrzlinové továrně. Zmrzlinu můžete vytvořit ze svého oblíbeného ovoce, šťáv nebo jogurtů. Zdobte ji různě barevnou drobenkou a plňte šťávami a překvapte všechny výjimečnou chutí!

TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada
1 999 Kč 1 499 Kč

Toužíte mít svoji vlastní laserovou arénu? S dvojitou sadou Laser-X pistole je to konečně možné uvnitř i venku! Dosah blasterů je 60 metrů, vesta disponuje senzorem, který počítá přesné zásahy. Hru navíc zatraktivní světelné i zvukové efekty.

TM Toys Hairdorables Kouzelné panenky série 2
649 Kč 549 Kč

Unikátní koncept sběratelských panenek s kouzlem „unboxingu“ se nyní rozšiřuje o druhou sérii. V balení najdete panenku a 11 módních doplňků. Vše je ukryto v šuplících či krabičkách, a tvým úkolem je postupně objevit tajemství, co zrovna tvé balení skrývá. Sesbírej všech 26 panenek a objev doplňky, které mění barvu pod vlivem studené vody!

TM Toys Peppa Pig Set figurek 4 ks
749 Kč 569 Kč

Set postaviček z oblíbeného seriálu Prasátko Peppa obsahuje celou rodinku – maminku, tatínka, George a samozřejmě Peppu. Vytvořte si společně s nimi nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Sunny interaktivní pejsek-33%
1 499 Kč 999 Kč

Akce

Pořiďte svým dětem krásného interaktivního mazlíčka – roztomilého zlatého retrívra se jménem Sunny. Sympatický pejsek Sunny bude dětem nejlepším kamarádem. Jeho měkoučká srst láká děti k mazlení a hraní.

TM Toys Peppa Pig - domeček s figurkou a příslušenstvím
1 259 Kč 949 Kč

V krásném domečku prasátka Peppy tě čeká spousta her a zábavy. V přízemí najdeš vybavenou kuchyni a velký obývací pokoj. Po schodech se můžeš vydat do patra, kde je ložnice a koupelna s velikou vanou.

TM Toys Kindi Kids panenka Marsha Mello-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Marsha Mello je úžasná panenka s pastelovými kadeřemi a duhovými prameny na vlasech, ve kterých má roztomilé gumičky s marshmallow. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Miluje všechno sladké! Když přiblížíš marshmallow k pusince panenky, kousne si. Zatímco při stisknutí koktejlu, se přesune obsah do brčka.

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 35,5 cm
399 Kč 329 Kč

Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Fur Balls Touláček pink
699 Kč 539 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát.

TM Toys Hairdorables Kouzelné panenky série 3
759 Kč 599 Kč

Unikátní koncept sběratelských panenek s kouzlem „unboxingu“ se nyní rozšiřuje o třetí sérii. V balení najdeš panenku a 11 módních doplňků. Vše je ukryto v šuplících či krabičkách, a tvým úkolem je postupně objevit tajemství, co zrovna tvé balení skrývá. Sesbírej všech 39 panenek!

TM Toys Peppa Pig - Karavan s příslušenstvím + 4 figurky
1 299 Kč 1 269 Kč

Vydejte se s prasátkem Peppou a jeho rodinkou na dobrodružnou dovolenou v karavanu. Na cestu s sebou máte všechno, co potřebujete. Nechybí vám posezení, cestovní lednička, gril plný vynikajících lahůdek ani sprcha.

TM Toys Fur Balls Touláček aqua
699 Kč 579 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát.

TM Toys Peppa Pig - vláček + 3 figurky
749 Kč 629 Kč

Udělejte si pohodlí ve vagónku a vydejte se na báječný výlet s prasátky Peppou a Georgem. Nebude to obyčejná jízda, protože strojvedoucím je Peppův dědeček, který lokomotivu zastaví, kde jen budete chtít.

TM Toys Minecraft - sběratelská figurka Steve ve zlaté zbroji
399 Kč

Figurka drsného průzkumníka a tvořivého stavitele Stevea ve zlaté zbroji s doplňky přináší kousek herního světa populární počítačové hry Minecraft do reality. Vy se naopak můžete aspoň zčásti přenést do světa kultovní hry a čelit se svými figurkami nepřátelům.

TM Toys Fortnite Sada Turbo Stavitel
1 999 Kč 1 199 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této exkluzivní sadě Turbo Builder, která vám umožní si sestavit arénu, jako je ve hře. Sada obsahuje i dvě plně ohebné figurky Jonesy a Raven.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím
2 359 Kč 1 329 Kč

Rodinný dům o 3 patrech je plný příslušenství, nábytku a také v setu najdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pracovna a pokoj na půdě nabízí neomezené možností zábavy. Vytvořte si s ním nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa lékařská pojízdná ordinace
1 499 Kč 1 029 Kč

Uvnitř plně vybavené pojízdné ordinace najdete čekárnu, recepci, operační sál s rentgenem a také nemocniční postel. Auto je plně otevírací, set obsahuje také 3 figurky: medvídka, doktora Browna a sestřičku Peppu.

TM Toys Kindi Kids panenka Rainbow Kate-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Rainbow Kate je úžasná panenka s duhovými a fialovými vlasy, ve kterých má ladící duhovou gumičku. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Miluje všechno sladké! Vezmi chutný cupcake, vyjmi ho z obalu a sleduj, jak se točí. Zatřep třpytivou ledovou tříští a sleduj, co se stane.

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figurka
699 Kč 459 Kč

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet jeho krásným červeným autíčkem, které mu skvěle ladí s jeho šatičkami. V autě je dostatek místa i pro Peppovi kamarády. Užijte si spolu na cestách spousty zábavy!

TM Toys Fur Balls Touláček - Violet
699 Kč 519 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to králíček, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

TM Toys Peppa Pig - školní třída + 5 figurek
749 Kč 649 Kč

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic, připravte si pomůcky a užijte si s prasátkem Pepinou a jeho kamarády spoustu zábavy ve školní třídě. Dnes se od paní učitelky dozvíte zajisté spousty zábavných informací.

TM Toys Peppa Pig - Plyšová Peppa 25 cm
279 Kč 269 Kč

Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatičkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - letadlo + figurka
1 099 Kč 819 Kč

Odleťte spolu s prasátkem Peppou na úžasnou dovolenou do dalekých zemí. Vše už je zabaleno v kufrech, stačí je naložit do zavazadlového prostoru a vzlétnout do nebes. Peppa si dokonce může vyzkoušet pilotování letadla. Místa je dost a mohou se připojit i další kamarádi či rodina.

TM Toys Fur Balls Touláček a přátelé
749 Kč 559 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to koník, kočička nebo pejsek? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

TM Toys Minecraft Figurka Steve s elixírem neviditelnosti
399 Kč 349 Kč

Minecraft je velmi oblíbená počítačová hra. Každý, kdo dlouho hraje Minecraft, se ztotožňuje s herním světem a chce mít jeho napodobeninu v reálném životě. Tyto potřeby dokonale uspokojují různé figurky postav a doplňky ze hry. Přeneste se do světa kultovní hry a společně s hrdiny čelte nepřátelům! V balení najdete postavičku s doplňky.

TM Toys Peppa Pig Škola a školní autobus hrací set
1 899 Kč 1 149 Kč

Vydejte se do školy společně s Prasátkem Peppou. Sada obsahuje i školní autobus, budovu školy a její vybavení, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Fur Balls Touláček Candy Floss
649 Kč 599 Kč

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to pejsek, kočička nebo lama? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát.

TM Toys Fur Balls Touláček rodinka-46%
1 299 Kč 699 Kč

Akce

Zachráníš Touláčkovu rodinku? Je maminka kočka nebo pes? Odhal, kolik dětí má maminka s sebou – jsou to dvojčátka nebo vzácná trojčata? Abys zjistil, jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Věnuj rodince svoji péči a lásku.

TM Toys Fortnite Hero Figurka Havor 15 cm
699 Kč 659 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plně ohebné figurce o velikosti 15 cm. Balení obsahuje také nářadí a zbraň. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

TM Toys Peppa Pig - domeček se zahrádkou + figurka a příslušenství
1 199 Kč 869 Kč

Užijte si spousty zábavy a her s prasátky Peppou a Georgem v jejich krásném domečku. Najdete v něm vše, jako v opravdickém domě: kuchyňku, ložnici, obývací pokoj, koupelnu i podkrovní půdu. Na zahrádce se můžete vydovádět na houpačce.

TM Toys Peppa Pig Figurky do koupele 4 ks
499 Kč

Novinka

4 figurky do koupele mají podobu postaviček ze světa Prasátka Peppy a děti s nimi zažijí skvělé dobrodružství! Plavou totiž na vodě a dokonce stříkají vodu, takže o parádní zábavu je s nimi postaráno.

TM Toys Minecraft - figurka Steve v řetězové zbroji
399 Kč 309 Kč

Figurka nebojácné průzkumníka a tvořivého stavitele v řetězové zbroji s doplňky přináší kousek herního světa populární počítačové hry Minecraft do reality. Vy se naopak můžete aspoň zčásti přenést do světa kultovní hry a čelit se svými figurkami nepřátelům.

TM Toys Kindi Kids panenka Peppa Mint-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Peppa-Mint je úžasná panenka s moderní azurovou barvou vlasů, ve kterých má ještě zmrzlinovou čelenku. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Moc ráda jí svou kouzelnou lžičkou osvěžující zmrzlinový pohár. Když se lžíce dotkne zmrzliny, zvolí si panenka chuť, kterou chce ochutnat.

TM Toys Peppa Pig sada Jednorožec
799 Kč

Novinka

Prozkoumej svět fantazie s tematickou sadou Jednorožec. Prasátko Peppa miluje jednorožce a ráda se na něm také projíždí. Když si hraje s ovečkou Suzy, dohlíží na ně také její tatínek. Prožij společně s nimi nezapomenutelné okamžiky i ty!

TM Toys Fortnite Loot Box Sběratelské doplňky
449 Kč 279 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky sběratelské pokladnici. Truhla obsahuje 1 x truhlici, 4 x zbraně, 1 x zadní bling, 2 x dřevěné stavební materiály. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa s kamarádem 35 cm
509 Kč

Užij si spousty hraní s prasátkem Peppou a jejím plyšovým kamarádem. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Minecraft - Set mláďátka domácích zvířátek
1 059 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada figurek zvířecích mláďat přináší kousek herního světa populární počítačové hry Minecraft do reality. Vy se naopak můžete aspoň zčásti přenést do světa kultovní hry a čelit se svými figurkami nepřátelům.

TM Toys Puppy Surprise Mandy série 1
1 299 Kč 999 Kč

Novinka

Puppy surprise jsou roztomilé zvířecí maminky, které skrývají malá překvapení! Každá maminka je březí a má překvapivý počet dětí – tři, čtyři nebo pět! Seznamte se s Mandy a s jejími štěňátky. Celá rodinka je skvělá pro péči, zábavu a mazlení!

TM Toys Fortnite Hero Figurka Wild Card 15 cm
699 Kč 639 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plně ohebné figurce o velikosti 15 cm. Balení obsahuje také nářadí a zbraň. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

TM Toys Flora - Interaktivní koník
1 799 Kč 1 329 Kč

Koník z měkkého a příjemného plyše je perfektní na mazlení a snění o koních. Flora vydává zvuky a hrabe kopýtkem jako opravdový koník. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím.

TM Toys Peppa Pig - Loď + 2 figurky
1 059 Kč 739 Kč

Vydejte se na plavbu plnou dobrodružství společně s Peppou. Nemusíte mít strach, loď řídí zkušený kapitán. Loďka doopravdy plave na vodě, takže se jedná o ideální hračku ke koupání.

TM Toys Peppa Pig - plyšový George 25 cm
279 Kč 229 Kč

Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - plyšový George s kamarádem 35,5 cm
399 Kč 279 Kč

Užij si spousty hraní s prasátkem Georgem a jeho krokodýlím kamarádem. George je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig Sada do koupele se síťkou
839 Kč 799 Kč

Zaplavej si ve společnosti prasátka Peppy a jeho kamaráda. Kdyby se náhodou topili, zachráníš je pomocí síťky, která lze přísavkou připevnit k jakémukoli povrchu. I koupání může být s touto sadou veliká zábava.