Tork Reflexdemo mode utěrka MINI - 12 ks
968 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tork utěrka –1vrstvá víceúčelová utěrka Tork Reflex™ papírová utěrka je díky své pevnosti a DEMO MODEsorpcí ideální pro úkoly v oblasti utírání i pro utírání rukou.

Tork SmartOne toaletní papír se středovým odvíjením - 6 ks
1 208 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tork Smart One toaletní papír – systém toaletního papíru Tork SmartOne se středovým odvíjením jedinečným způsobem nabízí pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %.

Tork Reflex™ Mini zásobník na role se středovým odvíjením
968 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tork Reflex™ zásobník - Tork Reflex™ zásobník na role se středovým odvíjením s dávkováním po jednom útržku je ideální pro ty, kteří hledají řešení pro utírání rukou i povrchů; díky prostorově úspornému designu a otočné hlavici se hodí do jakéhokoli profesionálního prostředí.

Tork Toaletní papír, T8, TORK "SmartOne"
778 Kč

Systém Tork SmartOne (T8) je unikátní systém dávkování po jednotlivých útržcich, skvěle se hodí do lokací s vysokou až velmi vysokou návštěvností, dokonce do těch nejnáročnějších prostředí.

Tork Heavy-Duty čisticí utěrka Velká role W1 - 530104
2 880 Kč

Víceúčelová utěrka Tork z netkané textilie ve velké roli. Pro náročné utírání, odolává rozpouštědlům, drsnější strana ideální pro odstranění nečistoty. Pevné, odolné, trvanlivé Vhodné pro opakované použití. Velká absorpce. Šetří čas i peníze.

Tork Reflex Papírové ručníky v Roli M4 - 473242
944 Kč

Papírový ručník v roli TORK Reflex se středovým odvíjením. Systém dávkování po jednotlivých útržcích snižuje spotřebu až o 37%. Víceúčelová papírová utěrka, která je ideální pro stírání kapaliny a utírání.

Tork Matic® Soft papírové ručníky v roli Premium H1 - 120016
1 445 Kč

Tork Matic® Premium papírové ručníky v roli jsou skvělé pro toalety a umývárny luxusního vzhledu. Jsou jemné a opatřené modrou ražbou se vzorem listů. Díky funkci QuickDry™ suší ruce rychle a důkladně. Díky dávkování po jednom útržku šetří čas a snižují spotřebu.

Tork Jumbo toaletní papír 2vrstvy T1 - 120272
661 Kč

Toaletní papír Tork – Jumbo role, 2 vrstvy s raženými lístky a logem. Toaletní papír je vhodný pro velmi frekventovaná místa. Extra měkký a extra pevný, bílý toaletní papír. Výborná kvalita.

Tork mini zásobník na tekuté mýdlo bílý S2 - 561000
529 Kč

Plastový dávkovač Tork na půllitrové tekuté mýdlo, systém S2 je vhodný pro všechny druhy toalet – doporučujeme i do náročných prostor. Robusní, úsporný a hygienický dávkovač s ergonomicky navrženým tlačítkem.

Tork Reflex Papírové ručníky v Roli Modré M4 - 473480
908 Kč

Tuto papírovou utěrku lze používat v Tork Reflex™ zásobníku na role se středovým odvíjením s dávkováním po jednom útržku, který se přizpůsobí pracovním tokům vašeho týmu, snižuje spotřebu a minimalizuje riziko křížové kontaminace.

Tork vlhčené utěrky na čištění povrchů – náplň W15 - 190694
320 Kč

Náhradní balení vlhčených utěrek v uzavřeném igelitovém obalu – pro čištění povrchů určených pro kbelíky TORK PREMIUM 190594. Tyto náhradní jednorázové utěrky jsou napuštěny účinným čistícím roztokem a jsou určené pro kbelíky v přenosném balení s unikátním systémem dávkování.

Tork průmyslová papírová utěrka Plus malá modrá W1/2 -130052
811 Kč

Víčeúčelová univerzální dvouvrstvá papírová utěrka vyrobena technologií TAD z celulózy a recyklovaného materiálu. Pevná utěrka určená pro středně těžké úkoly spojené s utíráním povrchů a předmětů, které vyžadují dobrou absorpci.

Tork Singlefold jemné papírové ručníky Advanced H3 - 290163
1 108 Kč

Dvouvrstvé skládané papírové ručníky ZZ velmi dobré kvality. Kvalitní zpracování pro efektivní a rychlé osušení rukou. Jeden ručník v daný okamžik: snížená spotřeba, zlepšená hygiena. Speciální ražba: zvýšení objemu a komfortu. Nyní 25% více ručníků v kartonu.

Tork jemné pěnové mýdlo S4 - 520501
264 Kč

Pěnové mýdlo Tork Premium Mild jednorázová patrona poskytuje komfortní a efektivní mytí rukou. Stačí lehce zmáčknout dávkovací tlačítko a 1 dávka spolehlivě zaručí důkladné omytí rukou bez větší námahy.

Tork Reflex Plus Papírové Ručníky v Miniroli M3 - 473474
981 Kč

Papírový ručník TORK Reflex Plus v Mini roli se středovým odvíjením. Víceúčelová papírová utěrka, která je ideální pro stírání kapaliny a utírání. Ideální pro místa s velkou spotřebou. Odvíjení ze středu – jednoduše a rychle si vezmete, kolik potřebujete.

Tork Singlefold papírové ručníky Advanced zelené H3 - 290179
907 Kč

Dvouvrstvé skládané papírové ručníky ZZ velmi dobré kvality. Kvalitní zpracování pro efektivní a rychlé osušení rukou. Jeden ručník v daný okamžik: snížená spotřeba, zlepšená hygiena. Speciální ražba: zvýšení objemu a komfortu. Nyní o 25% více ručníků v kartonu.

Tork Xpressnap® extra jemné ubrousky do zásobníku bílé Premium N4 - 15840
1 628 Kč

Velký , silný a extra měkký ubrousek, skládaný na 1/2. Ideální pro místa, kde se klade důraz na image a kvalitu. Jeden ubrousek v daný okamžik: ekonomické. Jednoduché doplňování: menší nutnost údržby. Stohovatelné: šetří místo. Hygienické a jednoduché: vyzkoušená kvalita.

Tork Heavy-Duty papírová utěrka malá modrá W1/2 - 130072
688 Kč

Nejpevnější víceúčelová dvouvrstvá papírová průmyslová utěrka TORK v modré barvě vyrobena technologii TAD, vyznačující se velkou flefibilitou a pevností, efektivně absorbuje vodu i olej a má velmi vysokou pevnost i v mokrém stavu.

Tork mini zásobník na tekuté mýdlo černý S2 - 561008
539 Kč

Plastový dávkovač Tork na půllitrové tekuté mýdlo, systém S2 je vhodný pro všechny druhy toalet – doporučujeme i do náročných prostor. Robusní, úsporný a hygienický dávkovač s ergonomicky navrženým tlačítkem.