Tractive Adaptér do auta 12V/5V USB
390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíječka do auta k dobíjení a připojení vyhledávacího zařízení Tractive GPS. Adaptér Tractive se připojuje k autobaterii, provádí převod z 12 V na 5 V a poskytuje dostatek energie sledovacímu zařízení, díky kterému budete vždy vědět, kde se vaše auto nachází a zda nevyjelo z vyznačené oblasti.


Tractive GPS Speciální lovecká edice
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

GPS obojek pro psy. Tractive GPS Speciální lovecká edice živě sleduje polohu vašeho mazlíčka i směr, kterým se pohybuje, a upozorní vás, když pes opustí vyznačenou bezpečnou zónu. Je vyvedený v maskovacích barvách, voděodolný a prakticky nerozbitný. Má integrovanou SIM kartu a umožňuje i zvukovou a světelnou signalizaci.


Tractive GPS Tracker XL
2 240 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GPS obojek pro psy s hmotností nad 20 kg. Tractive GPS Tracker XL živě sleduje polohu vašeho mazlíčka i směr, kterým se pohybuje, a upozorní vás, když pes opustí vyznačenou bezpečnou zónu. Je voděodolný a má integrovanou SIM kartu. Umožňuje dálkově aktivovat zvukovou i světelnou signalizaci.


Tractive GPS Tracking Device
1 390 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GPS obojek pro psy. Tractive GPS Tracking device živě sleduje polohu vašeho mazlíčka i směr, kterým se pohybuje, a upozorní vás, když pes opustí vyznačenou bezpečnou zónu. Je voděodolný a má integrovanou SIM kartu. Umožňuje dálkově aktivovat zvukovou i světelnou signalizaci.


Tractive GPS Tracker pro kočky
1 390 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

GPS obojek pro kočky. Tractive GPS Tracker živě sleduje polohu vašeho mazlíčka i jeho celkovou aktivitu. Upozorní vás, když kočka opustí vyznačenou bezpečnou zónu, a umožní vám okamžitě zareagovat. Je lehký, voděodolný a prakticky nerozbitný. Je určen pro kočky s obvodem krku 19–30 cm a hmotností nad 3,5 kg.