Tradag Scrapbook Na moři
36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. V sadě nálepek najdete maják, loď, chaluhu a pod. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Svatební prstýnky samolepicí fotoalbum
289 Kč

Samolepící foto-album s prstýnky na fotky z vašeho krásného a neopakovatelného svatebního dne. Pokud máte rádi decentní vzor a samolepicí alba je toto přesně kus pro vás. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20listů) na šroubované vazbě.

Tradag Fotoalbum Fun
310 Kč

Green fun – luxusní zasunovací foto-album na 200 fotek 10×15 s šitou vazbou. Papírové listy a pevný textilní potah hřbetu. Na přední straně desek rámeček pro vložení vaší fotografie. Špičková kvalita pro vaše fota.

Tradag Fotoalbum Hračky modré
369 Kč

Foto-album Hračky modré pro fotky vašich miminek, kojenců, batolat atd. Desky alba jsou laminované a na přední straně doplněné o plastický měsíček, stuhu a rámeček pro vložení vlastní fotografie o rozměru 8×6 cm. Nápis baby je opatřen efektním lesklým lakem, který na fotografii není moc vidět.

Tradag Rámeček Anet natur 40x50
259 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 40×50 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Rámeček Anet černý 30x40
189 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 30×40 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Fotorůžky 1000 ks černé
199 Kč

Samolepicí transparentní růžky určené pro vlepování fotografií do klasických foto alb černými nebo tmavými listy. Růžky jsou na kartičce z které si je pohodlně sloupnete. Toto výhodné balení obsahuje celkem 1020 ks růžků vyrobených z vysoce kvalitního PP.

Tradag Fotorámeček 70x100 černý plexi
649 Kč

Černý klasický plastový rám s plexisklem v největším standardním rozměru 70×100 cm pro vaše fotografie, obrázky nebo plakáty. Rám je lehký a dá se snadno převážet. Plexi deska je pružná, a proto nehrozí nebezpečí rozbití jako u skla.

Tradag Fotorůžky 1000 ks bílé
199 Kč

Samolepicí transparentní růžky určené pro vlepování fotografií do klasických fotoalb s bílými nebo světlými listy. Růžky jsou na kartičce z které si je pohodlně sloupnete. Toto výhodné balení obsahuje celkem 1020 ks růžků vyrobených z pevného a kvalitního PP.

Tradag Rámeček Anet bílý 70x100
599 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 70×100 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z potaženého MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Rámeček Anet bílý 13x18
69 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 13×18 centimetru. Místo běžného tisku je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a výplň je sklo. Zadní strana má závěs pro pověšení a stojánek pro postavení.

Tradag Fotoalbum Kuba

Tradag Fotoalbum Kuba

Hodnocení: 5
329 Kč

Kuba je zajímavé foto-album pro fotky vašich nejmilejších s textilním potahem, na kterém jsou vytištěny dětské hračky Na přední desce je okénko s rámečkem pro umístění vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotografií s šitou vazbou.

Tradag Rámeček Anet bílý 21x29,7 - A4
119 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 21×29,7 centimetru. Hodí se proto na všechny dokumenty formátu A4. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a výplň je sklo.

Tradag Rámeček Anet bílý 40x60
299 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 40×60 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z potaženého MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Rámeček Anet černý 40x60
299 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 40×60 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Fotoalbum Color žluté klasik
399 Kč

Foto-album Color žluté je trendy album potažené plátnem jasně žluté barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Tradag Rámeček Anet černý 60x80
499 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 60×80 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Samolepicí fotoalbum Ring modré
299 Kč

Samolepicí foto-album s listy upevněnými na kroužkové mechanice. Listy si tedy můžete kdykoliv jednoduše vyjmout což se může hodit. Obsahuje 100 samolepicích stran (50listů) rozměru 22×26,5 cm. Desky mají omyvatelný laminovaný potah s jemnou strukturou.

Tradag Fotorámeček Tosca 50x70 tmavý
479 Kč

Dřevěný fotorámeček Tosca formátu 50×70 cm je vyroben z obdélníkové dřevěné lišty v tmavě hnědé barvě. Jako výplň rámu je v tomto případě zvolena akrylová deska, plexisklo, které zaručuje bezpečnou manipulaci při vkládání obrázků. Fotorám je vhodný do interiérů pro fotografie, grafiku nebo plakáty…

Tradag Dětské fotoalbum modré
229 Kč

Dětské foto-album modré s čápem, kočárkem, autíčkem na fotky nejmenších dětí. Perfektní dárek do porodnice! Matně laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku co se vkládá zevnitř. Kapacita 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky.

Tradag Rámeček Anet natur 40x60
299 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 40×60 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Rámeček Anet černý 40x50
259 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 40×50 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Rámeček Anet bílý 40x50
259 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 40×50 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z potaženého MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Fotoalbum Color tyrkysové klasik
399 Kč

Foto-album Color tyrkysové je trendy album potažené plátnem v barvě tyrkysové modři. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Tradag FOTOALBUM MEADOW BB100 10x15
179 Kč

Elegantní zasouvací foto album na 100 fotografií 10×15 květinového designu s místem na popis – psaní poznámek.Rozměr alba 17 × 17 cm.Papírové strany s PP kapsami na fotografie, šitá vazba (book bound), tvrdé desky.Album působí velmi solidním vzhledem a kvalitním zpracováním.Na každé straně je jedn…

Tradag Rámeček Anet černý 21x29,7 - A4
119 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 21×29,7 centimetru. Hodí se proto na všechny dokumenty formátu A4. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a výplň je sklo.

Tradag Rámeček Anet natur 13x18
69 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 13×18 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF potaženého fólií a výplň je sklo.

Tradag Fotoalbum Modrá sova
247 Kč

Foto-album Modrá sova na fotografie s krásnou modrou sovičkou na deskách. Skvělé album pro fotky vašich dětiček a hlavně kluků. Album má šitou vazbu, papírové listy s průhlednými kapsami a místem na popis po straně každé fotografie.

Tradag Svatba samolepicí fotoalbum
699 Kč

Samolepicí foto-album pro svatební fotografie nevěsty, ženicha, družiček, dětiček, maminek i babiček. V bělostném potahu desek jsou vyraženy decentní květy. Album je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem a může být perfektním svatebním darem.

Tradag Euroklip plexi 62x93
430 Kč

Euroklip o velikosti 62×93 cm s akrylovou deskou je předurčen pro velkoplošné plakáty nebo rozměrné fotografie. Deska je odolná v ohybu a proto při manipulaci nehrozí pořezání. Vhodný do dětských pokojů, mateřských školek a škol.

Tradag Fotorámeček 70x100 zlatý plexi
649 Kč

Zlatý plastový rám s plexisklem ve velikosti 70×100 cm pro fotografie, obrázky nebo plakáty. Rám je lehký, plexi deska je pružná, a proto nehrozí nebezpečí při rozbití jako u skla. Rámeček můžeme použít také do dětských pokojů nebo veřejných prostor, kde by bylo sklo nebezpečné.

Tradag Samolepicí fotoalbum Ring červené
299 Kč

Samolepicí foto-album s listy upevněnými na kroužkové mechanice. Listy si tedy můžete kdykoliv jednoduše vyjmout což se může hodit. Obsahuje 100 samolepicích stran (50listů) rozměru 22×26,5 cm. Desky červené barvy mají omyvatelný laminovaný potah s jemnou strukturou.

Tradag Fotoalbum Adéla

Tradag Fotoalbum Adéla

Hodnocení: 5
269 Kč

Krásné foto-album se slonem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně holčiček v tradiční růžové barvě. Foto-album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie. Kapacita 200 foto.

Tradag Rámeček Anet natur 21x29,7 - A4
119 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 21×29,7 centimetru. Hodí se proto na všechny dokumenty formátu A4. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF potaženého fólií a výplň je sklo.

Tradag Fotorámeček Tosca 40x50 tmavý
385 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěný fotorámeček Tosca formátu 40×50 cm je vyroben z hladké obdélníkové dřevěné lišty v tmavě hnědé barvě. Jako výplň rámu je v tomto případě zvolena akrylová deska, plexisklo. Tento jednoduchý fotorám je vhodný do moderních interiérů pro fotografie, grafiku nebo plakáty.

Tradag Fotoalbum Eliška

Tradag Fotoalbum Eliška

Hodnocení: 5
329 Kč

Eliška je krásné růžové foto-album pro fotky vašich nejmilejších se zajímavým textilním potahem plných dětských věciček Na přední desce je okénko s rámečkem pro umístění vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotografií s šitou vazbou.

Tradag Klasické fotoalbum Vivaldi
490 Kč

Klasické foto-album co se jmenuje jako klasik vážné hudby Antonio Vivaldi je album na vlepování fotografií pomocí růžků nebo lepidla. Rustikální vzhled foto-alba násobí tmavě hnědý potah, který je téměř k nerozeznání od pravé kůže.

Tradag Fotoalbum Kačenka
269 Kč

Kačenka je krásné a veselé foto-album pro fotky vašich nejmilejších. Na přední desce je okénko s rámečkem pro umístění vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotografií a šitá vazba listů. Kapacita je 200 fotografií 10×15 s místem na popis vedle každé fotky.

Tradag FOTORÁMEČEK PLASTIC WHITE 10x15
64 Kč

Elegantní fotorámeček na fotku rozměru 10×15cm.Materiál – plastová lišta, sklo uvnitř.Barva – BÍLÁ s leskem ..K postavení na výšku i na šířku.Možnost zavěsit na stěnu.

Tradag Rámeček na LP Basic dřevěný černý
289 Kč

Jednoduchý a elegantní černý rám Basic pro milovníky starých i nových LP desek. Vyzdobte si byt obaly svých nejvíce oblíbených desek. Kvalitní, dřevěná lišta široká 15 mm a hluboká 30 mm dovoluje vložený obal desky libovolně měnit. Dřevo je nalakováno silnou vrstvou kvalitního bílého laku.

Tradag Euroklip 21x29,7-A4

Tradag Euroklip 21x29,7-A4

Hodnocení: 4,2
49 Kč

Euroklip formátu 21×29,7 cm – A4 je rychlé řešení, pokud chcete levně ihned zarámovat a pověsit vaše fotkyna výšku nebo šířku.

Tradag Rámeček Anet natur 70x100
599 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 70×100 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Fotorámeček Asie 10x15 natur
59 Kč

Fotorámeček Asie je zhotoven z masivní dřevěné lišty na formát fotografií 10×15 cm. Rámeček je lakovaný bezbarvým matným lakem. Na zadní stěně je výklopný stojánek.

Tradag Fotoalbum Mořská mušle
199 Kč

Zasunovací foto-album Mořská mušle na 180 foto 10×15 cm. Na přední desce je lesklá aplikace s pravou mušlí.

Tradag Fotoalbum Žirafa dětské
199 Kč

Veselé foto-album Žirafa baby na fotky vašich ratolestí s legrační žirafou na deskách. Na titulní straně alba je a otvor pro vaši fotografií. Tak si vytvoříte osobitý vzhled alba. Systém průhledných kapes k zasunutí fotky a místem na popis po straně. Lepená vazba a laminované desky.

Tradag Fotorámeček Polaris A4 natur hladký
99 Kč

Dřevěný fotorámeček na fotografie formátu 21×29,7 cm – A4 cm přírodní barvy. Rámeček je hladký bez vroubků, lakován matným průhledným lakem. Na zadní stěně je výklopný stojánek nebo ho můžete zavěsit na výšku i na šířku.

Tradag Fotoalbum Rumcajs

Tradag Fotoalbum Rumcajs

Hodnocení: 4,5
199 Kč

Foto-album s Rumcajsem a Cipískem, ze známých televizních večerníčků od pana Radka Pilaře. Album pojme 200 fotografií 10×15, které se ukládají do průhledných kapes na papírových listech. Vedle každé fotografie je místo na poznámky.

Tradag Samolepicí fotoalbum Ring hnědé
299 Kč

Samolepicí foto-album s listy upevněnými na kroužkové mechanice. Listy si tedy můžete kdykoliv jednoduše vyjmout což se může hodit. Obsahuje 100 samolepicích stran (50listů) rozměru 22×26,5 cm. Desky hnědé barvy se stříbrnou ražbou mají omyvatelný laminovaný potah s jemnou strukturou.

Společnost Tradag byla založena v roce 1992. Od svého založení je nejvýznamnějším dodavatelem fotoalb, euroklipů, rámečků, obrazů a příslušenství pro archivaci fotografií v České a Slovenské republice.

Společnost Tradag byla založena v roce 1992. Od svého založení je nejvýznamnějším dodavatelem fotoalb, euroklipů, rámečků, obrazů a příslušenství pro archivaci fotografií v České a Slovenské republice.