Tradag Barvotisk fotoalbum samolepicí
169 Kč

Zajímavé foto-album s barvotiskovým motivem, který by se mohl jmenovat Váza a grapefruit či Váza a zlatá koule. Je to jen na vaší fantazii. Album má laminované desky, které se dají v případě potřeby otřít lehce vlhkým hadříkem.

Tradag Bílý květ samolepicí fotoalbum
299 Kč

Samolepící foto-album Bílý květ s krásným bílým květem na deskách. Album obsahuje 40 samolepicími stranami (20 listů) o rozměru 25×32 cm. Album má šroubovanou vazbu a laminované desky.

Tradag Dětské fotoalbum modré
229 Kč

Dětské foto-album modré s čápem, kočárkem, autíčkem na fotky nejmenších dětí. Perfektní dárek do porodnice! Matně laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku co se vkládá zevnitř. Kapacita 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky.

Tradag Dětské fotoalbum růžové
229 Kč

Dětské foto-album růžové pro fotografie vašich nejmenších dětí, miminek a batolat. Růžové provedení pro holčičky. Album má matně laminované desky a na přední straně otvor pro vaši fotku co se vkládá zevnitř. Album pojme 200 fotek 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky.

Tradag Fotoalbum 300 Cherry flowers
290 Kč

Fotoalbum Cherry flowers pro vaše fotografie. Kapacita alba 300 foto 10×15 s popisem po straně každé fotografie. Papírové listy s průhlednými kapsami k zasunutí fotek.

Tradag Fotoalbum 3x100 foto 9x13 Azur
99 Kč

Potřebujete fotoalbum na 300 fotek 9×13? Pak vás jistě potěší naše akce 3 kusy foto-alba Kamínek na 100 fotografií 9×13 za skvělou akční cenu.

Tradag Fotoalbum Adam
269 Kč

Krásné foto-album s krokodýlem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně kluků v tradiční modré barvě. Album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie.

Tradag Fotoalbum Adéla
269 Kč

Krásné foto-album se slonem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně holčiček v tradiční růžové barvě. Foto-album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie. Kapacita 200 foto.

Tradag Fotoalbum Antilopa
10 Kč

Foto-album Antilopa typu sešitek na 24 fotografií 9×13. Vyměnitelná je i čelní a zadní strana sešitku. Vyrobeno z kvalitního PP.

Tradag Fotoalbum Antracit
329 Kč

Zasunovací svatební foto-album s místem pro popis u každé fotografie. Antracitové desky potaženy černou krajkou. Fotoalbum uloženo v dárkové krabici.

Tradag Fotoalbum Arty zelené
290 Kč

Jednoduché a praktické zasunovací foto-album Arty zelené typu kniha na 300 fotografií 10×15 s místem na popis. Originální design speciálně vyvinutý našimi grafiky na základě dlouholetých zkušeností. Toto foto-album můžete zakoupit pouze na našem webu či u našich autorizovaných partnerů.

Tradag Fotoalbum baby Sova modré
229 Kč

Foto-album Sova modré se sovičkou pro fotky vašich dětí a hlavně kluků. Laminované desky, kapacita 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém podkladu k zasunutí fotky. Ke každé fotce můžete připojit popis po straně. Výborná kvalita za příznivou cenu.

Tradag Fotoalbum baby Sova růžové
229 Kč

Foto-album Sova v růžové barvě pro fotky vašich dětí a hlavně holčiček. Album má laminované desky, kapacita je 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky. Ke každému obrázku můžete připojit popis po straně. Výborná kvalita za příznivou cenu.

Tradag Fotoalbum Baltic
259 Kč

Máte rádi Balt s jeho severským půvabem? Procházky na dlouhých plážích a koupání v jeho poněkud chladnějších vodách? Fotíte si tu zvláštní náladu? Pak potřebujete foto-album Baltic. Na jeho deskách je zachyceno pobřeží v okolí Rujány od známého fotografa Daniela Řeřichy.

Tradag Fotoalbum Bílý proužek
158 Kč

Foto-album pro 40 fotografií 13×18. Zasunovací systém transparentních kapes. Vhodné pro fotografie vaší svatby nebo podobné slavnostní události.

Tradag Fotoalbum Borealis Aurora 100
79 Kč

Foto-album se záběry polární záře na deskách. Foto-album na 100 fotografií rozměru 10×15. Hodí se zvláště pro fotky z vašich toulek po severských pláních. Systém průhledných kapes k zasunutí fotek. Laminované desky.Originální design Tradag.

Tradag Fotoalbum Borealis Aurora 200
158 Kč

Foto-album se záběry polární záře na deskách. Hodí se zvláště pro fotky z vašich toulek po severských pláních, rozměru 10×15cm. Systém průhledných kapes k zasunutí fotek. Laminované desky.Originální design Tradag.

Tradag Fotoalbum Čáp modrý
399 Kč

Foto-album modré s čápem pro fotky vašich miminek a batolat a malých dětí.Vhodné jako dárek do porodnice. Desky mají matný povrch a na přední straně mají otvor pro vložení vlastní fotky. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Čáp růžový
399 Kč

Dětské foto-album Čáp růžový na fotky čerstvých miminek s čápem v růžovém provedení. Desky mají matný povrch a na přední straně najdete otvor pro vložení fotky vašeho mimča. Fotoalbum má 60 stran (30listů) mezi nimi je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Celebration 13x18
149 Kč

Celebration je zasunovací slavnostní foto-album na 40 fotografií 13×18. Na bílých deskách je ražba se stříbrnými slavnostními motivy. Bílé listy jsou vyrobeny z kvalitního PP.

Tradag Fotoalbum Černá růže svatební
379 Kč

Foto-album Černá růže – svatební zasunovací album na 300 fotografií 10×15 s místem na popis. Na deskách motiv bílé růže.Listy papírové. Na zadní straně je pouzdro na CD s použitými fotografiemi.

Tradag Fotoalbum červené tulipány
279 Kč

Foto-album Červené tulipány na fotografie 10×15 se svěžím novým designem z naší originální produkce, který můžete koupit jen u nás nebo u našich partnerských prodejců. Album je na 300 fotografií s popisem na straně. Design Radek Adámek.

Tradag Fotoalbum České Švýcarsko
259 Kč

Foto-album se snovými fotografiemi lesa v krajinné oblasti Česko-saské Švýcarsko na deskách. Připomeňte si nádhernou atmosféru hlubokého hvozdu s tímto foto-albem. Pojme 200 fotografií 10×15 v systému průhledných zasunovacích kapes na papírových listech a místem na popis fotky vedle fotografie.

Tradag Fotoalbum Chaloupka
158 Kč

Chaloupka je zasunovací foto-album s kapacitou 200 fotek 10×15. Motiv na deskách je nádherná krajina z Českého Švýcarska. Přesně obec Chřibská v místech nad kostelem a hřbitovem.

Tradag Fotoalbum Chaloupka 10x15
73 Kč

Foto-album Chaloupka v Chřibské – zasunovací fotoalbum s kapacitou 100 fotek 10×15. Motiv na deskách je nádherná krajina z Českého Švýcarska. Přesně obec Chřibská v místech nad kostelem a hřbitovem.

Tradag Fotoalbum Clivia
79 Kč

Foto-album Clivia je kytičkové, jednoduché a praktické foto album se zasunovacími listy na 100 fotografií 10×15. Originální design Tradag.

Tradag Fotoalbum Clivia 200
158 Kč

Clívia, to je jednoduché a praktické foto-album typu kniha na 200 fotografií 10×15. Originální design speciálně vyvinutý našimi grafiky na základě dlouholetých zkušeností můžete zakoupit pouze na našem webu.

Tradag Fotoalbum Clivia memo
99 Kč

Foto-album s červenou květinou, o které si myslíme, že je Clivie. Foto-album má papírové listy s průhlednými kapsami pro zasunování fotografií. Po straně každé fotky je místo pro popis.Lepená vazba,laminované desky. Originální design Tradag.

Tradag Fotoalbum Clivie sešit
20 Kč

Foto-album Clivie sešit na 36 fotografií 10×15. Přední i zadní kartička je vyjímatelná, takže vašich obrázků můžete do minialba umístit až 38 ks. Vhodné pro ty nejlepší fotky které chcete nosit při sobě.

Tradag Fotoalbum Color oranžové
399 Kč

Foto-album Color oranžové je trendy album potažené plátnem oranžové barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Tradag Fotoalbum Color růžové
399 Kč

Foto-album Color růžové je trendy album potažené plátnem růžové barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Color tyrkysové klasik
399 Kč

Foto-album Color tyrkysové je trendy album potažené plátnem v barvě tyrkysové modři. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Tradag Fotoalbum Color zelené klasik
399 Kč

Foto-album Color je trendy fotoalbum potažené plátnem zelené barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Color žluté klasik
399 Kč

Foto-album Color žluté je trendy album potažené plátnem jasně žluté barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Tradag Fotoalbum Combi modrá
269 Kč

Speciální combi foto-album modré umožňuje kombinovat různé formáty fotografií. Obsahuje 36 stran. Na jednu stranu můžete zasunout šest fotografií 10×15 nebo tři fotografie 10×25 nebo tyto formáty kombinovat mezi sebou.

Tradag Fotoalbum Combi zalená
269 Kč

Speciální foto-album Combi zelené, ve kterém je možné kombinovat různé formáty fotografií. Obsahuje 36 stran. Na jednu stranu můžete zasunout šest fotografií 10×15 nebo tři fotografie 10×25 nebo tyto formáty kombinovat mezi sebou.

Tradag Fotoalbum Dahlia
99 Kč

Dahlia – šité zasunovací a elegantní foto-album na 100 foto 9×13 s místem na popis. Jednotlivé strany mají jemný potisk a jsou z velmi kvalitního papíru. V albu je papírová kapsa pro uložení negativů. Design Nicola Rabbett.

Tradag Fotoalbum Daisy
149 Kč

Foto-album Daisy s kytičkou a věnováním na přední straně co se výborně hodí jako dárek. Oblíbené provedení k zasunování fotek s kapacitou 200 fotografií 10×15.

Tradag Fotoalbum Dalmácie Primošten
259 Kč

Foto-album jako stvořené pro fotky z Chorvatské Dalmácie. Primošten je staré rybářské městečko a nazývá se perlou Dalmácie. Jedno z mála míst v Chorvatsku, kde můžete vidět ze břehu „otevřené moře“ a zároveň je suchým mysem, neboť zde málokdy zaprší.

Tradag Fotoalbum Dášenka
79 Kč

Dášenka aneb život plyšového Štěněte je dětské foto-album na 100 fotek 10×15. Vhodné na fotky vašich dětí, plyšových hraček a pejsků jménem Dášenka. Album můžete kombinovat s dalšími podobnými z kategorie Plyšáci. Design Radek Adámek.

Tradag Fotoalbum De Luxe černé
95 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní foto-album z umělé kůže s černými listy. Desky jsou po obvodu prošité a rohy mají zpevněny kovovými růžky z bílého kovu. Album působí velmi solidním vzhledem a kvalitním zpracováním.

Tradag Fotoalbum Deep Purple
158 Kč

Deep Purple je jednoduché a praktické foto-album typu kniha na 200 fotografií 10×15 se systémem průhledných kapes k zasunování fotek. Originální design speciálně vyvinutý našimi grafiky.Toto album můžete zakoupit pouze na našem webu či u našich autorizovaných partnerů.

Tradag Fotoalbum Deep Purpler 10x15
73 Kč

Deep Purpler – jednoduché a praktické foto-album typu kniha na 100 fotografií 10×15. Originální design speciálně vyvinutý našimi grafiky.Toto foto-album můžete zakoupit pouze na našem webu či u našich autorizovaných partnerů.

Tradag Fotoalbum Dětské růžové
20 Kč

Foto-album dětské růžové sešitek na 36 foto vašich miminek a dětiček je perfektním dárkem třeba pro babičku. Přední i zadní obrázek můžete odstranit a nahradit svými fotkami. Pro fotografie 10×15.

Tradag Fotoalbum Dětský svět v modrém
399 Kč

Dárkové dětské foto-album s medvědem na 200 foto, které je uloženo v krabici na mašli modro-zelené barvy. Foto-album s vašimi fotkami tak bude velmi dobře chráněné a bude vám dělat radost spoustu let. Kapacita je 200 fotek 10×15, papírové listy na šité vazbě a místo na popis po straně každé fotky.

Tradag Fotoalbum Dětský svět v růžovém
399 Kč

Krásné dětské foto-album s medvědem na 200 fotografií, které je uloženo v růžové krabici na mašli. Vaše foto-album s fotkami tak bude obzvlášť dobře chráněné a bude vám dělat radost dlouhou řadu let. Foto-album má kapacitu 200 fotek 10×15, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie.

Tradag Fotoalbum Dia
157 Kč

Jednoduché a praktické zasunovací foto-album Dia typu kniha na 200 fotografií 10×15. Originální design speciálně vyvinutý našimi grafiky na základě dlouholetých zkušeností. Toto foto-album můžete zakoupit pouze na našem webu či u našich autorizovaných partnerů.

Tradag Fotoalbum Digitalis květ
290 Kč

Květinové foto-album Digitalis na 300 fotografií 10×15. Foto-album, které koupíte pouze na našem webu či u našich autorizovaných partnerů. Jeho design je speciálně vyvinutý našimi grafiky. Foto-album má zasunovací kapsy a lepenou vazbu.

Společnost Tradag byla založena v roce 1992. Od svého založení je nejvýznamnějším dodavatelem fotoalb, euroklipů, rámečků, obrazů a příslušenství pro archivaci fotografií v České a Slovenské republice.

Společnost Tradag byla založena v roce 1992. Od svého založení je nejvýznamnějším dodavatelem fotoalb, euroklipů, rámečků, obrazů a příslušenství pro archivaci fotografií v České a Slovenské republice.