TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M jehněčí 12 kg
1 500 Kč 1 194 Kč

Granule jsou vhodné pro psy středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním jehněčím masem. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M jehněčí 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg
1 499 Kč 1 162 Kč

Granule jsou vhodné pro psy středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním masem z lososa. TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult Mini jehně&rýže 7 kg
1 100 Kč 1 019 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Granule jsou vhodné pro psy malých plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním jehněčím masem. TRAINER Sensitive No Gluten Adult Mini jehně&rýže 7 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini kachna 7 kg
1 100 Kč 897 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Granule jsou vhodné pro psy malých plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním kachním masem. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini kachna 7 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg
1 100 Kč 864 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Granule jsou vhodné pro psy malých a středních plemen, kteří jsou náchylnější k potravinovým alergiím. Monoproteinové krmivo disponuje kvalitním masem z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural Cat STERILISED sušená šunka 10 kg
1 500 Kč 1 448 Kč

Granule jsou vhodné pro všechny dospělé kastrované kočky. Obsahují kvalitní a chutnou sušenou šunku. TRAINER Natural Cat STERILISED sušená šunka 10 kg je v superprémiové kvalité a snadno stravitelné krmivo.

TRAINER Natural SENSITIVE No Gluten Puppy&Jun M/M losos 12 kg
1 600 Kč 1 319 Kč

Granule jsou vhodné pro štěňata středních plemen, kterým zajišťuje zdravé klouby a podporuje růst. Krmivo disponuje kvalitním masem z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No Gluten Puppy&Jun M/M losos 12 kg je v superprémiové kvalitě.

TRAINER Natural WEIGHT CARE Adult M/M drůbeží maso 12 kg
1 470 Kč 1 099 Kč

Granule jsou vhodné pro psy středních plemen, kteří jsou náchylnější k přibývání na váze a následné obezitě. Disponuje kvalitním a dietním drůbežím masem. TRAINER Natural WEIGHT CARE Adult M/M drůbeží maso 12 kg je v superprémiové kvalitě.

TRAINER Natural Cat Adult tuňák 10 kg
1 400 Kč 1 242 Kč

Granule jsou vhodné pro všechny dospělé kočky, které preferují krmivo s rybou. Obsahuje kvalitní a chutné maso z tuňáka. TRAINER Natural Cat Adult tuňák 10 kg je v superprémiové kvalité a snadno stravitelné.

TRAINER Natural Cat Adult kuřecí 10 kg
1 400 Kč 1 242 Kč

Granule jsou vhodné pro všechny dospělé kočky, které preferují krmivo s drůbežím masem. Obsahuje kvalitní a chutné maso z kuřete. TRAINER Natural Cat Adult kuřecí 10 kg je v superprémiové kvalité a snadno stravitelné.

TRAINER Natural WEIGHT CARE Mini drubeží maso 7 kg
1 100 Kč 859 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Granule jsou vhodné pro psy malých plemen, kteří jsou náchylnější k přibývání na váze. Pokrývají všechny požadavky na výživu a disponujé kvalitním a dietním drůbežím masem. TRAINER Natural WEIGHT CARE Mini drubeží maso 7 kg je v superprémiové kvalitě.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy&Jun M/M kachna 12 kg
1 600 Kč 1 344 Kč

Granule jsou vhodné pro štěňata středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním kachním masem. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy&Jun M/M kachna 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M vepřové 12 kg
1 500 Kč 1 274 Kč

Granule jsou vhodné pro psy středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním vepřovým masem. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M vepřové 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M kachna 12 kg
1 763 Kč

Granule jsou vhodné pro psy středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním kachním masem. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M kachna 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural Maxi Maturity čerst. kuře 12kg
1 499 Kč 1 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje čerstvým kuřecím masem. Obsahuje bioflavonoidy pro zubní hygienu a citrusové výtažky pro stimulaci spalování tuků. TRAINER Natural Maxi Maturity čerst. kuře 12kg je vhodné pro dospělé psy nad 6 let velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Medium Maturity čerst. kuře 12kg
1 549 Kč 1 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje čerstvým kuřecím masem. Obsahuje bioflavonoidy pro zubní hygienu. TRAINER Natural Medium Maturity čerst. kuře 12kg je vhodné pro dospělé psy nad 7 let středně velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Maxi Ad. Hovězí a rýže 12kg
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje ženšenem pro posílení imunity. Boswellia Serrata a Perna Canaliculus proti zánětům a pro udržení zdravých kloubů. TRAINER Natural Maxi Ad. Hovězí a rýže 12kg je vhodné pro dospělé psy velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Maxi Ad. Prosciutto a rýže 12kg
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje ženšenem pro posílení imunity. Boswellia Serrata a Perna Canaliculus proti zánětům a pro udržení zdravých kloubů. TRAINER Natural Maxi Ad. Prosciutto a rýže 12kg je vhodné pro dospělé psy velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Maxi Ad. Ryba a rýže 12kg
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje italskou šunkou a lněným semínkem. TRAINER Natural Maxi Ad. Ryba a rýže 12kg je vhodné pro dospělé psy velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Maxi Puppy čerst. kuře 12kg 12
1 499 Kč 1 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje čerstvým kuřecím masem. Obsahuje jablečené výtažky pro zubní hygienu. TRAINER Natural Maxi Puppy čerst. kuře 12kg je vhodné psy velkých ras v romezí 9 až 24 měsíců. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Med. Puppy&Jun čerst. kuře 12kg
1 549 Kč 1 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje čerstvým kuřecím masem. Obsahuje jablečené výtažky pro zubní hygienu. TRAINER Natural Med. Puppy&Jun čerst. kuře 12kg je vhodné pro štěňata středních ras do 12 měsíců. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Medium Ad. čerst. kuře 12kg
1 499 Kč 1 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje jablečnými výtažky, které se starají o zubní hygienu. Obsahuje aloe vera s posilujícími a regenerujícími učinky. TRAINER Natural Medium Ad. čerst. kuře 12kg je vhodné pro dospělé psy středně velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Medium Ad. Prosciutto a rýže 12kg
1 499 Kč 1 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje jablečnými výtažky, které se starají o zubní hygienu. Obsahuje rostlinná vlákna a prebiotika pro podporu trávení a vyvážené střevní mikroflóry. TRAINER Natural Medium Ad. Prosciutto a rýže 12kg je vhodné pro dospělé psy středně velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Medium Ad. Ryba a rýže 12kg
1 499 Kč 1 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje jablečnými výtažky, které se starají o zubní hygienu. Obsahuje červenou řepu a výtažek z čekanky pro zdravý trávicí systém. TRAINER Natural Medium Ad. Ryba a rýže 12kg je vhodné pro dospělé psy středně velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Sens.No glut.Maturity Mini losos 2kg
519 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje nízkým obsahem sodíku, který pomáhá předcházet onemocněním dutiny ústní, srdce a ledvin. Je ideální pro psy s citlivým zažíváním, protože neobsahuje lepek. TRAINER Natural Sens.No glut.Maturity Mini losos 2kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen.

TRAINER Natural Sens.No glut.Pup&Jun M/M losos 3kg
639 Kč 544 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje omega-3 mastnými kyselinami z lososa, lněných semínek a řas pro podporu zdravé kůže a lesklé srsti. TRAINER Natural Sens.No glut.Pup&Jun M/M losos 3kg je vhodné pro štěňata středních plemen. Hypoalergenní a bez lepku.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M/M losos 12 kg
1 600 Kč 1 271 Kč

Granule jsou vhodné pro psí seniory středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním masem z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M/M losos 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural Small&Toy Ad. Hovězí a rýže 7kg
1 099 Kč 934 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje exkluzivní směsí antioxidantů extrahovaných z citrusových plodů, které slouží proti buněčnému stárnutí. TRAINER Natural Small&Toy Ad. Hovězí a rýže 7kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen s nadváhou. Bez konzervantů, barviv a ochucovadel

TRAINER Natural Cat STERILISED losos 10 kg
1 500 Kč 1 448 Kč

Granule jsou vhodné pro všechny dospělé kastrované kočky. Obsahují kvalitní a chutné maso z lososa. TRAINER Natural Cat STERILISED losos 10 kg je v superprémiové kvalité a snadno stravitelné krmivo.

TRAINER Natural Cat Steril. losos 3kg
759 Kč

Novinka

Granule jsou vhodné pro všechny dospělé kastrované kočky. Obsahují kvalitní a chutné maso z lososa. TRAINER Natural Cat Steril. losos 3kg je v superprémiové kvalité a je to snadno stravitelné krmivo.

TRAINER Natural Cat Adult tuňák 3kg
689 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo obsahuje extrakt z brusinek pro optimální funkci močového traktu. Řasy a rybí autolyzát zajišťují příjem nutrientů nezbytných pro kvalitní srst. TRAINER Natural Cat Adult tuňák 3kg je vhodné pro dospělé kočky od 1 do 7 let věku.

TRAINER Natural Cat Adult kuřecí 3kg
689 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo obsahuje extrakt z brusinek pro optimální funkci močového traktu. Řasy a rybí autolyzát zajišťují příjem nutrientů nezbytných pro kvalitní srst. TRAINER Natural Cat Adult kuřecí 3kg je vhodné pro dospělé kočky od 1 do 7 let věku.

TRAINER Natural Maxi Ad. Hovězí a rýže 3kg
499 Kč 424 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje ženšenem pro posílení imunity. Boswellia Serrata a Perna Canaliculus proti zánětům a pro udržení zdravých kloubů. TRAINER Natural Maxi Ad. Hovězí a rýže 3kg je vhodné pro dospělé psy velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Maxi Ad. Prosciutto a rýže 3kg
499 Kč 424 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje ženšenem pro posílení imunity. Boswellia Serrata a Perna Canaliculus proti zánětům a pro udržení zdravých kloubů. TRAINER Natural Maxi Ad. Prosciutto a rýže 3kg je vhodné pro dospělé psy velkých ras. Bez barviv a konzervačních látek.

TRAINER Natural Sensitive Plus Adult Mini kun 2kg
480 Kč 409 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje extraktem z olivového listu s antioxidanty, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotinem a zinkem, který zaručuje ochranu kůže. TRAINER Natural Sensitive Plus Adult Mini kun 2kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen.

TRAINER Natural Sensitive Plus Adult Mini kun 7kg
1 129 Kč 959 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje extraktem z olivového listu s antioxidanty, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotinem a zinkem, který zaručuje ochranu kůže. TRAINER Natural Sensitive Plus Adult Mini kun 7kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen.

TRAINER Natural Sensitive Plus Adult M/M kun 12kg
1 599 Kč 1 360 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje extraktem z olivového listu s antioxidanty, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotinem a zinkem, který zaručuje ochranu kůže. TRAINER Natural Sensitive Plus Adult M/M kun 12kg je vhodné pro dospělé psy velkých a středních plemen.

TRAINER Natural Sensitive Plus Adult M/M kun 3kg
570 Kč 484 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje extraktem z olivového listu s antioxidanty, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotinem a zinkem, který zaručuje ochranu kůže. TRAINER Natural Sensitive Plus Adult M/M kun 3kg je vhodné pro dospělé psy velkých a středních plemen.

TRAINER Natural Sens.Plus Ad.Mini králík 2kg
519 Kč 449 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje extraktem z olivového listu s antioxidanty, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotinem a zinkem, který zaručuje ochranu kůže. TRAINER Natural Sens.Plus Ad.Mini králík 2kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen.

TRAINER Natural Sens.Plus Ad.Mini králík 7kg
1 229 Kč 1 049 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje extraktem z olivového listu s antioxidanty, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotinem a zinkem, který zaručuje ochranu kůže. TRAINER Natural Sens.Plus Ad.Mini králík 7kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen.

TRAINER Natural Sens.Plus Ad.M/M králík 12kg
1 699 Kč 1 449 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje extraktem z olivového listu s antioxidanty, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotinem a zinkem, který zaručuje ochranu kůže. TRAINER Natural Sens.Plus Ad.M/M králík 12kg je vhodné pro dospělé psy velkých a středních plemen.

TRAINER Natural Small&Toy Ad. kuře a rýže 7kg
1 099 Kč 934 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje exkluzivní směsí antioxidantů extrahovaných z citrusových plodů, které slouží proti buněčnému stárnutí. TRAINER Natural Small&Toy Ad. kuře a rýže 7kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen s nadváhou. Bez konzervantů, barviv a ochucovadel

TRAINER Natural Small&Toy Ad. Prosciutto a rýže 7kg
1 099 Kč 934 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje exkluzivní směsí antioxidantů extrahovaných z citrusových plodů, které slouží proti buněčnému stárnutí. TRAINER Natural Small&Toy Ad. Prosciutto a rýže 7kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen s nadváhou. Bez konzervantů, barviv a ochucovadel