TravelBlue Špunty do uší TBU490
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Špunty do uší od značky Travel Blue jsou vhodné nejen do hlučného kempu, který nikdy nespí, ale i na paubu letadla jako spolucestující rodinky s velmi hlasitými dětmi. Špunt stačí zasunout do ucha a počkat, až se ušní zátka rozšíří a zaplní ucho tak, aby dovnitř nepronikl žádný zvuk.


TravelBlue Bezpečnostní pouzdro kolem pasu TBU111
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní pouzdro od značky Travel Blue umožňuje uschování pasu, peněz a jiných dokladů. Je vyrobené z voděodolného materiálu a jeho tenká konstrukce zajišťuje, že se dá lehce schovat například pod bundu. Nabízí dvě prostorné kapsy na uschování cestovních dokadů, kreditních karet a hotovosti.


TravelBlue Bezpečnostní pouzdro/peněženka na krk TBU121
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní peněženka pro zavěšení za krk od značky Travel Blue umožňuje uschování pasu, peněz a jiných dokladů. Je vyrobená z voděodolného materiálu a její tenká konstrukce zajišťuje, že se dá lehce schovat například pod bundu. Nabízí tři prostorné přihrádky na uschování cestovních dokadů, kreditních karet a hotovosti.


TravelBlue Cestovní kompresní podkolenky TBU790
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kompresní podkolenky Travel Blue TBU790 ochrání nohy před nežádoucími otoky nejen během delších letů. Kompresní podkolenky přispívají ke snížení rizika výskytu hluboké žilní trombózy a pomáhají snížit otoky nohou a kotníků.


TravelBlue Cestovní krční polštářek Panda TBU236
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čeká vás dlouhý let? Cestovní polštářek od značky TravelBlue v podobě pandy vám zpříjemní spánek na cestách, které se zdají být nekonečné. Krční cestovní polštářek pomůže udržet hlavu ve správné poloze a stane se tak nezbytností na cesty nejen letadlem, ale i autem, autobusem či vlakem.


TravelBlue Cestovní krční polštářek Slon TBU238
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čeká vás dlouhý let? Cestovní polštářek od značky TravelBlue v podobě slona vám zpříjemní spánek na cestách, které se zdají být nekonečné. Krční cestovní polštářek pomůže udržet hlavu ve správné poloze a stane se tak nezbytností na cesty nejen letadlem, ale i autem, autobusem či vlakem.


TravelBlue Cestovní krční polštářek TBU230-DBU
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní polštářek se sametovým povrchem. Náplň s mikrokuličkami se přizpůsobí vašemu krku a tváři. Určen na dlouhé poutě napříč světem v autě, letadle nebo vlaku. Travel Blue Cestovní krční polštářek TBU230-DBU se doporučuje čistit v programu ručního praní při 30 °C.


TravelBlue Cestovní krční polštářek TBU232-G
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní polštářek se sametovým povrchem. Náplň s mikrokuličkami se přizpůsobí vašemu krku a tváři. Určen na dlouhé poutě napříč světem v autě, letadle nebo vlaku. Travel Blue Cestovní krční polštářek TBU232-G se doporučuje čistit v programu ručního praní při 30 °C.


TravelBlue Cestovní krční polštářek z paměťové pěny, fialový TBU232-P
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní krční polštářek vyplněný kvalitní paměťovou pěnou, která zajistí příjemné pohodlí na dlouhých cestách autem či letadlem. Polštářek od výrobce Travel Blue poskytuje vhodnou podporu krku pro správné držení těla při sezení. Velmi měkký sametový potah je jemný k pokožce.


TravelBlue Cestovní krční polštářek z paměťové pěny, šedomodrý TBU232-GBU
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní krční polštářek vyplněný kvalitní paměťovou pěnou, která zajistí příjemné pohodlí na dlouhých cestách autem či letadlem. Polštářek od výrobce Travel Blue poskytuje vhodnou podporu krku pro správné držení těla při sezení. Velmi měkký sametový potah je jemný k pokožce.


TravelBlue Cestovní set spací maska a krční polštářek TBU223
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada na cestování od značky Travel Blue obsahuje nafukovací krční polštářek, masku na oči a pouzdro pro snadné skladování. Povrch polštářku je vyroben ze synterického mikrovlákna, které je hebké na dotek. Pro maximální komfort je třeba ho do 3/4 nafouknout. Maska na oči s gumičkou je vypolstrovaná.


TravelBlue Cestovní upínací pás na zavazadla TBU046
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polypropylenový popruh na kufr od značky Travel Blue je vidět i na dálku, ale kdybyste své zavazadlo přeci jen nepoznali, na připevněný štítek se jmenovkou napište své kontaktní údaje. Kvalitní** kovová přezka** se otevře po zadání správného trojčíselného kódu, takže ochrání obsah zavazadla před cizím vniknutím.


TravelBlue Dětský cestovní krční polštářek a hračka - Dráček Tobi TBU291
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní krční polštářek a hračka – Dráček Tobi TBU291 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Dráček Tobi jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže pro lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.


TravelBlue Dětský cestovní krční polštářek a hračka - Prasátko Pinky TBU292
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní krční polštářek a hračka – Prasátko Pinky TBU292 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Prasátko Pinky jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže pro lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.


TravelBlue Dětský cestovní polštářek a hračka - Beran Sammy TBU287
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní polštářek a hračka – Beran Sammy TBU287 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Beran Sammy jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.


TravelBlue Dětský cestovní polštářek a hračka - Ovečka Snowy TBU290
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní polštářek a hračka – Ovečka Snowy TBU290 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Ovečka Snowy jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže pro lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.


TravelBlue Dětský cestovní polštářek a hračka - Slůně Trunky TBU289
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní polštářek a hračka – Slůně Trunky TBU289 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Slůně Trunky jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže pro lepší spánek během cesty.


TravelBlue Ergonomicky tvarovaný krční polštářek z paměťové pěny, modrý TBU211B
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomicky tvarovaný krční polštářek Travel Blue se stane vaším pomocníkem hlavně na cestách, ať už cestujete jakýmkoliv dopravním prostředkem. Je vyroben z vysoce kvalitní paměťové pěny, která pomáhá udržet správné tvarování páteře. Polštářek je skladný a lehký, ideální na cesty.


TravelBlue Komfortní fleecový krční polštářek TBU221
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fleecový krční polštářek od značky Travel Blue poskytuje maximální podporu hlavy a pohodlí při cestování letadlem, autobusem, vlakem i autem. Odnímatelný obal je možné ručně mýt ve vlažné vodě. Polštářek je vyroben z luxusního fleecového materiálu, který je měkký a příjemný k pokožce.


TravelBlue Mosazný cestovní zámek set 2ks (20mm) TBU021
189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mosazný cestovní zámek Travel Blue vám zajistí pocit bezpečí při cestování. S těmito zámky se již nebudete muset obávat o své zavazadla. V balení naleznete 2 ks zámků a ke každému z nich 3 náhradní klíče.


TravelBlue Mosazný číslicový 3D zavazadlový zámek TBU031
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kombinační bezpečnostní zámek od značky Travel Blue vyrobený z hliníkové slitiny umožňuje uzamčení obsahu kufru a jeho uchránění při cestování. S jeho pomocí uzamknete zipy na kufru a dovnitř se nikdo nedostane, pokud nebude znát vaši číselnou kombinaci.


TravelBlue Neonová jmenovka ma zavazdla 2ks TBU015
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pestrobarevné neonové jmenovky od značky Travel Blue pro snadnou identifikaci zavazadla výrazně ukrátí čas na letišti i jakémkoli výletě. Jednoduše odstraňte pásek, otevřete štítek a zapište své konatktní údaje. Jmenovky slouží i pro identifikaci zavazadel v případě ztráty. V balení najdete 2 kusy.


TravelBlue Spací maska na oči Luxury TBU453
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní spací maska na oči zpříjemní každý let nebo cestu autobusem. Je vyrobena z příjemného měkkého materiálu, takže na očích sedí příjemně a rychle si na ni zvyknete. Plně nastavitelný popruh s přezkou umožňuje nastavení přesně podle individuálního obvodu hlavy.


TravelBlue Spací maska na oči TBU450
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spací maska na oči TBU450 vám zajistí dokonalou tmu i při nepříznivých světelných podmínkách a vaše oči si tak mohou odpočinout. Spací masky oceníte nejen při cestách, ale všeobecně vždy, když potřebujete klid pro vaše oči a regeneraci organismu.


TravelBlue Ergonomicky tvarovaný krční polštářek z paměťové pěny, modrý TBU212B
599 Kč

Novinka

Měkký cestovní polštář od značky Travel Blue vyrobený z kvalitní paměťové pěny nabízí maximální komfort při cestování letadlem, vlakem, autobusem či autem. Polštář do tvaru písmene U dokonale obejme váš krk, čímž umožňuje prožití kvalitního spánku na cestě. Odnímatelný potah lze prát a to pouze v ruce.


TravelBlue Bezpečnostní pouzdro/peněženka na krk ultratenké TBU124
229 Kč

Novinka

Ultratenká cestovní peněženka od značky Travel Blue se lehce nosí na krku nebo přes rameno. Je vyrobená z mikrovláken a její tenká konstrukce zajišťuje, že se dá lehce schovat například pod bundu. Nabízí tři prostorné kapsy na zip na uschování cestovních dokadů, kreditních karet a hotovosti.


TravelBlue Jmenovka na zavazadla 2 ks TBU012
179 Kč

Novinka

Jmenovka na zavazadla Travel Blue je ideální pomocník při cestování. Ochrání vaše zavazadlo před možnou ztrátou. V případě, že již ke ztrátě dojde, pomocí jmenovky jej lze snadno identifikovat. Je opatřená bezpečnostní klapkou, která chrání vaše osobní údaje.


TravelBlue Nafukovací cestovní krční poštářek TBU220
199 Kč

Novinka

Nafukovací cestovní krční polštářek, který vám dopřeje příjemné pohodlí na dlouhých cestách autem či letadlem. Polštářek od společnosti Travel Blue poskytuje vhodnou oporu krku pro správné držení těla při sezení. Je lehký a snadno se skladuje.


TravelBlue Skládací vozík s kolečky na zavazadla TBU573
899 Kč

Novinka

Vozík na přepravu zavazadel od značky Travel Blue využijete nejen na letišti při přebíhání mezi terminály. Silný rám unese váhu až 30 kg a po použití ho můžete jednoduše složit. Teleskopické držadlo výrazně ulehčuje převoz zavazadel.


TravelBlue Stylová ledvinka 3 kapsy materiál nylon TBU635
499 Kč

Novinka

Cestovní ledvinka od značky Travel Blue pojme nejen pas, doklady a hotovost s kreditními kartami, ale také mobilní telefon, brýle a mnoho dalšího, co budete na cestě potřebovat. Prostorné kapsy jsou zapínány na zip a nastavitelný bederní popruh zajistí, že ledvinka bude pevně držet okolo pasu.


Travel Blue je britský výrobce příslušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Travel Blue je britský výrobce příslušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.