TY OWLETTE - bílá sova 42 cm
889 Kč 769 Kč

Roztomilou sovičku značky TY s velkýma očima si hned zamilujete. Stane se nočním opatrovníkem vašich dětí. Je vyrobena z heboučké plyše, která je velmi příjemná na dotek.

TY Beanie Babies Lic Frozen 2 Anna - princezna se zvukem 40 cm
439 Kč 399 Kč

Novinka

Plyšová princezna Anna z pohádky Ledové království 2 je vyrobena z hebkého a měkkého materiálu a stane se u dětí oblíbenou společnicí. Bude úžasnou kamarádkou při dlouhých cestách nebo při nočním usínání.

TY Beanie Babies Pongo - tučňák 24 cm
349 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tučňák je jedním z kolekce plyšových zvířátek TY, vyznačujících se velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Tučňák je velice příjemný na dotek a vybízí děti k pomazlení.

TY ICY - bílý tuleň 24 cm
349 Kč

Roztomilého bílého tuleně značky TY s velkýma třpytivýma očima si hned zamilujete. Je vyrobený z heboučké plyše, která je velmi příjemná na dotek a přímo vybízí k pomazlení.

TY Tajný život mazlíčků BRIGITTE, 27 cm - Medium
489 Kč

Plyšová hračka BRIGITE nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY Beanie Boos Flippables Crunch - fialovo-zelený dinosaur 24 cm s otočnými flitry
389 Kč 359 Kč

Plyšák značky TY potěší vaše děti veselými barvami a také velkýma třpytivýma očima, pro které je děti milují. Tento dinosaurus je skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování. Hračka je vyrobena z hebounké plyše a je navíc posetá měňavými flitry.

TY BEAKS - tukán 24 cm-28%

TY BEAKS - tukán 24 cm

Hodnocení: 5
349 Kč 249 Kč

Výprodej

Plyšový tukan nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY COCONUT opice 24 cm

TY COCONUT opice 24 cm

Hodnocení: 5
349 Kč 259 Kč

Plyšová opička je jedním z kolekce Beanie Boos plyšových zvířátek značky TY. Tato opička má velké oči, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Je vyrobena z heboučké plyše.

TY Beanie Boos leopard DOTTY, 24 cm - Medium
379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leopard značky TY s obrovskýma očima je vyroben z heboučkého plyše. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima.

TY PEGASUS - bílý jednorožec 24 cm
349 Kč 269 Kč

Bílý jednorožec Pegasus se zlatou duhovokou se rozhodně stane vaším novým nejlepším kamarádem. Tento jednorožec je vyroben z hebké plyše, která je velmi příjemná na dotek.

TY PRECIOUS růžový pes 24 cm
349 Kč 269 Kč

Růžový plyšový pejsek Precious z kolekce Beanie Boos značky TY. Je velmi zajímavý díky svým velkým třpytivým očím. Je vyroben z hebké plyše, která je velmi příjemná na dotek.

TY LINDI růžová kočka 24 cm
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Růžovou plyšovou kočičku Lindi přináší světový výrobce hraček TY. Lindi je velmi mazlivá a její hebkou srst si určitě zamilujete. Plyšák s velkýma očima se třpytivou duhovkou.

TY DEXTER - čivava 24 cm
349 Kč 299 Kč

Plyšák značky TY potěší vaše děti veselými barvami a také velkýma třpytivýma očima. Hnědá čivava s fialovýma velkýma ušima je skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování. Hračka je vyrobena z hebounké plyše.

TY Beanie Boos Nori - barevný narval 24 cm
349 Kč 299 Kč

Narval v barvě duhy je jedním z kolekce plyšových zvířátek TY, vyznačujících se velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Narval je velice příjemný na dotek a vybízí děti k pomazlení.

TY SLICK - hnědá liška 24 cm
349 Kč 299 Kč

Hnědá liška Slick té nejvyšší kvality, kterou zaručuje značka TY. Každé zvířátko této značky má své jméno a datum narození, které jsou spolu s krátkou básničkou uvedeny na cedulce.

TY WADDLES tučňák 24 cm
349 Kč 309 Kč

Všichni milují plyšové hračky. Plyšový tučňák WADDLES z kolekce Beanie Boos se jistě stane oblíbeným kamarádem každého dítěte. Je vyroben z heboučké plyše pestrých barev.

TY OWEN - duhová sova 24 cm
349 Kč 309 Kč

Plyšák Owen z kolekce Beanie Boos se jistě stane jejich oblíbeným kamarádem.Sova je vyrobena z kvalitní heboučké plyše pestrých barev a má krásné velké oči. Najdete na něm štítek se jménem, datem narození a krátkým veršíkem.

TY Beanie Boos šedo-růžový leopard TASHA, 62 cm - XL
3 049 Kč 2 039 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový barevný leopard nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY Beanie Babies IDA - ježek 24 cm
389 Kč

Roztomilý plyšový ježek značky TY potěší vaše děti hebkostí, veselými barvami a také velkýma třpytivýma očima. Ježek je skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování.

TY Beanie Babies 24 cm AVA, černo-bílá kočka
349 Kč 299 Kč

Černo-bílá plyšová kočička nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY Beanie Babies Paw Patrol - Skye 24 cm
419 Kč 359 Kč

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Skye z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.

TY Tajný život mazlíčků SNÍŽEK, 27 cm - Medium
419 Kč 349 Kč

Plyšová hračka nejvyšší kvality SNÍŽEK od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY Beanie Boos černo-bílý pes TRACEY, 24 cm - Medium
359 Kč

Plyšový černo-bílý pejsek nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY Beanie Babies Paw Patrol - Rubble 24 cm
419 Kč 349 Kč

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Rubble z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.

TY Attic Treasures 24 cm ELLA - šedý slon
349 Kč 319 Kč

Šedý plyšový slon nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY Fashion Sequins large batůžek s otočnými flitry Owen - sova
489 Kč 479 Kč

Krásný barevný batoh z kvalitní plyše od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou proslulí svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Batoh je navíc posetý měňavými flitry, takže na slunci je nepřehlédnutelný.

TY Beanie Boos Blitz - modrý jednorožec 42 cm
889 Kč 699 Kč

Modrý jednorožec je jedním z kolekce plyšových zvířátek TY, vyznačujících se velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Jednorožec je velice příjemný na dotek a vybízí děti k pomazlení.

TY Fashion Sequins large batůžek s otočnými flitry Gilda - plameňák
489 Kč 479 Kč

Krásný barevný batoh z kvalitní plyše od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou proslulí svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Batoh je navíc posetý měňavými flitry, takže na slunci je nepřehlédnutelný.

TY Beanie Babies Paw Patrol - Marshall 24 cm
419 Kč 349 Kč

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Marshall z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.

TY DARLA růžový drak 24 cm
349 Kč 259 Kč

Růžový plyšový drak, tedy spíše dračice jménem Darla, se určitě stane tou nejlepší kamarádkou vaší princezny. Má velké oči, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Je vyrobena z heboučké plyše.

TY Beanie Babies Paw Patrol - Zuma 24 cm
419 Kč 379 Kč

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Zuma z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.

TY Beanie Boos TWIGGY - růžová sova, 24cm
379 Kč

Růžová sova je jedním z kolekce plyšových zvířátek TY, vyznačujících se velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Sovička je velice příjemná na dotek a vybízí děti k pomazlení.

TY Beanie Babies Paw Patrol - Tracker 24 cm
419 Kč 379 Kč

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Tracker z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.

TY FANTASIA - duhový jednorožec 24 cm
349 Kč 339 Kč

Tomuto duhovému jednorožci z kolekce Beanie Boos určitě neodoláte. Jeho pronikavé oči dostanou do kolen jak děti, tak dospělé. Navíc je tento jednorožec vyroben z jemné plyše, která je velice příjemná na dotek.

TY SLUSH pes 24 cm

TY SLUSH pes 24 cm

Hodnocení: 5
349 Kč 289 Kč

Roztomilý plyšový pejsek má na cedulce uvedné své jméno, datum narození a krátkou básničku. Je vyroben z jemné heboučké plyše, která je velice příjemná na dotek.

TY Beanie Boos panda BOOM BOOM, 24 cm - Medium
349 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová panda nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY BELLA - hnědý medvěd s lízátkem 24 cm
349 Kč 299 Kč

Roztomilý plyšák značky TY potěší vaše děti veselými barvami a také velkýma třpytivýma očima.** Medvídek s lízátkem** je skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování. Hračka je vyrobena z hebounké plyše.

TY CINDER - zelený drak 24 cm
349 Kč 299 Kč

Zelený drak Cinder je jedním z dráčků od světoznáme značky TY. Cinder je hračka vyrobena z jemné plyše a je to ten nejlepší parťák na mazlení a hraní. Děti s ním mohou zažít mnoho dobrodružství.

TY Beanie Boos růžový tuleň PIERRE, 24 cm - Medium
349 Kč 299 Kč

Plyšová hračka nejvyšší kvality v podobě růžový tuleň od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

TY SLOWPOKE fialová želva 24 cm
307 Kč 299 Kč

Fialová želvička je jedním z plyšových zvířetek vyznačujících se velkýma očima se třpytivou duhovkou. Želvička je velice příjemná na dotek a vybízí tak nejen děti k pomazlení.

TY Beanie Boos Flippables Malibu - kočka 24 cm s otočnými flitry
389 Kč

Plyšák značky TY potěší vaše děti veselými barvami a také velkýma třpytivýma očima, pro které je děti milují. Ta kočka je skvělou společnicí ve hře, ale také nerozlučnou kamarádkou při usínání nebo cestování. Hračka je vyrobena z hebounké plyše a je navíc posetá měňavými flitry.

TY Beanie Boos Anora - černý drak 24 cm
349 Kč 299 Kč

Plyšák nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou proslulí svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

Ty Inc. byla založena v roce 1986. Jedná se o americkou společnost, která vyrábí plyšové hračky a sídlí ve Westmontu ve státě Ilinois. K nejznámějším výrobkům patří řada výrobků BeanieBabies. Na každé hračce najdete štítek s logem společnosti, jménem hračky, jeho datem „narození" a krátkým veršíkem. Zakladatelem, majitelem a generálním ředitelem společnosti Ty Inc. je Ty Warner.

Ty Inc. vyrábí velmi kvalitní plyšové hračky, které jsou k dispozici za velmi přívětivé ceny již od roku 1986. Ty Inc. je jedinou společnosti na světě, která má tak širokou škálu produktů. Nabídka obsahuje plyšové hračky Boos (zvířatka s velkýma očima), BeanieBabies, Ty Classic a licencované postavičky takové jako hrdiny Disney, Nickelodeon, Marvel, Hello Kitty nebo Hasbro.

Ty Inc. byla založena v roce 1986. Jedná se o americkou společnost, která vyrábí plyšové hračky a sídlí ve Westmontu ve státě Ilinois. K nejznámějším výrobkům patří řada výrobků BeanieBabies. Na každé hračce najdete štítek s logem společnosti, jménem hračky, jeho datem „narození" a krátkým veršíkem. Zakladatelem, majitelem a generálním ředitelem společnosti Ty Inc. je Ty Warner.

Ty Inc. vyrábí velmi kvalitní plyšové hračky, které jsou k dispozici za velmi přívětivé ceny již od roku 1986. Ty Inc. je jedinou společnosti na světě, která má tak širokou škálu produktů. Nabídka obsahuje plyšové hračky Boos (zvířatka s velkýma očima), BeanieBabies, Ty Classic a licencované postavičky takové jako hrdiny Disney, Nickelodeon, Marvel, Hello Kitty nebo Hasbro.