Unihoc DYNAMIC bílý
49 Kč

Unihoc DYNAMIC IFF Matchball Florbalový míček Unihoc DYNAMIC je novou generací florbalového míčku od značky Unihoc. Jeho design přispívá k optimálnímu zklidnění míčku v letové fázi a špičkové rotaci po hracím povrchu.

Unihoc Florbal hůl Unihoc REACTOR 32 neon 96cm
771 Kč
+ doprava zdarma

Florbalová hokejka Unihoc Reactor neon pro začínající i hobby hráče v levém provedení. Díky velmi vhodně zahnuté čepeli je bezproblémové zvládnutí techniky a střelby. Standartní tyč v provedení zesílených skelných vláken a karbonu. Ideální volba pro rekreační hráče.

Unihoc Florbal hůl Unihoc REACTOR 4000 - 96 cm pravá
645 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Florbal hůl Unihoc REACTOR 4000 – 96 cm Florbalová hokejka Unihoc Reactor pro začínající i hobby hráče v pravém provedení. Díky velmi vhodně zahnuté čepeli je bezproblémové zvládnutí techniky a střelby. Standartní tyč v provedení zesílených skelných vláken a karbonu.

Unihoc Florbal hůl Unihoc Winner 96 cm rovná
499 Kč
+ doprava zdarma

Florbal hůl Unihoc Winner 96 cmFlorbalová hůl UNIHOC WINNER 35 je určená pro mírně pokročilé hráče, kteří se učí techniku úderu. Díky měkkému shaftu bude Vaše střela rychlá a technická, ideální pro střelbu tahem. Díky snadné ovladatelnosti si hokejku oblíbí opravdu každý.

Unihoc Florbalový míček UNIHOC Classic
39 Kč

Unihoc Classic je tradiční bílý balónek, který patří mezi ty úplně nejoblíbenější na trhu. S certifikací IFF coby závodní míček od prestižního výrobce florbalové výbavy pro začátečníky i profesionální hráče.

Unihoc Florbalový míček UNIHOC CRATER
49 Kč

Floorbalový míček UNIHOC CRATER: Floorball míček s nejvyšší kvality – oficiální míček IFF /mezinárodní federace florbalu. Barevné kombinace dodávané dle skladových zásob, případně specifikovat v poznámce objednávky. Cena za 1 ks.

Unihoc HUNTER pravá
396 Kč
+ doprava zdarma

Floorbal hůl HUNTER 95 cm Sedco pravá je florbalová hokejka s oficiální certifikací IFF je ideální pro hráče nižších soutěží, rekreační a začínající hráče.

Unihoc Unihoc REACTOR 35 R 75 cm
535 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Florbalová hůl Unihoc Reactor 35 RED je velmi oblíbený model pro začínající i hobby hráče v levém i pravém provedení. Bezproblémové zvládnutí techniky a střelby díky vhodně zahnuté čepeli. Hůl je vyrobena z pevného a odolného kompozitu.