Uvex SPORTSTYLE 228 SET BLACK MAT / MIRROR RED (CAT. 2) + CLEAR (CAT. 0)

Uvex SPORTSTYLE 228 SET BLACK MAT / MIRROR RED (CAT. 2) + CLEAR (CAT. 0)

2 999 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sportovní sluneční brýle s velkým zorným polem a náhradním čirým sklem poskytují pokročilou ochranu vašich očí. Technologie Supravision zabraňuje mlžení skel a zajišťuje perfektní výhled i v nepříznivých podmínkách. Aby brýle dokonale držely, jsou vybaveny měkkým nastavitelným nosníkem a za studena tvarovatelnými koncovkami straniček. Výhodou jsou ventilační otvory proti nechtěnému pocení a mlžení. Samozřejmostí je 100% ochrana proti UV záření (typy UVA, UVB, UVC).

Od prodejce MALL
-21%
Uvex SPORTSTYLE 232 P WHITE MAT / POLAVISION MIRROR SILVER (CAT. 3)

Uvex SPORTSTYLE 232 P WHITE MAT / POLAVISION MIRROR SILVER (CAT. 3)

1 599 Kč
1 249 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Sportovní sluneční brýle s lehkou konstrukcí poskytují pokročilou ochranu vašich očí. Technologie Polavision eliminuje nechtěné zrcadlení a sluneční odrazy. Samozřejmostí je 100% ochrana proti UV záření (typy UVA, UVB, UVC). Aby brýle dokonale držely, jsou vybaveny měkkým nastavitelným nosníkem a pohodlnými straničkami s měkkými koncovkami. Součástí balení je i látkový pytlík na brýle.

Od prodejce MALL
-27%
Uvex helma Unbound Mips 54-58 cm Papyrus-Peach Mat 2021 - rozbaleno

Uvex Unbound Mips - rozbaleno

2 799 Kč
2 019 Kč
Rozbaleno

Přilba na cyklistiku23* ventilačními otvory disponuje 2 vrstvami, díky které je helma velmi bezpečná a odolná nárazu. Upínání lze jednoduše ovládat **stiskem tlačítka. Uvex Unbound Mips je s vložkou, která spolehlivě ochrání hlavu jezdce.

Od prodejce MALL
-26%
Uvex Blaze III, Black Blue/Mirror Blue (2416)
21x

Uvex Blaze III

1 399 Kč
1 029 Kč

Další nabídky od 1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sportovní brýle disponují technologií Litemirror, která zajišťuje ochranu proti infračerveným paprskům. Také poskytují 100% UVA, UVB i UVC ochranu a mají měkčené straničky. Uvex Blaze III mají v balení i pouzdro a tři vyměnitelná skla.

Od prodejce MALL

Od chvíle, kdy společnost byla založena v roce 1926, byla značka UVEX synonymem kvalitních a inovativních produktů, které poskytují ochranu během sportovních aktivit. Díky dlouholeté zkušenosti a důsledného uplatňování nových technologií firma uvádí na trh produkty špičkové kvality, jako jsou např. nejlehčí ochranné brýle na světě UVEX Super G, které váží pouhých 18 gramů.

Většina výrobků společnosti Uvex je vyráběna již tradičně v Německu a v Evropě. Veliký důraz je také věnován dodržování přísných bezpečnostních norem a na výzkumné a vývojové práce, které jsou součástí firemní filozofie. Společnost má vybudovanou celosvětovou distribuční síť a poskytuje vybavení pro více naž 1 000 profesionálních atletů.

Specializace

Brýle a přilby.