Vaude

  • „The Spirit of Mountain Sports“ naše vášeň pro horské sporty je obsažena v každém produktu značky VAUDE. Samotné jméno VAUDE (fau-de) je složeno z iniciálů zakladatele firmy Albrechta von Dewitz.
  • Již více než třicet let je Vaude kompetentním výrobcem vysoce kvalitních a inovativních produktů pro horské sporty. S cílem „být vedeni technikou“ vám představujeme v našem sortimentu klasické a vyzkoušené produkty jako i několik novinek, které chtějí udávat trend. Již několik let přinášíme na trh produkty s novými svařovacími a lepícími technologiemi. Tyto spojovací techniky jsme zahrnuli pod název Ultra Seam Tech. Ultra Seam Tech nabízí tři podstatné výhody: nepromokavé švy, redukce hmotnosti a nový technický dizajn.
  • Jiným příkladem technické inovace je kompletně předělaný způsob nastavování délky ramenních popruhů u batohů – FLASH 06. Jen díky dvěma hmatům se FLASH-systém lehce staví pro odlišné velikosti zad.
  • VAUDE si je plně vědomo své společenské odpovědnosti a dodržuje sociální, etické a ekologické pravidla jak v Německu tak i za jeho hranicemi.

Výrobky značky Vaude jsou zastoupeny v následujících kategoriích: