Verbatim

-25%
Verbatim Powerbanka 10 000 mAh, stříbrná (49572)
1x

Verbatim Powerbanka 10 000 mAh, stříbrná (49572)

499 Kč
371 Kč

Kompaktní powerbanka značky Verbatim 49572 se dvěma nabíjecími porty USB-A. Její kapacita 10 000 mAh bohatě dostačuje na několikanásobné nabití smartphonu nebo tabletu. Předností produktu je i precizní kovového provedení.

Od prodejce MALL

Společnost Verbatim je již od roku 1969 na předním místě v oblasti vývoje technologií pro ukládání dat. Nabízí veliké množství produktu – od disket a magnetooptických úložišť až k nejnovejším formátum disku CD a DVD, či klíčům USB a paměťových karet Flash. Jako soucást skupiny Mitsubishi Chemical Corporation Group (MCC) využívá společnost Verbatim významných výzkumu a vývoje, které umožňují nesčetné inovace utvářející dnešní trh s médii pro ukládání.

Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji má společnost možnost uvádět na trh nejmodernejší produkty. Náročná kontrola jakosti spolecnosti Verbatim během výrobního procesu pak zajištuje prvotřídní kvalitu všech produktů. Společnost Verbatim nabízí disky CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, externí pevné disky, jednotky USB, paměťové karty, pásky, diskety, zobrazovací a doplňková zařízení a nejnovejší média s vysokou hustotou záznamu Blu-ray.

Specializace

Média, pevné disky.