Versele Laga Crispy Muesli Hamsters 20 kg
899 Kč 829 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní krmivo pro křečky apod. s vysokým obsahem bílkovin, které obsahuje všechny živiny, které vaše zvíře potřebuje ke zdravému a aktivnímu životu.

Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 9 kg
1 029 Kč 857 Kč

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 9 kg neobsahuje lisované pelety a obiloviny.

Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 700 g
124 Kč 92 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 700 g neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.

Versele Laga Nature Chip - pro burunduky 700 g
175 Kč 148 Kč

Prémiové krmivo pro burunduky a zimní veverky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chip – pro burunduky 700 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pro králíky 2,3 kg
364 Kč 279 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky od 6 měsíců věku zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni Junior – pro králíky 2,3 kg je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pro králíky 700 g
123 Kč 90 Kč

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky od 6 měsíců věku zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni Junior – pro králíky 700 g je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 2,3 kg
342 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 2,3 kg je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 9 kg
1 029 Kč 669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 9 kg je bez lisovaných pelet.

Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 2,3 kg
377 Kč 298 Kč

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.

Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 700 g
129 Kč 116 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 700 g neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg
214 Kč 163 Kč

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilná zrna.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg
517 Kč 415 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilná zrna.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg
214 Kč 155 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro činčily náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilná zrna.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg
214 Kč 163 Kč

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg
517 Kč 408 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.

Versele Laga Nature Hamster - pro křečky 2,3 kg
381 Kč 327 Kč

Prémiové krmivo pro křečky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pro křečky 2,3 kg je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a semínka.

Versele Laga Nature Hamster - pro křečky 700 g
130 Kč 104 Kč

Prémiové krmivo pro křečky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pro křečky 700 g je obohaceno o oříšky, sušené ovoce a semínka.

Versele Laga Nature Snack Berries 85 g
69 Kč 58 Kč

Prémiová směs s kousky bobulovin jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Berries 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g
115 Kč

Prémiová směs s pampeliškou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g
100 Kč 84 Kč

Prémiová směs zeleniny a bylinek jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g
69 Kč 61 Kč

Prémiová směs s vysokým obsahem bílkovin jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg
121 Kč

Bezprašné kvalitní seno sušené na slunci s řepou a rajčetem je základním krmivem pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, která je pro hlodavce nezbytná. Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg podporuje dobré trávení a zajišťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg
121 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezprašné kvalitní seno sušené na slunci s mrkví a dýní je základním krmivem pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, která je pro hlodavce nezbytná. Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg podporuje dobré trávení a zajišťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 9 kg
1 080 Kč 694 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 9 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg
517 Kč 389 Kč

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro činčily náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg neobsahuje obilná zrna.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 8 kg
1 143 Kč 692 Kč

Prémiová směs je vhodná pro králíky citlivé na určité složky potravy. Vybrané traviny a byliny přispívají optimálnímu trávení a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 9 kg je bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.

Versele Laga Nature Mouse - pro myši 400 g
91 Kč 70 Kč

Prémiové krmivo pro myši podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Obsahuje extra cereálie pro zvýšení energie a vitality. Versele Laga Nature Mouse – pro myši 400 g je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.

Versele Laga Nature Rat - pro potkany 2,3 kg
489 Kč 367 Kč

Prémiové krmivo pro potkany s vitamínem E podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pro potkany 2,3 kg je obohaceno o semínka, sušené ovoce a moučné červy.

Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g
114 Kč

Prémiová směs s jablkem jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g
139 Kč 115 Kč

Prémiová směs s chrpou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g
139 Kč 114 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiová směs s červenou řepou jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g
114 Kč

Prémiová směs s ibiškem jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature snack Bits Parsnip 60 g
139 Kč 114 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiová směs s pastinákem jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro králíky, morčata, činčily a osmáky a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Cereals 2 kg
336 Kč 214 Kč

Prémiová směs ovoce, zeleniny semínek jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Cereals 2 kg využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Cereals 500 g
100 Kč 79 Kč

Prémiová směs ovoce, zeleniny semínek jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Cereals 500 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Fibres 2 kg
336 Kč

Prémiová směs zeleniny a bylinek jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Fibres 2 kg využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g
69 Kč 62 Kč

Prémiová směs oříšků jistě potěší vašeho mazlíčka. Je vhodná pro všechny všežravé hlodavce a stane se příjemnou změnou v jejich jídelníčku. Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g využijete jako odměnu za pěkné chování vašeho zvířecího kamaráda.

Belgická značka působí na trhu krmiv pro domácí zvířata již více než 40 let. Superprémiová značka je k dostání ve více než 75 zemích světa. Firma má dlouholetou zkušenost s výrobou kvalitních krmiv a pamlsků pro domácí zvířata. Výroba probíhá v šesti různých výrobních závodech, vybavených tou nejmodernější technologií. Mezi hlavní rysy filosofie společnosti je snaha o dosažení co nejlepší kvality, vysoká úrověň technologie výroby a inovace v koncepci výživy pro zvířata. V krmivech pro hlodavce a ptactvo patří Versele Laga nejen v Evropě mezi nejprodávanější značky.

Belgická značka působí na trhu krmiv pro domácí zvířata již více než 40 let. Superprémiová značka je k dostání ve více než 75 zemích světa. Firma má dlouholetou zkušenost s výrobou kvalitních krmiv a pamlsků pro domácí zvířata. Výroba probíhá v šesti různých výrobních závodech, vybavených tou nejmodernější technologií. Mezi hlavní rysy filosofie společnosti je snaha o dosažení co nejlepší kvality, vysoká úrověň technologie výroby a inovace v koncepci výživy pro zvířata. V krmivech pro hlodavce a ptactvo patří Versele Laga nejen v Evropě mezi nejprodávanější značky.