Vichy Odličovací emulze 3 v 1 Purete Thermale (Objem 300 ml)
2x

Vichy Odličovací emulze 3 v 1 Purete Thermale

432 Kč
418 Kč

Odličovač Pureté Thermale 3 v 1 v sobě spojuje odličovací mléko, tonikum a odličovač očí. Nemastná hedvábná emulze vyhovuje i té nejcitlivější pleti, zanechává ji čistou a svěží, hladkou a jemnou.

Partner: Vivantis
Vichy Peelingové sérum pro problematickou pleť Normaderm (Probio-BHA-Serum) 30 ml

Vichy Peelingové sérum pro problematickou pleť Normaderm (Probio-BHA-Serum) 30 ml

844 Kč
Novinka

Peelingové sérum Vichy Normaderm Probio-BHA účinně bojuje proti akné. Zmírňuje nedokonalosti pleti a zlepšuje kvalitu pokožky. Díky obsahu mentolu přináší okamžitý pocit svěžesti. Jeho lehká, nemastná a nekomedogenní textura se rychle vstřebává do pleti. Obnovuje pleť a zanechává ji čistou a svěží.

Partner: Vivantis
Vichy Posilující šampon Dercos Energising (Objem 400 ml)
3x

Vichy Posilující šampon Dercos Energising

514 Kč
473 Kč

Posilující šampon s Aminexilem a vitaminy PP, B5 a B6 obnovuje pevnost vlasů od kořínků ke konečkům. Šampon je ideálním doplňkem kúry proti vypadávání vlasů.

Partner: Vivantis
Vichy Přirozeně krycí hydratační make-up (Minéral Blend) 30 ml (Odstín 09 Agate)

Vichy Přirozeně krycí hydratační make-up (Minéral Blend) 30 ml

553 Kč

Lehké a přitom bohaté složení hydratačního make-upu pro přirozené krytí nedokonalostí pleti. Při aplikaci se jednoduše roztírá na pokožce a zanechává ji „dýchat“ po celý den, a to až po dobu 16 hodin. Den po dni se pleť při používání jeví zdravěji a známky únavy jsou minimalizovány. .

Partner: Vivantis
Vichy Purete Thermale - odličovač očí W Objem: 100 ml

Vichy Purete Thermale - odličovač očí W Objem: 100 ml

326 Kč

Dvoufázový odličovač očí Vichy Pureté Thermale Wateerproof Eye Make-Up Remover.

Dvoufázový odličovač Vichy Pureté Thermale Wateerproof Eye Make-Up Remover dokáže jemně odstranit i voděodolný oční make-up, aniž by pokožku jakkoliv podráždil.

Vichy je dnes č.1 mezi farmaceutickými značkami v Evropě. Samotná značka vznikla z popudu obchodníka Goergese Guerina, který na vlastní kůži okusil výtečné léčivé účinky termální vody z francouzských lázní Vichy, když se zde zotavoval po těžkém úrazu. Ihned se dal dohromady s primářem místní kliniky Dr. Hellerem a roku 1931 tak dali vzniknout novému směru v oblasti péče o lidskou pleť.

Řada kosmetiky Vichy nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť obsahující účinné ozdravující látky, které vzešly z farmakologického výzkumu a které jsou spojovány s termální vodou z Vichy. Od 17. století je tato voda uznávána lékaři pro své zklidňující a posilující účinky, zejména pro schopnost stimulovat přirozené obranné mechanizmy kůže.

Nejprodávanější přípravky: LiftActiv Pro, NeOVADIOL, Normaderm, Dercos, Aqualia Thermal, Myokine, Capital Soleil, Vichy Homme.