Vichy 200ml dercos anti-dandruff advanced action, šampon

Vichy 200ml dercos anti-dandruff advanced action, šampon

583 Kč

Dle typu vlasů: lupy, suché vlasy. Šampon proti lupům Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo Šampon Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo pomáhá odstraňovat lupy a zabraňuje vzniku nových Dokonale čistí vlasy a odstraňuje.

Partner: KRAFTIKA
Vichy 15ml aqualia thermal awakening eye balm, oční krém

Vichy 15ml aqualia thermal awakening eye balm, oční krém

994 Kč

Typ pleti: všechny typy pleti. Pleť dle věku: všechny věkové skupiny. Pleť dle problému: citlivá a podrážděná. Dle SPF: bez ochrany spf. Péče o oční okolí Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm Aqualia Thermal Awakening Eye Balm šetrně pečuje o.

Partner: KRAFTIKA
Vichy 15ml liftactiv serum 10 eyes & lashes, oční gel

Vichy 15ml liftactiv serum 10 eyes & lashes, oční gel

1 526 Kč

Typ pleti: všechny typy pleti. Pleť dle věku: vrásky. Pleť dle problému: citlivá a podrážděná, linky a vrásky, otoky a kruhy pod očima, rozjasnění, zpevnění a lifting. Dle SPF: bez ochrany spf. Sérum na oči a řasy Vichy Liftactiv Serum 10 Yeux And.

Partner: KRAFTIKA

Vichy je dnes č.1 mezi farmaceutickými značkami v Evropě. Samotná značka vznikla z popudu obchodníka Goergese Guerina, který na vlastní kůži okusil výtečné léčivé účinky termální vody z francouzských lázní Vichy, když se zde zotavoval po těžkém úrazu. Ihned se dal dohromady s primářem místní kliniky Dr. Hellerem a roku 1931 tak dali vzniknout novému směru v oblasti péče o lidskou pleť.

Řada kosmetiky Vichy nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť obsahující účinné ozdravující látky, které vzešly z farmakologického výzkumu a které jsou spojovány s termální vodou z Vichy. Od 17. století je tato voda uznávána lékaři pro své zklidňující a posilující účinky, zejména pro schopnost stimulovat přirozené obranné mechanizmy kůže.

Nejprodávanější přípravky: LiftActiv Pro, NeOVADIOL, Normaderm, Dercos, Aqualia Thermal, Myokine, Capital Soleil, Vichy Homme.