Vigan Vakuový čistič pleti s mikrodermální abrazí Lady TWO
3 490 Kč

1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte si domácí lifting. Přístroj na čištění a ošetření pleti Vigan Mammoth Lady TWO masíruje a pečuje o pokožku obličeje. Je mimořádně účinný při odstraňování černých teček. V balení najdete 5 různých nástavců, každý pro jiný účel. Bezbolestné použití bez vedlejších účinků.


Vigan Elektrický čistič oken VNO1
1 399 Kč

899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronický vysavač Vigan vysaje a vyleští okna a jiné hladké plochy beze šmouh a díky dokonalému odsávaní po celé délce stěrky zamezí odkapávání špinavé vody okolo. Při plném nabití vydrží v provozu 35 minut a s jeho pomocí umyjete okna o celkové ploše až 90 m2.


Vigan 2x cinch audio kabel, M/M
199 Kč

Vysoce kvalitní propojovací 2× cinch audio kabel v délce 5 m. Vodič z čisté mědi, pozlacené konektory (24K) odolné proti korozi, hliníkové stínění zabraňující šumům, izolace obohacená o dusík.


Vigan HDMI A - HDMI mini C, M/M
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní propojovací HDMI A – HDMI mini C kabel v délce 1 m. Snadné připojení tabletu, videokamery či fotoaparátu k televizoru, pozlacené konektory, podporuje 1080p.


Vigan HDMI High Speed kabel, M/F
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní prodlužovací HDMI kabel v délce 1 m. Navržen pro HDTV, specifikace HDMI High Speed + Ethernet (HDMI 1.4), vhodný pro Blu-ray přehrávače/herní konzole/AV přijímače a další zařízení s HDMI konektorem.


Vigan HDMI High Speed kabel, M/M
119 Kč

Vysoce kvalitní propojovací tenký HDMI kabel v délce 1 m. Navržen pro HDTV, funguje s 3D televizory, specifikace HDMI High Speed + Ethernet (HDMI 1.4), podpora Audio Return Channel (ARC), pozlacené konektory, snadné ohýbání, o 40% kratší konektory než běžné HDMI kabely.


Vigan HDMI High Speed kabel, M/M, otočný
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní propojovací otočný HDMI kabel v délce 5 m. Navržen pro HDTV, funguje s 3D televizory, specifikace HDMI High Speed + Ethernet (HDMI 1.4), podpora Audio Return Channel (ARC), otočné konektory o 360° jsou ideální pro spojení zařízení v místech s omezeným prostorem.


Vigan HDMI repeater (HDMI 1.4)
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní HDMI repeater (opakovač) s verzí HDMI 1.4. HDMI posilovač se používá pro zesílení signálu na dlouhé vzdálenosti. Posilovač je osazen konektory HDMI female.


Vigan Kuchyňská váha KVX1
599 Kč

399 Kč

Kuchyňská váha nesoucí logo značky Vigan má luxusní nerezové provedení a zvládne maximální zátěž 5 kg. Součástí je velká miska o objemu 1,8 l k měření objemu vody a mléka. Samozřejmostí je funkce dovažování a automatické vypínání.


Vigan Mammoth IV1Z

Vigan Mammoth IV1Z

Hodnocení: 5
1 499 Kč

1 197 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Indukční jednoplotýnkový elektrický vařič Vigan Mammoth IV1Z, s průměrem plotýnky 20 cm, sklokeramický povrch, velká úspora času a elektrické energie, minimální ztráty elektrické energie s vysokou účinností přenosu tepla až 90%.


Vigan Mammoth IV2Z
2 699 Kč

1 925 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Indukční dvouplotýnkový elektrický vařič Vigan Mammoth IV2Z, s průměrem plotýnek 20 cm, sklokeramický povrch, velká úspora času a elektrické energie, minimální ztráty elektrické energie s vysokou účinností přenosu tepla až 90%.


Vigan Mammoth KR1

Vigan Mammoth KR1

Hodnocení: 4
4 599 Kč

3 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční kuchyňský robot 7v1 se silným 800 W motorem a systémem planetárního míchání. Vigan Mammoth KR1 mixuje, hněte, mele, šlehá, seká a je skvělým pomocníkem při výrobě uzenin nebo těstovin. K dispozici je 6 rychlostí s pulsací a bohaté příslušenství.


Vigan Mammoth RV1LX

Vigan Mammoth RV1LX

Hodnocení: 1
799 Kč

575 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický hrnec na rýži s objemem 1 l pro až 700 g suché rýže. Vigan Mammoth RV1LX skvěle připraví všechny druhy rýže bez připálení a převaření a navíc disponuje funkcí uchování teploty. Samozřejmostí je skleněná poklička s otvorem na odvod páry, nerezový pařák pro zdravé vaření ryb a kvalitní provedení s úpravou proti otiskům prstů.


Vigan Mammoth S3V1
899 Kč

699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrický šlehač 3v1 s výkonným 350 W motorem a tichým chodem bude nenahraditelným parťákem do vaší kuchyně. Vigan Mammoth S3V1 šlehá, hněte a mixuje a disponuje 3 kovovými nástavci. Zaujme pulzním tlačítkem s funkcí turbo a ergonomickým designem. Vybírat můžete z 5 rychlostí.


Vigan Mammoth SKV2X

Vigan Mammoth SKV2X

Hodnocení: 4,5
1 599 Kč

1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sklokeramický dvouplotýnkový elektrický vařič Vigan Mammoth SKV2X nerez, s průměrem plotýnek 19 a 16 cm, v porovnání se standardními litinovými deskami vzniká velká úspora času a elektrické energie.


Vigan Mammoth T45L2P
2 799 Kč

2 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrická mini trouba s grilem a dvěma horními plotýnkami je vybavena dvouhodinovým časovačem. Trouba Vigan Mammoth T45L o objemu 45 litrů zajistí bezpečnost díky dvojitému bezpečnostnímu sklu dvířek a praktickému příslušenství v podobě madla pro vyjmutí rožně i plechu.


Vigan Mammoth TM4V1
1 399 Kč

1 027 Kč

Multifunkční ponorný mixér 4 v 1 s abnormálně tichým chodem, pěti rychlostmi a ergonomicky tvarovanou rukojetí se stane nenahraditelným pomocníkem v kuchyni. Vigan Mammoth TM4V1 je proveden z nerezu a kvalitního PVC se 150 cm dlouhým přívodním kabelem pro pohodlné používání.


Vigan Mammoth WK17B
599 Kč

394 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vigan Mammoth rychlovarná konvice WK17B má bezpečné otevírání víka tlačítkem, nerezové víko a nerezový rámeček okolo vodoznaku.


Vigan Mammoth WK17DGBX

Vigan Mammoth WK17DGBX

Hodnocení: 4,5
1 499 Kč

1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vigan Mammoth rychlovarná konvice WK17DGBX v dvouplášťovém provedení se bezpečně používá bez možnosti popálení při kontaktu s tělem konvice i během varu.


Vigan Mammoth WK17DGCX

Vigan Mammoth WK17DGCX

Hodnocení: 5
1 499 Kč

1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vigan Mammoth rychlovarná konvice WK17DGCX v dvouplášťovém provedení se bezpečně používá bez možnosti popálení při kontaktu s tělem konvice i během varu.


Vigan Mammoth WKS17

Vigan Mammoth WKS17

Hodnocení: 5
1 599 Kč

799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vigan Mammoth rychlovarná konvice WKS17 v dvouplášťovém nerezovém provedení zajišťuje bezpečné použití bez možnosti popálení při kontaktu s tělem konvice i během varu. Velmi luxusní provedení, speciální povrch proti otiskům prstů, značkový konektor Strix pro dlouhou živostnost.


Vigan Mammoth Z6v1

Vigan Mammoth Z6v1

Hodnocení: 5
999 Kč

699 Kč

Multifunkční zastřihovač pro profesionální péči o vlasy, vousy, chloupky, obočí i další části těla. Vigan Mammoth Z6v1 překvapí extra dlouhou dobou provozu až 120 minut. Díky ergonimicky tvarované rukojeti svkěle padne do ruky a jednoduše se ovládá i čistí. K zastřihovači obdržíte 6 vyměnitelných střihacích a holicích hlav, 6 hřebenových nástavců a praktický stojan.


Vigan Mammoth ZH27 DGB digital
2 999 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální zavařovací hrnec o objemu 27 l s digitálním ovládáním a příkonem 1800 W. Vigan Mammoth ZH27 DGB digital je perfektní pro zavařování ovoce, zeleniny, hub a masa nebo pro ohřívání a udržování teploty nápojů, gulášů či polévek. Vyniká pláštěm z bílého smaltu, nastavitelným termostatem a tepelně izolovanou rukojetí.


Vigan Mammoth ZH27 DGX digital
3 499 Kč

2 696 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální zavařovací hrnec o objemu 27 l s digitálním ovládáním a příkonem 1800 W v luxusním nerezovém provedení. Vigan Mammoth ZH27 DGX digital je perfektní pro zavařování ovoce, zeleniny, hub a masa nebo pro ohřívání a udržování teploty nápojů, gulášů či polévek. Vyniká nerezovým pláštěm, nastavitelným termostatem a tepelně izolovanou rukojetí.


Vigan Mamooth ESP1N nerez
1 490 Kč

987 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sušička potravin k přírodní konzervaci ovoce a zeleniny pro zachování vysokého obsahu vitamínů a minerálů. Vigan Mamooth ESP1N v nerezovém provedení disponuje regulátorem pro plynulé nastavení teploty od 35 do 70 °C a 5 výškově nastavitelnými patry o rozměrech 32 × 24,5 cm, což umožňuje sušit i větší kousky potravin.


Vigan Mamooth ESP2B bronz
1 490 Kč

995 Kč

Sušička potravin k přírodní konzervaci ovoce a zeleniny pro zachování vysokého obsahu vitamínů a minerálů. Vigan Mamooth ESP2B v bronzovém provedení disponuje regulátorem pro plynulé nastavení teploty od 35 do 70 °C a 5 výškově nastavitelnými patry o rozměrech 32 × 24,5 cm, což umožňuje sušit i větší kousky potravin.


Vigan Redukce HDMI A - HDMI mini C, M/F
99 Kč

Vysoce kvalitní redukce HDMI A – HDMI mini C určená pro připojení vašeho fotoaparátu, kamery nebo mobilního telefonu s mini HDMI zdířkou k standardnímu HDMI vstupu za pomoci běžného propojovacího HDMI kabelu.


Vigan sada svítidel 3x3W VLS-003
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada tří kusů vysoce kvalitních dotykových LED svítidel. LED svítidla mají tři stupně svícení a dají se použít nejen pod kuchyňskou linku. Součástí balení je montážní sada, samolepící příslušenství i napájecí adaptér.


Vigan SMT1
899 Kč

699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smoothie mixér s výkonným 350W motorem skvěle připraví ovocné a zeleninové koktejly a je vhodný i pro přípravu kojenecké stravy. Vigan SMT1 vyniká výbornou stabilitou, 4 nerezovými noži, pulzním spínačem a madlem pro snadné přenášení. V balení 2 ks přenosných láhví.


Vigan SMT2L
199 Kč

123 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní přenosná láhev Vigan SMT2L k smoothie mixéru Vigan SMT2X. Láhev je v čirém provedení s kouřovým zabarvením o objemu 600 ml s víčkem, dobře těsnící zátkou a karabinou pro jednoduché zavěšení například na tašku nebo batoh. Je vyrobená z velice kvalitního materiálu Tritan, který vyniká vysokou odolností a stabilitou, navíc je bezpečný pro zdraví a nezatěžuje životní prostředí.


Vigan SMT2X
999 Kč

799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nápojový smoothie mixér s výkonným 350W motorem vám připraví lahodný koktejl nebo zmrzlinu. Vigan SMT2X v nerezovém provedení je vhodný pro přípravu všech druhů nápojů, ovocných a zeleninových pyré, ovocných dření. Je vhodný i pro přípravu stravy pro kojence. V balení naleznete také dvě 600ml přenosné láhve v kouřovém provedení.


Vigan SMT500WX
1 499 Kč

999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní nápojový smoothie mixér s abnormálně výkonným 500W motorem je vhodný pro přípravu lahodných koktejlů, ale i zmrzliny. Vigan SMT500 WX v nerezovém provedení vám připraví všechny druhy nápojů, ovocné a zeleninové pyré nebo ovocné dřeně. Je vhodný i pro přípravu stravy pro kojence. V balení naleznete také 2 ks přenosných lahví s objemem 570 ml.


Vigan USB 3.0 A-A kabel, M/F
129 Kč

Vysoce kvalitní prodlužovací USB 3.0 A-A kabel v délce 1 m. Zpětně kompatibilní s USB 2.0/1.1, vysokorychlostní přenos, 10× rychlejší než USB 2.0, vhodný pro pevné disky.


Vigan USB 3.0 A-A kabel, M/M
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní propojovací USB 3.0 A-A kabel v délce 5 m. Zpětně kompatibilní s USB 2.0/1.1, vysokorychlostní přenos, 10× rychlejší než USB 2.0, vhodný pro pevné disky.


Vigan USB 3.0 A-B kabel, M/M
129 Kč

119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní propojovací USB 3.0 A-B kabel v délce 1 m. Vysokorychlostní přenos, 10× rychlejší než USB 2.0, vhodný pro pevné disky/skenery/tiskárny.


Vigan USB 3.0 A-micro B kabel, M/M-41%
229 Kč

134 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní propojovací USB 3.0 A-micro B kabel v délce 5 m. Vysokorychlostní přenos, 10× rychlejší než USB 2.0, vhodný pro mobilní zařízení jako je telefon/PDA/přenosné disky/čtečky karet.


Vigan USB 3.0 A-micro B kabel, M/M - použité-32%
159 Kč

107 Kč

Použité

Vysoce kvalitní propojovací USB 3.0 A-micro B kabel v délce 1 m. Vysokorychlostní přenos, 10× rychlejší než USB 2.0, vhodný pro mobilní zařízení jako je telefon/PDA/přenosné disky/čtečky karet.


Vigan VGA (D-SUB) kabel, M/M
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní propojovací VGA (D-SUB) kabel v délce 1 m. Vodič z bezkyslíkaté mědi, feritové filtry na obou koncích proti EMI/RFI interferenci, poniklované konektory se zlacenými kontakty z 24k zlata.


Vigan Mammoth WKG17 - rozbaleno-45%
1 599 Kč

870 Kč

Rozbaleno

""Vigan Mammoth rychlovarná konvice WKG17 v dvouplášťovém nerezovém provedení zajišťuje bezpečné použití bez možnosti popálení při kontaktu s tělem konvice i během varu. Velmi luxusní provedení, speciální povrch proti otiskům prstů, značkový konektor Strix pro dlouhou živostnost.""


Vigan Mammoth ZH27 DGB digital - rozbaleno-31%
2 999 Kč

2 045 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Univerzální zavařovací hrnec o objemu 27 l s digitálním ovládáním a příkonem 1800 W. Vigan Mammoth ZH27 DGB digital je perfektní pro zavařování ovoce, zeleniny, hub a masa nebo pro ohřívání a udržování teploty nápojů, gulášů či polévek. Vyniká nerezovým pláštěm, nastavitelným termostatem a tepelně izolovanou rukojetí.


Vigan Mammoth ZH27 DGB digital - zánovní-36%
2 999 Kč

1 891 Kč

Zánovní

Univerzální zavařovací hrnec o objemu 27 l s digitálním ovládáním a příkonem 1800 W. Vigan Mammoth ZH27 DGB digital je perfektní pro zavařování ovoce, zeleniny, hub a masa nebo pro ohřívání a udržování teploty nápojů, gulášů či polévek. Vyniká nerezovým pláštěm, nastavitelným termostatem a tepelně izolovanou rukojetí.


Vigan Elektronický masážní přístroj Mammooth Lady ONE
3 999 Kč

1 699 Kč

Lady ONE je patentovaný výrobek speciálně navržený pro masáž obličeje, krku, ramen a dalších částí těla. Pomáhá redukovat a eliminovat vrásky na krku. Zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svalstvo a otoky, zpomaluje stárnutí buněk a má další blahodárné účinky na vaši pokožku.


Vigan Mammoth SKV2B
1 499 Kč

949 Kč

Sklokeramický dvouplotýnkový elektrický vařič Vigan Mammoth SKV2X bílý, s průměrem plotýnek 19 cm a 16 cm, v porovnání se standardními litinovými deskami vzniká velká úspora času a elektrické energie.


Vigan Mammoth WK12X

Vigan Mammoth WK12X

Hodnocení: 5
599 Kč

459 Kč

Vigan Mammoth rychlovarná konvice WK12Xbroušeným nerezovým povrchem Vás nadchne svou rychlostí vaření.


Vigan Mammoth WKG17

Vigan Mammoth WKG17

Hodnocení: 5
1 599 Kč

936 Kč

Vigan Mammoth rychlovarná konvice WKG17 v dvouplášťovém nerezovém provedení zajišťuje bezpečné použití bez možnosti popálení při kontaktu s tělem konvice i během varu. Velmi luxusní provedení, speciální povrch proti otiskům prstů, značkový konektor Strix pro dlouhou živostnost.


Vigan sada svítidel 3x5W VLS-004
899 Kč

Součástí balení je montážní sada, samolepící příslušenství i napájecí adaptér. Sada tří kusů vysoce kvalitních dotykových LED svítidel. LED svítidla mají tři stupně svícení a dají se použít nejen pod kuchyňskou linku.


Vigan VBF150

Vigan VBF150

Hodnocení: 5
599 Kč

399 Kč

Osobní váha s multifunkčním displejem a vysoce přesným tenzometickým senzorem monitoruje obsah tuku, vody, svalů a kostí v těle. Váží s přesností na 100 kg až do limitu 150 kg. Disponuje pamětí pro 12 uživatelů a automaticky se vypíná.


Vigan 3x cinch AV kabel, M/M
209 Kč

Vysoce kvalitní propojovací 3× cinch AV kabel v délce 3 m. Vodič z čisté mědi, pozlacené konektory (24K) odolné proti korozi, hliníkové stínění zabraňující šumům, izolace obohacená o dusík.


Vigan – značka drobné spotřební elektroniky a elektro komponentů vznikla v roce 2014 v České republice. Na vývoji a výrobě produktů se podílejí týmy v několika zemích světa tak, aby koncový zákazník získal vysoce kvalitní výrobek za příznivou cenu. Cílovou skupinou výrobků značky Vigan jsou technologičtí nadšenci všech věkových skupin, kteří chtějí výrobky špičkové kvality za rozumnou cenu.

I do budoucna připravuje Vigan další produkty, které v brzké době představí také zákazníkům v České republice.

Vigan – značka drobné spotřební elektroniky a elektro komponentů vznikla v roce 2014 v České republice. Na vývoji a výrobě produktů se podílejí týmy v několika zemích světa tak, aby koncový zákazník získal vysoce kvalitní výrobek za příznivou cenu. Cílovou skupinou výrobků značky Vigan jsou technologičtí nadšenci všech věkových skupin, kteří chtějí výrobky špičkové kvality za rozumnou cenu.

I do budoucna připravuje Vigan další produkty, které v brzké době představí také zákazníkům v České republice.