Vitakraft Aqua Drink 500 g
82 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se zastoupením minerálních látek. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun v malém množství v intervalu 2 až 3 krát týdně. Vitakraft Aqua Drink je dodáván v praktickém balení o 500 g, díky čemuž ho snadno schováte i do přepravní tašky.

Vitakraft Carottis Rabbit 50 g
57 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se složením z obilovin, mrkve a minerálních látek. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun v maximu 1–2 tyčinek denně. Vitakraft Carottis Rabbit 50 g je dodáván v praktickém balení, které snadno schováte uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Emotion herbal činčila 600 g
165 Kč

Prémiové krmivo s rostlinným složením pro činčily. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun menších porcí o 50 g denně. Vitakraft Emotion herbal činčila 600 g obsahuje mnoho vitamínůminerálů a pomáhá při obrušování zubů. Praktické balení navíc jednoduše uskladníte.

Vitakraft Emotion herbal králík 600 g
129 Kč 75 Kč

Prémiové krmivo s rostlinným složením pro králíky. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun menších porcí o 70 až 90 g denně. Vitakraft Emotion herbal králík 600 g obsahuje mnoho vitamínůminerálů a pomáhá při obrušování zubů. Praktické balení navíc jednoduše uskladníte.

Vitakraft Emotion veggie králík 600 g
129 Kč 75 Kč

Prémiové krmivo s rostlinným složením pro králíky. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun menších porcí o 70 až 90 g denně. Vitakraft Emotion veggie králík 600 g obsahuje mnoho vitamínůminerálů a pomáhá při obrušování zubů. Praktické balení navíc jednoduše uskladníte.

Vitakraft Emotion Veggie pro morčata 600 g
129 Kč

Prémiové krmivo s rostlinným složením pro morčata. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun menších porcí o 50 g denně. Vitakraft Emotion Veggie pro morčata 600 g obsahuje mnoho vitamínůminerálů a pomáhá při obrušování zubů. Praktické balení navíc jednoduše uskladníte.

Vitakraft Kracker Guinea Pig Honey + Fruit + Nut 160 g
65 Kč 63 Kč

Doplňkové krmivo je ideální pro pro morčata. Tyčinky jsou s ořechy, medem a ovocem. Vitakraft Kracker Guinea Pig Honey + Fruit + Nut 160 g se stanou oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Vitakraft Menu Degus 600 g
79 Kč 78 Kč

Kompletní krmivo pro osmáky s rostlinným složením. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Lze dávkovat společně s ovocem nebo zeleninou. Vitakraft Menu Degus 600 g obsahuje více minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Menu Dwarf Hamster 400 g
62 Kč

Kompletní krmivo pro džungarské křečky s rostlinným i živočišným složením. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřenných porcí v rámci dne. Vitakraft Menu Dwarf Hamster 400 g obsahuje mnoho minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Menu Guinea Pig bag 1 kg
99 Kč 87 Kč

Kompletní krmivo s rostlinným složením pro morčata. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřených porcí ve formě 1 misky denně. Vitakraft Menu Guinea Pig bag 1 kg obsahuje mnoho vitamínů a je dodáváno v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Menu Guinea Pig bag 400 g
59 Kč 49 Kč

Kompletní krmivo s rostlinným složením pro morčata. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřených porcí ve formě 1 misky denně. Vitakraft Menu Guinea Pig bag 400 g obsahuje mnoho vitamínů a je dodáváno v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Menu Hamster bag 1 kg
99 Kč 93 Kč

Speciální krmivo s rostlinným složením pro křečky. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun menších porcí nekolikrát denně. Vitakraft Menu Hamster bag 1 kg obsahuje mnoho vitamínůminerálů a je dodáváno v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Menu Hamster bag 400 g
59 Kč 51 Kč

Speciální krmivo s rostlinným složením pro křečky. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun menších porcí nekolikrát denně. Vitakraft Menu Hamster bag 400 g obsahuje mnoho vitamínůminerálů a je dodáváno v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Menu Junior Rabbit bag 500 g
59 Kč

Kompletní krmivo pro mláďata zakrslých králíků od 3. týdne života s rostlinným složením. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřených porcí v rámci stanovených týdnů. Vitakraft Menu Junior Rabbit bag 500 g obsahuje více minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte.

Vitakraft Menu Rabbit bag 1 kg
107 Kč

Kompletní krmivo s rostlinným složením pro zakrslé králíky. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřených porcí v rámci stanovených týdnů. Vitakraft Menu Rabbit bag 1 kg obsahuje mnoho minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Menu Rabbit bag 500 g
59 Kč 55 Kč

Kompletní krmivo s rostlinným složením pro zakrslé králíky. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřených porcí v rámci stanovených týdnů. Vitakraft Menu Rabbit bag 500 g obsahuje mnoho minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Menu Rabbit Tymian bag 1 kg
99 Kč 73 Kč

Kompletní krmivo s rostlinným složením pro zakrslé králíky. Vhodné k vylepšení stravy vašeho ušáka. Přísun přiměřenné denní porce spolu se senem a čistou vodou. Vitakraft Menu Rabbit Tymian bag 1 kg obsahuje mnoho minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Vitakraft Pochoutka Emotion crunchy mrkev 100 g
110 Kč

Mrkvové křupky pro malé hlodavce. Podporují zdravý stav střevní mikroflóry. Doplněk stravy vašeho zvířátka. Vitakraft Pochoutka Emotion crunchy mrkev obsahuje důležité oleje a tuky a hodí se ke krmivům od stejnojmenné značky. K dostání v balení po 200 g.

Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker králík herbal 120 g
64 Kč

Novinka

Bylinkové tyčinky se sušenou bazalkou pro králíky. TriVita komplex zajišťuje správné fungování srdce, mozku i trávení. Doplněk stravy vašeho ušáka. Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker králík herbal 120 g obsahují důležité vitamíny a hodí se ke krmivům ze stejnojmenné řady. V balení se nachází po 2 ks

Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker ovocné pro králíky 120 g
64 Kč

Novinka

Ovocné tyčinky s příchutí sušených meruňěk a třešní pro králíky. TriVita komplex zajišťuje správné fungování srdce, mozku i trávení. Doplněk stravy vašeho ušáka. Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker ovocné pro králíky 120 g obsahují vitamíny a hodí se ke krmivům ze stejnojmenné řady. V balení se nachází po 2 ks

Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker Veggie pro králíky 120 g
62 Kč

Novinka

Zeleninové tyčinky se sušeným hráškem pro králíky. TriVita komplex zajišťuje správné fungování srdce, mozku i trávení. Doplněk stravy vašeho ušáka. Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker Veggie pro králíky 120 g obsahují vitamíny a hodí se ke krmivům ze stejnojmenné řady. V balení se nachází po 2 ks

Vitakraft Emotion herbal morče 600 g
129 Kč 75 Kč

Prémiové krmivo s rostlinným složením pro morčata. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun menších porcí o 50 g denně. Vitakraft Emotion herbal morče 600 g obsahuje mnoho vitamínůminerálů a pomáhá při obrušování zubů. Praktické balení navíc jednoduše uskladníte.

Vitakraft Reptile Pellets 1 l
269 Kč 188 Kč

Novinka

Kompletní krmivo je ideální pro ještěrky, všežravé vodní a bažinaté želvy. Obsahuje důležité látky běžně se vysykytující v přírodě. Vitakraft Reptile Pellets 1 l je vysoce hodnotné krmení.

Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker Herbal pro malé hlodavce 3 ks
49 Kč

Novinka

Bylinkové tyčinky s tymiánem a kopřivami pro malé hlodavce. TriVita komplex zajišťuje správné fungování srdce, mozku i trávení. Doplněk stravy vašeho zvířátka. Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker Herbal pro malé hlodavce obsahují důležité vitamíny a hodí se ke krmivům ze stejnojmenné řady. V balení se nachází po 3 ks

Vitakraft Tyčinky Emotion kracker morče herbal 2 ks
62 Kč

Novinka

Bylinkové tyčinky s tymiánem pro morčata. TriVita komplex zajišťuje správné fungování srdce, mozku i trávení. Doplněk stravy vašeho zvířátka. Vitakraft Tyčinky Emotion kracker morče herbal obsahují důležité vitamíny a hodí se ke krmivům ze stejnojmenné řady. V balení se nachází po 2 ks

Vitakraft Tyčinky Emotion kracker morče veggie 2 ks
75 Kč

Novinka

Zeleninové tyčinky s červenou řepou pro morčata. TriVita komplex zajišťuje správné fungování srdce, mozku i trávení. Doplněk stravy vašeho zvířátka. Vitakraft Tyčinky Emotion kracker morče veggie obsahují důležité vitamíny a hodí se ke krmivům ze stejnojmenné řady. V balení se nachází po 2 ks

Cílem naší společnosti je zajistit kvalitní stravu pro všechna domácí zvířata. Studujeme
jejich přirozené prostředí a získané poznatky jsou základem pro vývoj všech výrobků z dílny Vitakraftu. Zdraví a spokojenost zvířat je u nás vždy na prvním místě a je viditelná ve všem napříč sortimentem firmy Vitakraft.

Cílem naší společnosti je zajistit kvalitní stravu pro všechna domácí zvířata. Studujeme
jejich přirozené prostředí a získané poznatky jsou základem pro vývoj všech výrobků z dílny Vitakraftu. Zdraví a spokojenost zvířat je u nás vždy na prvním místě a je viditelná ve všem napříč sortimentem firmy Vitakraft.