Vivapharm Balzám na rty s kozím mlékem KIDS 25 g
49 Kč

Zvláčňující balzám na rty pro děti. Zvláčňuje a zjemnňuje vysušené rty, příjemně voní a hydratuje. Chrání rty před nepříznivými vlivy počasí.   Vhodné pro děti od 3 let.


Vivapharm Balzám na vlasy s extrakty z kozího mléka 400 ml
89 Kč

Balzám na vlasy s extrakty z kozího mléka pro snadné rozčesávání a vysoký lesk vlasů. Pro všechny typy vlasů.  Přírodní extrakty a provitamin B5 pomáhají obnovovat narušenou strukturu vlasů a navrací jim ztracený objem a lesk.


Vivapharm Koupelové mléko s kozím mlékem 400 ml
99 Kč

Koupelové mléko s kozím mlékem pro zvláčnění a hydrataci pokožky. Komplex složek z kozího mléka hloubkově vyživuje a regeneruje vysusěnou a unavenou pokožku a navrací jí ztracenou hebkost a jemnost.


Vivapharm Kozí zvláčňující krém 250 ml dóza
109 Kč

Kozí zvláčňující krém na obličej a tělo s mléčnými proteiny je jemný zvláčňující krém s komplexem složek z kozího mléka pro každodenní ošetření pokožky. Je ideální pro regeneraci, hydrataci a zjemnění pleti. Snadno se vstřebává, příjemně voní. .


Vivapharm Krém na ruce s kozím mlékem v tubě 100 ml
79 Kč

Zvláčňující krém na ruce s kozím mlékem v praktické tubě. Přídavek mléčných proteinů zjemňuje a hydratuje pokožku.  Elastin pokožku zvláčňuje, Collagen vyživuje nehtové lůžko, snižuje lámavost nehtů a omezuje tvorbu záděr. Krém nezanechává pocit mastnoty a příjemně voní.


Vivapharm Pleťový krém s kozím mlékem 50 ml
109 Kč

Pleťový krém s kozím mlékem je výživný pleťový krém s proteiny z kozího mléka azajišťuje hydrataci a optimálně vyrovnává pH pleti. Kozí mléko obsahuje velké množství prospěšných látek, které je ideální k regeneraci, zvláčnění a dodání pružnosti pleti.


Vivapharm Regenerační vlasová maska s mléčnými extrakty 600ml
159 Kč

Regenerační vlasová maska s mléčnými extrakty pro výživu vlasů. Pro všechny typy vlasů. Přírodní regenerační kúra je vhodná obzvláště na vlasy s poškozenou strukturou, krepaté, stárnoucí, křehké, nepoddajné vlasy a vlasy s tendencí k padání.


Vivapharm Sprchový gel s kozím mlékem 400 ml
79 Kč

Kozí mléčný sprchový gel jemně čistí a hydratuje pokožku celého těla. Je ideální pro regeneraci, zvláčnění a dodání pružnosti pleti, zároveň velice kladně působí na problematickou pokožku, napomáhá korigovat drobné defekty pleti.


Vivapharm Tělové mléko s kozím mlékem 400 ml
109 Kč

Tělové mléko s kozím mlékem je hydratační balzám s mléčnými proteiny pro hloubkovou výživu a ošetření pokožky celého těla. Zvláčňuje a zjemňuje vysušenou pokožku a navrací ji ztracenou jemnost a pružnost. Nezanechává pocit mastnoty a příjemně voní.


Vivapharm Tělové máslo s kozím mlékem 200 ml
109 Kč

Zvláčňující tělové máslo s kozím mlékem pro normální a suchou pokožku. Přírodní tělové máslo s komplexem složek z kozího mléka vyživuje, hydratuje a zjemňuje vaši pokožku. Mléčné proteiny mají antibakteriální účinky, posilují imunitní systém. Vhodné pro promazání těhotenského bříška. Příjemně voní.


Vivapharm Vyživující šampon na vlasy s extrakty z kozího mléka 400 ml
89 Kč

Vyživující šampon s extrakty z kozího mléka pro regeneraci a posílení vlasového vlákna. Pro všechny typy vlasů. Komplex složek z kozího mléka šetrně myje a ošetřuje vlasy. Mléčné proteiny pomáhají obnovovat narušenou strukturu vlasů a navrací jim ztracený objem a lesk.


Vivapharm nabízí kozí kosmetiku s mléčnými proteiny a zajišťuje hydrataci a optimálně vyrovnává pH pleti.

Vivapharm nabízí kozí kosmetiku s mléčnými proteiny a zajišťuje hydrataci a optimálně vyrovnává pH pleti.