Wader WADER Garáž KID CARS 3D s dráhou 9,1 m
1 229 Kč

893 Kč

Barevná kaskádová dráha s multifunkčním parkovištěm. Velká garáž je vyrobena z nezávadného plastu. Délka dráhy pro autíčka je 9,1 metrů. Garáž je kompaktní i s jinými produkty ze série Kid cars.


Wader Vozík hospodyňky

Wader Vozík hospodyňky

Hodnocení: 5
609 Kč

459 Kč

Uklízet domácnost je práce, která nikdy nekončí. Vybavte Vašeho malého pomocníka vozítkem s lopatkou, mopem a kbelíčkem. Set je uložený v praktickém vozítku o výšce 59 cm.


Wader Vozík zahradníka s doplňky-22%
309 Kč

239 Kč

Akce

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek. Dětský vozík s příslušenstvím ve veselém pestrobarevném provedení si děti jistě oblíbí. Vyrobeno z kvalitního a nezávadného plastu. Dvě barevné varianty.


Wader Stavebnice ježci plast 64ks
309 Kč

246 Kč

Barevná stavebnice od značky Wader s originálními díly připomínající malé ježečky bude děti bavit. Stavebnice svou originalitou rozvíjí v dětech jejich představivost. Z dílků si mohou postavit prakticky cokoli je napadne.


Wader Domeček na hraní

Wader Domeček na hraní

Hodnocení: 5
769 Kč

669 Kč

Krásný pestrobarevný domeček bude ozdobou každého holčičího pokojíčku. Domeček je vyroben z nezávadného plastu. Obsahuje nejen zařízení, ale lze jej snadno složit a díky rukojeti ve střeše přenést.


Wader Náklaďák GIGANT TRUCK
829 Kč

550 Kč

Velký náklaďák s otevírací korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zajištění proti samovolnému otevření. Auto je baleno do dárkové barevné krabice. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Auto multitruck hasiči
349 Kč

259 Kč

Velké plastové auto hasiči je vybaveno otočným žebříkem, který je možno vysunout až do výšky 77 cm. Obsahuje také pumpičkou s hadičkou, kterou je možno stříkat vodu.


Wader Super Truck popelář krátký
739 Kč

519 Kč

Hračka pro kluky, které nadchne pořádné auto s popelnicemi, které potřebují vyprázdnit. Popelářské auto je vyrobeno ze zdravotně nezávadných plastů od značky Wader.


Wader Gigant nakladač

Wader Gigant nakladač

Hodnocení: 5
969 Kč

699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento obrovský nakladač zajistí spoustu zábavy na zahradě i pískovišti. Díky velmi kvalitnímu plastu je vozidlo stalobarevné a má statickou nosnost do 100 kg.


Wader Kostky stavebnice Funny Block 36ks
309 Kč

209 Kč

Barevná Funny stavebnice Wader s originálními díly, které do sebe různě zapadají bude děti bavit. Stavebnice svou originalitou rozvíjí v dětech jejich představivost. Z dílků si mohou postavit prakticky cokoli je napadne.


Wader Kostky stavebnice Mini plast 300ks
519 Kč

399 Kč

Sada plastových barevných kostek je super stavebnice od značky Wader. Balení obsahuje kostky různých tvarů i barev, proto si děti mohou postavit prakticky cokoli je napadne.


Wader Kostky pro kluky plast 102ks
489 Kč

348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastová barevná stavebnice Wader pro kluky s velkými kostkami bude děti bavit. Díky velkým kostkám je vhodná pro děti již od 1 roku. V balení naleznou 102 kostek různých barev i tvarů.


Wader Kostky stavebnice Block plast 132ks
769 Kč

572 Kč

Plastová barevná stavebnice Wader s velkými kostkami bude děti bavit. Díky velkým kostkám je vhodná pro děti již od 1 roku. V balení naleznou 132 kostek různých barev i tvarů.


Wader Stavebnice lístky plast 200ks
309 Kč

249 Kč

Barevná stavebnice od značky Wader s originálními díly připomínající malé lístky bude děti bavit. Stavebnice svou originalitou rozvíjí v dětech jejich představivost. Z dílků si mohou postavit prakticky cokoli je napadne.


Wader Auto Basic sklápěčka s přívěsem
479 Kč

Sklápěčka s přívěsem má gumové pneumatiky, které umožňují měkký příjemný pojezd. Auto má mechanické zvedání korby a u přívěsu je výklopné zadní čelo.


Wader Auto ConsTruck betonářské
369 Kč

Parádní plastové auto na zahradu i na písek. Domíchávač umístěný na vozidle se otáčí, když zatočíte postranní klikou. Díky tomu budete schopni promíchat ingredience umístěné uvnitř. Domíchávač může být navíc zvednut a vyprázdněn.


Wader Auto ConsTruck furgon
369 Kč

Toto nákladní vozidlo má čtyři široká gumová kola, které zajišťují měkký příjemný pojezd. Přípojné vozidlo může být zvednuto a sundáno za speciální rukojeť. Auto je vhodné pro hru doma i venku.


Wader Auto ConsTruck sklápěčka
479 Kč

Sklápěčka má gumové pneumatiky, které umožňují měkký příjemný pojezd. Toto auto se stane oblíbenou hračkou nejen pro kluky. Ideální hračka na doma i na zahradu nebo písek.


Wader Auto ConsTruck sklápěčka s přívěsem
489 Kč
479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato barevná sklápěčka s přívěsem zaujme každého malého stavitele. Měkká kola umožňují příjemný pojezd. Parádní plastové auto je vhodné na zahradu či písek a je vyrobeno z kvalitního materiálu.


Wader Auto Gigant nakladač - 60 cm
909 Kč

739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento obrovský nakladač zajistí spoustu zábavy na zahradě i pískovišti. Díky velmi kvalitnímu plastu je vozidlo stálobarevné a má statickou nosnost do 100 kg.


Wader Auto Gigant popelář 65cm
1 099 Kč

769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popelářské auto s otevíratelným kontejnerem a nosností 50 kg se bude líbit všem chlapcům. Vozidlo je baleno do dárkové barevné krabice. Hračka je vyrobena z velmi kvalitního plastu.


Wader Auto Gigant Truck sklápěč - 55 cm
759 Kč

599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký náklaďák s otevírací korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zajištění proti samovolnému otevření. Auto je baleno do dárkové barevné krabice. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Auto middle Truck domíchávač žlutý
459 Kč

308 Kč

Dětské plastové auto Middle Truck míchačka je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.


Wader Auto middle Truck popelář žlutý
459 Kč

349 Kč

Dětské plastové auto Middle Truck Popelář je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.


Wader Auto middle Truck sklápěč žlutý
459 Kč

306 Kč

Plastové auto náklaďák s pohodlným držákem pro přenášení se hodí každému chlapci na vození písku nebo hlíny. Náklaďák má zabezpečení proti samovolnému otevírání sklopky.


Wader Auto multitruck s kostkami plast 37 cm
329 Kč

299 Kč

Barevný nákladní vůz z kvalitního plastu veze na své sklopné korbě hromadu různých stavebních dílků, ze kterých si děti mohou postavit stavby podle vlastní fantazie. Dvě barevné varianty!


Wader Auto multitruck s kuželkami
349 Kč

227 Kč

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek. Tato parádní barevna sklápěčka ti přiváží zábavné kuželky. Děti si tak na pískovišti užijí mnohem víc zábavy. Barevnou variantu nelze vybrat. Záleží na aktuální skladové nabídce.


Wader Auto Multitruck s nakladačem
349 Kč

239 Kč

Auto Multiruck se sklápěčkou a nakladačem je vyroben z kvalitních nezávadných plastů značky Wader. Hračka je ideální jak na domácí použití tak i ven na pískoviště.


Wader Auto multitruck sklápěč plast 38cm
269 Kč

227 Kč

Dětské plastové auto je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Sklápěčka o velikosti 38 cm má funkční korbu s pojistkou. Auto je vyráběno ve třech barevných variantách a je dodáváno dle aktuální skladové zásoby.


Wader Auto Super Tech Truck kontejner
769 Kč

599 Kč

Velký kamion s odpojitelným návěsem a plošinou pro dva kontejnery. Tahač je vybaven pohyblivým ramenem pro vykládání a nakládání kontejnerů. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu a navíc nabízí nekonečně mnoho variací her.


Wader Gigant nakladač s vlečkou
1 459 Kč

979 Kč

Tento obrovský nakladač má statickou nosnost do 100 kg, nebude tudíž vadit když si na něj dítko sedne. Vlečka je napojitelná a má sklopný zadní panel. Celková délka soupravy je 120 cm.


Wader Gigant traktor s vlekem
1 289 Kč

944 Kč

Velký traktor s vlečkou potěší všechny fandy tohoto zemědělského stroje. Traktor má nosnost 100kg. Vlečka slouží i jako samostatné vozidlo. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Gigant truck s vlečkou
1 119 Kč

997 Kč

Auto které na pískovišti nesmí chybět, jistě jim nepohrdne malé ani velké dítě. Auto Gigant Truck s vlečkou, která unese až 60 kg. Auto má sklopnou korbu, která má aretaci proti samovolnému sklopení.


Wader Kid Cars 3D Garáž 2 patra
529 Kč

379 Kč

3D garáž Kid Cars od značky Wader není jen tak ledajaká garáž. Mega garáž se 2 patry poskytne všem vašim autíčkům Kid Cars zasloužený odpočinek. Autíčka si tady budou připadat jako v lázních. Pestrobarevná plastová garáž se bude vyjímat v každém dětském pokojíčku.


Wader Kid cars 3D garáž 2 patra 4,6 m
609 Kč

499 Kč

Barevná plastová garáž s parádní 4,6 metru dlouhou dráhou. Užijte si spoustu zábavy na dráze a na závěr svá autíčka zaparkujte do garáže. Pestrobarevná garáž je vyrobena z nezávadného plastu a bude se vyjímat v každém dětském pokojíčku. Je kompatibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars.


Wader Kid Cars 3D Hasiči
679 Kč

499 Kč

Velkou hasičskou stanici si váš malý hrdina zamiluje na první pohled. A co teprve potom, až uhasí požár. Dráha je vyrobena z odolného, zdravotně nezávadného plastu. Součástí balení jsou i 3 hasičská auta. Skvěle se hodí do dětského pokojíčku.


Wader Kid Cars 3D Nemocnice
679 Kč

499 Kč

Nemocnice Je nezbytná součást každého městečka Kid Cars. Tato dvou patrová budova má dráhu dlouhou 4,8 m je vyrobena z nezávadného plastu. Součástí setu je i sanitka a vrtulník. Je kompatibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars.


Wader Kid Cars 3D Stavba

Wader Kid Cars 3D Stavba

Hodnocení: 5
679 Kč

499 Kč

Stavební hrací sada je ideální součástí každého městečka Kid Cars. Tato hrací sada má dráhu dlouhou 3,7 metrů a je vyrobena z nezávadného plastu. Součástí setu jsou i tři stavební autíčka. Je kompatibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars.


Wader Kid Cars přestupní stanice 5 m
849 Kč

639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

I malé děti si teď mohou zahrát na konstruktéry dopravních staveb. Postavte si velkou přestupní stanici Kid Cars od značky Wader. Sada obsahuje spoustu zatáček, křižovatek a nadjezdů, což umožňuje stavbu parádní dráhy, která zaručeně přinese do dětského pokojíčku spoustu zábavy.


Wader Kostky Middle Blocks 140ks
979 Kč

681 Kč

Plastová barevná stavebnice Wader s velkými kostkami bude děti bavit. Díky velkým kostkám je vhodná pro děti již od 1 roku. V balení naleznou 140 kostek různých barev i tvarů. Stavebnice podporuje rozvoj jemné motoriky a kreativity.


Wader Kostky Middle Blocks 70ks
549 Kč

349 Kč

Plastová barevná stavebnice Wader s velkými kostkami bude děti bavit. Díky velkým kostkám je vhodná pro děti již od 1 roku. V balení naleznou 70 kostek různých barev i tvarů. Stavebnice podporuje rozvoj jemné motoriky a kreativity.


Wader Kostky Puzzle plast 120ks
429 Kč

349 Kč

Barevná Puzzle stavebnice od značky Wader s originálními díly připomínají známé dětské mozaiky, ale díky unikátnímu způsobu spojování, který hračku zbavil rámečků, nabízí větší svobodu hry. Stavebnice je zabalena v plastovém boxu s víkem.


Wader Kostky stavebnice Middle Blocks 33ks
239 Kč

178 Kč

Plastová barevná stavebnice Wader s velkými kostkami bude děti bavit. Díky velkým kostkám je vhodná pro děti již od 1 roku. V balení naleznou 33 kostek různých barev i tvarů. Stavebnice podporuje rozvoj jemné motoriky a kreativity.


Wader Kostky stavebnice pro holky plast 102 ks
589 Kč

388 Kč

Děti si užijí spoustu zábavy při hře s touto barevnou stavebnicí, která je plná velkých kostek různých barev i tvarů. Stavebnice je uložena v papírové krabici.


Wader Kostky stavebnice pro kluky plast 102 ks
589 Kč

379 Kč

Děti si užijí spoustu zábavy při hře s touto barevnou stavebnicí, která je plná velkých kostek různých barev i tvarů. Stavebnice je uložena v papírové krabici.


Wader Kuchyňka s příslušenstvím Party world
549 Kč

479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňka s doplňky pro všechny malé kuchtíky. Vyrobeno v tradičních barvách z kvalitního a nezávadného plastu. Balení obsahuje i základní vybavení. Vhodné od 3 let.


Wader Kuchyňský set nádobí 59 ks
609 Kč

529 Kč

Nechte svou malou hospodyňku, ať se promění ve velkou hostitelku! S tímto velkým kuchyňským setem může uvařit lahodné pokrmy a pak uspořádat velkou hostinu pro rodiče i kamarády.


Wader Kuželky

Wader Kuželky

Hodnocení: 5
179 Kč

Akce

Kuželky jsou skvělá zábava jak pro děti, tak i pro jejich rodiče. Kuželky jsou vysoké 24 cm a jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Balení obsahuje 9 kuželek a 2 koule na házení. Ideální vzít si je sebou na dovolenou nebo si jen tak zahrát na zahradě.


Historie německé značky Wader sahá do roku 1956. Společnost se zabývala nejprve výrobou dětských vozítek. V šedesátých letech firma odkoupila 12 společností, aby rozšířila svůj sortiment.

Hračky jsou vyráběny v německu na nejnovějších strojích s použitím moderních technologií. To se odráží na jejich kvalitě a trvanlivosti.

Všechny výrobky splňují normu EN-71. Při výrobě nejsou použity žádné těžké kovy a ftaláty, a proto je dodržena i směrnice 94/61/EC. U výrobků se dbá hlavně na bezpečnost a kvalitu. Společnost je šetrná k životnímu prostředí.

Historie německé značky Wader sahá do roku 1956. Společnost se zabývala nejprve výrobou dětských vozítek. V šedesátých letech firma odkoupila 12 společností, aby rozšířila svůj sortiment.

Hračky jsou vyráběny v německu na nejnovějších strojích s použitím moderních technologií. To se odráží na jejich kvalitě a trvanlivosti.

Všechny výrobky splňují normu EN-71. Při výrobě nejsou použity žádné těžké kovy a ftaláty, a proto je dodržena i směrnice 94/61/EC. U výrobků se dbá hlavně na bezpečnost a kvalitu. Společnost je šetrná k životnímu prostředí.