WALLMURALIA Foto obraz na plátně Růžová orchidej 70x140 cm
965 Kč

Prohlédněte si nádherný a jedinečný fotoobraz vytištěný na plátně Růžová orchidej. Tento působivý motiv vyzdobí vnitřek každé místnosti. Obraz na plátně Růžová orchidej se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Orchidej a bambus 100x70 cm
710 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Orchidej a bambus ve velikosti 100×70 cm je perfektní dekorací pro každou zeď. Vytištěný fotoobraz Orchidej a bambus se ničím neliší od klasických obrazů na plátně. Plátno má stejnou záruku životnosti a tisk umožňuje reprodukovat barvy motivu a jeho nejmenší detaily.

WALLMURALIA Foto obraz tištěný na plátně Planeta Země 125x50 cm
641 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Planeta Země ve velikosti 1250×50 cm je neobyčejně působivou dekorací pro každou zeď. Tímto zajímavým motivem Planeta Země na našem fotoobrazu canvas můžete vyzdobit interiér každé místnosti. Proměňte své zdi díky fotoobrazu Planeta Země.

WALLMURALIA Fotoobraz na skle Sudy bourbon 100x70 cm
1 517 Kč

Fotoobraz na skle Sudy bourbon je skvělou alternativou k jiným nástěnným dekoracím. Představte si svůj pokoj s tímto moderním obrazem na skle. Může to být zajímavá varianta uspořádání vašeho domu. Efekt lesku plus ty nádherné barvy, které má skleněný obraz Sudy bourbon určitě udělají dojem.

WALLMURALIA Foto obraz akrylový Hora Everest 140x70 cm
2 655 Kč

Akrylový obraz Hora Everest se hodí do moderních interiérů, kde vypadá neuvěřitelně působivě a zdůrazňuje uspořádání místnosti. Akrylový fotoobraz Hora Everest je lehce lesklý, takže při denním i umělém osvětlení snadno upoutá pozornost.

WALLMURALIA Foto obraz akrylový San Francisco noc 140x70 cm
2 655 Kč

Akrylový obraz San Francisco noc se hodí do moderních interiérů, kde vypadá neuvěřitelně působivě a zdůrazňuje uspořádání místnosti. Akrylový fotoobraz San Francisco noc je lehce lesklý, takže při denním i umělém osvětlení snadno upoutá pozornost.

WALLMURALIA Moderní skleněné hodiny na stěnu Šedá kočka 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Šedá kočka jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Šedá kočka jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Foto obraz akrylový Květy višně 125x50 cm
1 682 Kč

Chcete-li oživit příliš jednotvárný pokoj, bude akrylový obraz Květy višně „trefou do černého“. Jeho vzhled a vytištěné barvy vytvářejí krásný efekt. Představte si tento jedinečný motiv Květy višně, který zdobí zdi vaši domácnosti. Může to být ta nejkrásnější dekorace na vaší stěně.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Lev 100x50 cm
517 Kč

Chcete změnit uspořádání místnosti. Prohlédněte si jedinečný obraz vytištěný na plátně Lev. Tato dekorace promění vaše zdi. Díky potisku na plátně canvas je fotoobraz Lev trvanlivější než jeho papírový ekvivalent. Na druhé straně je mnohem levnější než obraz na plátně namalovaný ručně.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Mapa světa nápisy 100x70 cm
710 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Mapa světa nápisy ve velikosti 100×70 cm je perfektní dekorací pro každou zeď. Vytištěný fotoobraz Mapa světa nápisy se ničím neliší od klasických obrazů na plátně. Plátno má stejnou záruku životnosti a tisk umožňuje reprodukovat barvy motivu a jeho nejmenší detaily.

WALLMURALIA Skleněné hodiny čtverec Pampelišky 30x30 cm
586 Kč

Hodiny na skle Pampelišky jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Pampelišky jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně.

WALLMURALIA Foto obraz fotografie na skle Benátky Itálie 120x60 cm
1 379 Kč

Skleněný fotoobraz Benátky Itálie bude perfektní konečnou úpravou stěn v místnosti. Lesk skla a syté barvy jsou přímo stvořeny pro výzdobu interiérů. Obraz na tvrzeném skle Benátky Itálie to je návrh pro obraz z fotografie, který promění výzdobu domu.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Schody v lese 125x50 cm
641 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Schody v lese ve velikosti 1250×50 cm je neobyčejně působivou dekorací pro každou zeď. Tímto zajímavým motivem Schody v lese na našem fotoobrazu canvas můžete vyzdobit interiér každé místnosti. Proměňte své zdi díky fotoobrazu Schody v lese.

WALLMURALIA Foto obraz sklo tvrzené Tygr na skále 125x50 cm
1 172 Kč

Skleněný fotoobraz Tygr na skále to je návrh pro ty, kteří mají rádi moderní a minimalistické dekorace. Tenké sklo s potiskem a bez žádného rámu se bude hodit k modernímu uspořádání. Tam, kde se klasické obrazy na plátně s rámy nehodí, můžeme využít právě skleněný fotoobraz Tygr na skále.

WALLMURALIA Nástěnné hodiny Manhattan New York 30x60 cm
965 Kč

Hodiny na skle Manhattan New York – jedna z nejmodernějších nástěnných dekorací. Tato zajímavá forma nástěnných hodin je kombinací funkčnosti a estetických hodnot. Digitální potisk na hodinách Manhattan New York způsobuje, že potisk na hodinách vyvolává dojem skleněného obrazu.

WALLMURALIA Nástěnné hodiny tiché Chilli papričky 30x60 cm
965 Kč

Hodiny na skle Chilli papričky – jedna z nejmodernějších nástěnných dekorací. Tato zajímavá forma nástěnných hodin je kombinací funkčnosti a estetických hodnot. Digitální potisk na hodinách Chilli papričky způsobuje, že potisk na hodinách vyvolává dojem skleněného obrazu.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu Červené auto 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Červené auto jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Červené auto jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu tiché Benátky Itálie 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Benátky Itálie jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Benátky Itálie jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu tiché Tajuplný les 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Tajuplný les jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Tajuplný les jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu Západ slunce hory 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Západ slunce hory jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Západ slunce hory jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Foto obraz fotografie na skle Mořská želva 125x50 cm
1 172 Kč

Skleněný fotoobraz Mořská želva to je návrh pro ty, kteří mají rádi moderní a minimalistické dekorace. Tenké sklo s potiskem a bez žádného rámu se bude hodit k modernímu uspořádání. Tam, kde se klasické obrazy na plátně s rámy nehodí, můžeme využít právě skleněný fotoobraz Mořská želva.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu Kormidlo na plachetnici 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Kormidlo na plachetnici jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Kormidlo na plachetnici jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu Fialové tulipány 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Fialové tulipány jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Fialové tulipány jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Moderní skleněné hodiny na stěnu Levandule 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Levandule jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Levandule jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu Kočka modré oči 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Kočka modré oči jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Kočka modré oči jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Moderní hodiny nástěnné Růžové růže 30x60 cm
965 Kč

Hodiny na skle Růžové růže – jedna z nejmodernějších nástěnných dekorací. Tato zajímavá forma nástěnných hodin je kombinací funkčnosti a estetických hodnot. Digitální potisk na hodinách Růžové růže způsobuje, že potisk na hodinách vyvolává dojem skleněného obrazu.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu Most San Francisco 60x30 cm
965 Kč

Hodiny na skle Most San Francisco jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Most San Francisco jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně.

WALLMURALIA Foto obraz sklo tvrzené Koně hory 100x50 cm
1 000 Kč

Doporučujeme vám nádherný obraz na skle Koně hory. Skleněný fotoobraz Koně hory se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Skleněný obraz Koně hory se bude hodit jak do malé, tak i do větší místnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Brooklynský most 140x70 cm
965 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Brooklynský most. Fotoobraz na plátně Brooklynský most se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Brooklynský most se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně do obýváku Plachetnice na moři 140x70 cm
965 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Plachetnice na moři. Fotoobraz na plátně Plachetnice na moři se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Plachetnice na moři se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Kuchyňská deska skleněná Kovové pozadí 80x52 cm
655 Kč

Skleněné krájecí desky Kovové pozadí je dekorací, která může rychle a zcela změnit uspořádání a atmosféru vaší kuchyně. Deska na krájení Kovové pozadí dokáže přitáhnout pozornost a stát se dominantou interiéru. Bude to ideální dekorace, která propůjčí vaší kuchyni charakter.

WALLMURALIA Kuchyňská deska skleněná Bílý dým 80x52 cm
655 Kč

Skleněné krájecí desky Bílý dým je dekorací, která může rychle a zcela změnit uspořádání a atmosféru vaší kuchyně. Deska na krájení Bílý dým dokáže přitáhnout pozornost a stát se dominantou interiéru. Bude to ideální dekorace, která propůjčí vaší kuchyni charakter.

WALLMURALIA Deska na krájení chleba skleněná Citrona a voda 80x52 cm
655 Kč

Skleněné krájecí desky Citrona a voda je dekorací, která může rychle a zcela změnit uspořádání a atmosféru vaší kuchyně. Deska na krájení Citrona a voda dokáže přitáhnout pozornost a stát se dominantou interiéru. Bude to ideální dekorace, která propůjčí vaší kuchyni charakter.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Abstraktní pozadí 70x100 cm
710 Kč

Obraz na plátně Abstraktní pozadí ve velikosti 70×100 cm lze úspěšně pověsit jak na stěnu, tak i postavit na nábytek. Bude vypadat dobře na příborníku, ale také na prázdné stěně nad pohovkou. Fotoobraz Abstraktní pozadí můžete také umístit na viditelném místě při zdi.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Baletka 100x70 cm
710 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Baletka ve velikosti 100×70 cm je perfektní dekorací pro každou zeď. Vytištěný fotoobraz Baletka se ničím neliší od klasických obrazů na plátně. Plátno má stejnou záruku životnosti a tisk umožňuje reprodukovat barvy motivu a jeho nejmenší detaily.

WALLMURALIA Skleněné hodiny čtverec Bílý vlk na skále 30x30 cm
586 Kč

Hodiny na skle Bílý vlk na skále jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Bílý vlk na skále jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně.

WALLMURALIA Skleněné hodiny čtverec Dva koně ve sněhu 30x30 cm
586 Kč

Hodiny na skle Dva koně ve sněhu jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Dva koně ve sněhu jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně.

WALLMURALIA Skleněné nástěnné hodiny čtverec Jelen 30x30 cm
586 Kč

Hodiny na skle Jelen jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Jelen jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Mapa světa dřevo 100x70 cm
710 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Mapa světa dřevo ve velikosti 100×70 cm je perfektní dekorací pro každou zeď. Vytištěný fotoobraz Mapa světa dřevo se ničím neliší od klasických obrazů na plátně. Plátno má stejnou záruku životnosti a tisk umožňuje reprodukovat barvy motivu a jeho nejmenší detaily.