Walther bílé samolepicí fotoalbum
450 Kč

Samolepicí foto-album Walther klasického vzhledu v bílé variantě. Desky s jednobarevným potahem jsou zdobeny zlatou ražbou. Album obsahuje 30 stran rozměru 28,8×21 cm s šitou vazbou. Perfektní kvalita.

Walther červené samolepicí fotoalbum
540 Kč

Samolepicí foto-album Walther klasického vzhledu v červené variantě. Desky s jednobarevným potahem jsou zdobeny zlatou ražbou. Album obsahuje 30 stran rozměru 28,8×21 cm s šitou vazbou. Perfektní kvalita.

Walther Dětské fotoalbum Baby friend
769 Kč

Klasické fotoalbum s šitou vazbou. Desky fotoalba s potiskem medvídků jsou laminovány v hnědobéžovém odstínu. Ideální pokud nechcete dětské album do růžova nebo modra. Na první straně je ilustrované místo pro zapsání důležitých údajů vašeho děťátka.

Walther Dětské fotoalbum Friis
879 Kč

Klasické fotoalbum s šitou vazbou. Desky fotoalba s krásnou ilustrací králíčka jsou laminovány. Na předních stranách je místo na vepsání důležitých údajů děťátka. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther.

Walther Fotoalbum Butterfly Walther
753 Kč

Nádherné foto-album Butterfly s barevnými motýlky na fotky dětiček. Na přední desce má tři okénka jejichž pomocí si přizpůsobíte album. Stačí na stránku za deskou přilepit svoje fotky. Album má dále čtyři ilustrované strany pro zapisování důležitých událostí. Obsahuje celkem 60 stran.

Walther Fotoalbum Čáp
1 099 Kč

Luxusní a neobyčejné bílé foto-album na fotky dětiček pro náročné milovníky fotek. Na přední desce má okno s čápem, za kterého můžete dopsat jméno a datum narození vašeho mimča. Desky jsou potaženy bílým plátnem. Album obsahuje 4 ilustrované strany k zapisování.

Walther Fotoalbum Carta de Amor Walther
999 Kč

Opravdu neobyčejné svatební foto-album, jehož název se dá volně přeložit jako „Dopis lásky“ Přední deska má tvar obálky a podobné album v naší nabídce ještě nebylo.Na první list si můžete napsat jména novomanželů a tím si album přizpůsobit.

Walther Fotoalbum Charm klasické bílé
685 Kč

Designéři německého výrobce Walther navrhli toto velmi nenápadné, ale o to více elegantní fotoalbum. Světlý potah desek v odstínu slonové kosti má jemnou strukturu a v kombinaci s černými listy vypadá perfektně.

Walther Fotoalbum Charm klasické černé
685 Kč

Designéři německého výrobce Walther navrhli toto velmi nenápadné, ale o to více elegantní fotoalbum. Tmavý potah desek má jemnou strukturu a v kombinaci s černými listy vypadá perfektně. Kousek je jako stvořen pro milovníky tmavých tónů a černobílé fotografie budou v tomto albu vypadat úžasně.

Walther Fotoalbum Cosenza klasické
649 Kč

Fotoalbum Cosenza je kvalitní klasické album na fotky. Pro vlepování fotek slouží 60 bílých papírových stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther. Fotorůžky, podlepky, lepidlo nebo lepící pásku hledejte v kategorii Příslušenství.

Walther Fotoalbum Couple
895 Kč

Foto-album Couple je zosobněním šedé elegance pro fotografie z vašeho svatebního dne. Zajímavý vzhled alba podtrhují černé listy a dokonce i jemný papír mezi, který zabraňuje poškození protilehlých fotek je černý. Takových foto alb se v nabídce objevuje jen málo. Album obsahuje 50 stran (25listů).

Walther Fotoalbum Dreamtime růžové Walther
699 Kč

Foto-album Dreamtime od německé firmy Walther pro fotky mimin, batolat, prcků a jiných malých dětí. Album má vpředu čtyři ilustrované strany, kam můžete zaznamenat důležité údaje vašeho drobečka.

Walther Fotoalbum Dreamtine modré Walther
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Foto-album Dreamtime od německé firmy Walther pro fotky nejmenších dětí. Album má vpředu čtyři ilustrované strany, kam můžete zaznamenat důležité údaje vašeho drobečka. Listy k vlepování fotek jsou z kvalitního silného kartonu a je mezi nimi jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Fotoalbum Flip Memories
135 Kč

Fotoalbum Flip pro uložení 80 fotografií formátu 10×15 cm. Průhledné obálky jsou umístěné pod sebou, což dovoluje jednoduché listování mezi fotkama. Je to jednoduché a praktické uložení vašich fotografií. Kvalitní album od firmy Walther.

Walther Fotoalbum Flip Moments
135 Kč

Fotoalbum Flip pro uložení 80 fotografií formátu 10×15 cm. Průhledné obálky  z obou stran jsou umístěné pod sebou po obou stranách desek, což dovoluje jednoduché listování mezi fotkama. Je to jednoduché a praktické uložení vašich fotografií. Kvalitní album od firmy Walther.

Walther Fotoalbum Flip Wonder
135 Kč

Fotoalbum Flip pro uložení 80 fotografií formátu 10×15 cm. Průhledné obálky jsou umístěné pod sebou po obou stranách desek, což dovoluje jednoduché listování mezi fotkama. Je to jednoduché a praktické uložení vašich fotografií. Kvalitní album od firmy Walther.

Walther Fotoalbum Fun béžové 400
599 Kč

Fotoalbum Fun na 400 fotografií formátu 10×15 cm. Jednoduché hladké desky v béžovém provedení, které mají na přední straně otvor pro vložení vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotek s černými listy. Na zadní desce najdete pouzdro na uložení DVD zálohy s fotografiemi v albu.

Walther Fotoalbum Fun černé 400
599 Kč

Fotoalbum Fun na 400 fotografií formátu 10×15 cm. Jednoduché hladké desky v černém provedení, které mají na přední straně otvor pro vložení vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotek s černými listy. Na zadní desce najdete pouzdro na uložení DVD zálohy s fotografiemi v albu.

Walther Fotoalbum Fun modré 400
599 Kč

Fotoalbum Fun na 400 fotografií formátu 10×15 cm. Jednoduché hladké desky v modrém provedení, které mají na přední straně otvor pro vložení vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotek s černými listy. Na zadní desce najdete pouzdro na uložení DVD zálohy s fotografiemi v albu.

Walther Fotoalbum Fun šedé Walther
499 Kč

Šedá varianta foto-alba Fun od firmy Walther ke vlepování fotek. Obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír po lepší ochranu fotografií.

Walther Fotoalbum Fun Walther
499 Kč

Fialová varianta oblíbeného klasického foto-alba Walther Fun ke vlepování všech vašich fotek. Obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír po lepší ochranu fotografií.

Walther Fotoalbum Grindy černé
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Foto-album Grindy černé s elegantním tmavým a moderním vzorem. Do alba se vejde 400 fotek 10×15. Systém průhledných kapes k zasunutí fotek. Na jedné straně jsou dvě na výšku a tři na délku. Laminované desky a šroubovaná vazba. Kvalita od německé firmy Walther.

Walther Fotoalbum Grindy fialové
649 Kč

Grindy je klasické fotoalbum s moderním designem ve fialové barvě. Jako jedno z mála fotoalb má elegantní černé listy, 60 stran, prokládané jemným papírem pro ochranu vašich fotografií. Špičková kvalita od formy Walther.

Walther Fotoalbum Grindy růžové
649 Kč

Grindy je klasické fotoalbum s moderním designem v růžové barvě. Jako jedno z mála fotoalb má elegantní černé listy, 60 stran, prokládané jemným papírem pro ochranu vašich fotografií. Špičková kvalita od formy Walther.

Walther Fotoalbum Hvězdy modré
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Foto-album na fotky vašeho drobečka ve světle modrém provedení. Na přední desce je jsou tři okna ve tvaru hvězdy pro vložení vlastní fotografie. Do dalších oken můžete dopsat důležité údaje například váhy a data narození jak vidíte na fotografii alba.

Walther Fotoalbum Hvězdy růžové
749 Kč

Foto-album na fotky vašeho drobečka ve světle ůžovém provedení. Na přední desce je jsou tři okna ve tvaru hvězdy pro vložení vlastní fotografie. Do dalších oken můžete dopsat důležité údaje například váhy a data narození jak vidíte na fotografii alba.

Walther Fotoalbum Little foot
799 Kč

KLASICKÉ album v DÁRKOVÉ KRABICI. Desky jsou světle smetanové barvy z tvrdého papíru. Přední deska je se čtyřmi výřezy, po vyjmutí volného listu si do jednoho z nich můžete vepsat jméno vašeho miláčka nebo je můžete použít pro nalepení čtyř fotografií vašeho miminka.

Walther Fotoalbum Little Sunshine Walther
768 Kč

Dejte si fotky do foto-alba s žirafou! Fotoalbum Little Sunshine od německé firmy Walther pro fotky vašich dětí. Album má vpředu dva ilustrované listy kde můžete zaznamenat důležité údaje vašeho drobečka.

Walther Fotoalbum Love story svatební
720 Kč

Klasické šité svatební fotoalbum Love story, které má přední desky zdobené velkým srdcem uprostřed a malými srdíčky okolo. Na prvním listu je v srdíčku místo na popis. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Fotoalbum Malý spáč modré
649 Kč

Foto-album na roztomilé fotografie vašeho drobečka ve světle modrém provedení. Na přední desce je velké okno pro vložení vlastní fotografie. První tři strany jsou ilustrované a můžete si zde zapsat všechny údaje o vašem děťátku.

Walther Fotoalbum Malý spáč růžové
649 Kč

Foto-album na fotky vašeho milého drobečka v růžovém provedení. Na přední desce má velký otvor pro vložení vlastní fotky. První tři strany jsou ilustrované a můžete si zde zapsat všechny údaje o vašem miminku.

Walther Fotoalbum Méďa
799 Kč

Méďa plyšák je foto-album s deskami z tvrdého papíru smetanové barvy, s výřezy na přední desce. Na ilustrované strany můžete napsat jméno vašeho človíčka a bude zdobit tento výřez nebo si na ni můžete nalepit 4 fotografie 6 × 7,5 cm. První čtyři strany jsou určené pro popis údajů o vašem miláčkovi…

Walther Fotoalbum Méďa miláček
760 Kč

Dětské fotoalbum klasického provedení s medvídkem na deskách. Na přední desce je výřez 7 × 7 cm, který můžete zaplnit nalepenou fotografí nebo vepsáním jména vašeho miláčka na první stranu, další 4 strany jsou určeny pro popis.

Walther Fotoalbum Motýlci
1 195 Kč

Luxusní a neobyčejné bílé foto-album na fotky z vašeho svatebního dne pro náročné milovníky fotek. Na přední desce je okno s motýlky, za které můžete dopsat jména novomanželů a datum svatby. Desky jsou potaženy bílým plátnem. Album obsahuje 4 ilustrované strany k zapisování.

Walther Fotoalbum Pláž
146 Kč

Foto-album Pláž červené je zasunovací fotoalbum na 100 fotek 13×18cm. Listy z PP.

Walther Fotoalbum Promessa svatební
779 Kč

Svatební šité fotoalbum s potiskem desek se svatebním motivem, který je doplněn stříbrnou ražbou. Po otevření je na první a druhé straně ilustrace s řádky pro zapsání důležitých údajů vaší svatby. K vlepování fotek slouží 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Fotoalbum Puzzle bílo hnědé
1 195 Kč

Zvláštní klasické foto-album s tvrdými deskami smetanové barvy s plastickým motivem puzzle, které je použito i pro ozdobné vázačky, s čokoládově hnědou předsádkou a volným listem. Uvnitř jsou listy odděleny pergamenovým papírem.Velikost alba je 28 × 30 cm.

Walther Fotoalbum Sentimental svatební
995 Kč

Klasické fotoalbum se šitou vazbou listů Sentimental, které má desky zdobené reliéfní ražbou se zlacením. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther.

Walther Fotoalbum Sovička modrá
764 Kč

Dejte si fotky do foto-alba se sovím klukem! Sovy jsou oblíbené a album se jistě bude líbit i po mnoha letech. Album má dva ilustrované listy, na které můžete zapsat důležité údaje. Listy k vlepování fotek jsou z kvalitního silného kartonu a je mezi nimi jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Fotoalbum spirála šedé Walther
399 Kč

Šedá varianta klasického foto-alba Fun na spirále od firmy Walther na přední straně s okénkem pro foto. Album je potaženo papírem s ražbou připomínající textilní látku. Obsahuje 50 černých stran (25listů) o rozměru 29×29cm vázaných na spirále.

Walther Fotoalbum spirála Walther
399 Kč

Fialová varianta klasického foto-alba Fun na spirále od firmy Walther s okénkem pro vaše foto. Album je potaženo papírem s ražbou připomínající textilní látku. Obsahuje 50 černých stran (25listů) o rozměru 29×29cm vázaných na spirále.

Walther Fotoalbum svatební Srdce
895 Kč

Foto-album se srdíčkem tvořeného srdíčky na přední desce. Album je potaženo materiálem, který má efektní strukturu látky. Album obsahuje 50 stran (25listů) černé barvy mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Album obsahuje samolepicí obálku, kterou můžete nalepit dozadu.

Walther Fotoalbum Trendy fialové
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Foto-album Trendy fialové je potaženo pevným papírem s viditelnou strukturou napodobující vlákna látky v krásné fialové barvě. Album má systém průhledných kapes k zasunutí fotek. K dispozici v několika krásných a veselých barvách.

Walther Fotoalbum Trendy modré 13x18
199 Kč

Foto-album Trendy modré je potaženo pevným papírem s viditelnou strukturou napodobující vlákna látky. Album má systém průhledných kapes k zasunutí fotek. K dispozici v několika krásných a veselých barvách.

Walther Fotoalbum Trendy oranžové 13x18
199 Kč

Foto-album Trendy s potahem co vypadá jako látka i když je vyroben z pevného papíru. Na přední desce je okénko pro vlastní fotku. Album má systém průhledných kapes k zasunování fotografií. Vybírejte a kombinujte z více krásných a zářivých barev.

Walther Fotoalbum Trendy růžové 13x18
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Foto-album Trendy růžové je papírovým potahem, který má strukturu připomínající látku. Album má systém průhledných kapes k zasunutí fotek v černé barvě. kapacita 60 foto 13×18. Na výběr z více barevných variant.

Walther Fotoalbum Twosome svatební
779 Kč

Klasické šité svatební fotoalbum, které má přední desky zdobené výraznou zlatou ražbou a červenými srdíčky. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther.

Walther Fotoalbum Velké srdce svatební
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásné svatební foto-album s velkým a efektním otvorem ve tvaru srdce pro vaši fotku. Album má potah s blýskavým brokátovým efektem, takže je z každé strany trošku jiné. Obsahuje 60 stran (30listů) první dva listy alba jsou ilustrované a slouží k vepsání důležitých údajů o svatbě.