Wearetreed

Wearetreed	 Treed cable USB - A x USB - C x Sada na zasazení bonsaje

Wearetreed Treed cable USB - A x USB - C x Sada na zasazení bonsaje

390 Kč

Klasický plast je past. Udělejte malý krok na cestě k udržitelnosti a přejděte na kabel z obilného odpadu. USB-A to USB-C composcable od firmy wearetreed vás nadchne tím, že jeho vnější části jsou plně kompostovatelné a za každý prodaný společnost vysadí strom v zasažených oblastech.

Wearetreed	 Treed cable USB - C x Lightning + Sada na zasazení bonsaje

Wearetreed Treed cable USB - C x Lightning + Sada na zasazení bonsaje

390 Kč

Klasický plast je past. Udělejte malý krok na cestě k udržitelnosti a přejděte na kabel z obilného odpadu. USB-C to Lightning composcable od firmy wearetreed vás nadchne tím, že jeho vnější části jsou plně kompostovatelné a za každý prodaný společnost vysadí strom v zasažených oblastech.

Wearetreed	 Treed cable USB - C x USB - C + Sada na zasazení bonsaje

Wearetreed Treed cable USB - C x USB - C + Sada na zasazení bonsaje

390 Kč

Klasický plast je past. Udělejte malý krok na cestě k udržitelnosti a přejděte na kabel z obilného odpadu. USB-C to USB-C composcable od firmy wearetreed vás nadchne tím, že jeho vnější části jsou plně kompostovatelné a za každý prodaný společnost vysadí strom v zasažených oblastech.

Wearetreed	 Treed cable USB - A x Lightning + Sada na zasazení bonsaje

Wearetreed Treed cable USB - A x Lightning + Sada na zasazení bonsaje

390 Kč

Klasický plast je past. Udělejte malý krok na cestě k udržitelnosti a přejděte na kabel z obilného odpadu. USB-A to Lightning composcable od firmy wearetreed vás nadchne tím, že jeho vnější části jsou plně kompostovatelné a za každý prodaný společnost vysadí strom v zasažených oblastech.

Značka Wearetreed nabízí dřevěné, bezdrátové nabíječky či kabely z obilného odpadu.