Wilkinson Sword Dárková kazeta Hydro Connect5-42%
379 Kč 219 Kč

Akce

Holicí strojek od značky Wilkinson Sword se stane perfektním dárkem pro muže v rodině. V této dárkové kazetě najdete strojek Hydro Connect5 s pěnou na holení Hydro Sensitive.

Wilkinson Sword Dárková kazeta Quattro Titanium Core Motion
399 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Holicí strojek od značky Wilkinson Sword jistě potěší každého muže. Dárková kazeta obsahuje holicí strojek Quattro Titanium s výkyvnou hlavicí se 4 titanem potaženými břity a mýdlo na holení v kelímku se štětkou na holení.

Wilkinson Sword Double Edge Vintage Blades 5 pack žiletky
79 Kč 59 Kč

Novinka

Žiletky od značky Wilkinson Sword do celokovového strojku z vás udělají hladce oholeného džentlmena. Trojitá ušlechtilá a šestinásobná povrchová úprava zajišťují, že žiletky zůstanou déle ostré. Jsou vyrobeny z nerezové oceli v nejvyšší kvalitě.

Wilkinson Sword Double Edge Vintage Razor kovový strojek Classic
499 Kč 359 Kč

Novinka

Klasický holicí strojek vyrobený z kovu od značky Wilkinson Sword z vás udělá džentlmena. Trojitá ušlechtilá a šestinásobná povrchová úprava zajišťují, že žiletky zůstanou déle ostré. Kryt ostří omezuje nebezpečí pořezání. Dokonalé vyvážení a úchop v celokovové konstrukci.

Wilkinson Sword Hydro Silk 3 ks jednorázové holítko s 5 břity
299 Kč 209 Kč

Novinka

Dámské holítko Hydro Silk se postará o dokonalé oholení a hydrataci pokožky. Holicí strojek od značky Wilkinson Sword obsahuje nádržku s hydratačním sérem, které se uvolní při styku s vodou. Pět ultratenkých břitů se postará o hladké oholení a díky pohyblivé hlavě nevynecháte jedinou křivku.

Wilkinson Sword Intuition Dry Skin Náhradní hlavice 3ks
309 Kč 229 Kč

Náhradní hlavice Wilkinson Intuition Dry Skin jsou ideální volbou pro úsporu času i peněz. Hlavice díky vlastnímu obsahu holicího gelu pění, holí a hydratuje v jednom kroku, ideální pro suchou pokožku. Balení obsahuje 3 kusy.

Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Sensitive Jednorázový holicí strojek 4ks
169 Kč 99 Kč

Dámský jednorázový holicí strojek Wilkinson Xtreme3 Beauty kombinuje výkon prémiového strojku s vyměnitelnými břity s pohodlím, cenou a hygienou jednorázového strojku. Tři ostré břity a dva zvlhčující páskyaloe vera a jojobou se postarají o dokonale hladkou pokožku. Balení 3 + 1 zdarma.

Wilkinson Sword Intuition Island Berry Náhradní hlavice 3ks
309 Kč 229 Kč

Náhradní hlavice Wilkinson Intuition Island Berry jsou ideální volbou pro úsporu času i peněz. Hlavice díky vlastnímu obsahu holicího gelu pění, holí a hydratuje v jednom kroku. Balení obsahuje 3 kusy.

Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorázový holicí strojek 4ks
169 Kč 109 Kč

Jednorázový pánský holicí strojek Wilkinson Xtreme3 Sensitive kombinuje výkon prémiového strojku s vyměnitelnými břity s pohodlím, hygienou a cenou jednorázového strojku. Tři ostré břity a dva zvlhčující pásky s aloe vera se postarají o dokonale hladkou pokožku.

Wilkinson Sword Xtreme3 Black Jednorázový holicí strojek 4ks
169 Kč 109 Kč

Jednorázový pánský holicí strojek Wilkinson Xtreme3 Black kombinuje výkon prémiového strojku s vyměnitelnými břity s pohodlím, hygienou a cenou jednorázového strojku. Tři ostré břity a dva zvlhčující pásky s aloe vera se postarají o dokonale hladkou pokožku.

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive holicí strojek + 1 hlavice
199 Kč 159 Kč

Titanový holicí strojek Quattro Titanium Sensitive střední třídy značky Wilkinson umožňuje docílit dokonale hladkého oholení bez podráždění, a to díky čtyřem ostrým břitům + pátým zarovnávacím. O péči o pokožku se stará speciální olejový proužek s aloe vera a jojobou.

Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Jednorázový holicí strojek 4ks
169 Kč 119 Kč

Dámský jednorázový holicí strojek Wilkinson Xtreme3 Beauty kombinuje výkon prémiového strojku s vyměnitelnými břity s pohodlím, cenou a hygienou jednorázového strojku. Tři ostré břity a dva zvlhčující páskyaloe vera a jojobou se postarají o dokonale hladkou pokožku.

Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care Náhradní hlavice 3ks
309 Kč 229 Kč

Výměnné hlavice Wilkinson Intuition Sensitive Care jsou ideální volbou pro úsporu času i peněz. Hlavice díky obsahu holicího gelu pění, holí a hydratuje v jednom kroku, ideální pro citlivou pokožku. Balení obsahuje 3 kusy.

Wilkinson Sword HYDRO Silk náhradní hlavice 3 ks
399 Kč

Holení ještě nikdy nebylo tak snadné a příjemné! Hydro Silk zanechá Vaši pokožku nejen dokonale hladkou, ale zároveň se postará o její hydrataci. Sada obsahuje 3 náhradní hlavice.

Wilkinson Sword HYDRO Silk Strojek + 1 náhradní hlavice
379 Kč 299 Kč

Holení ještě nikdy nebylo tak snadné a příjemné! Hydro Silk zanechá Vaši pokožku nejen dokonale hladkou, ale zároveň se postará o její hydrataci. Sada obsahuje holící strojek a náhradní hlavici.

Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care holicí strojek + 1 hlavice
309 Kč 269 Kč

Holicí strojek Wilkinson Intuition Sensitive Care pro ženy je ideální volbou pro úsporu času i peněz. Hlavice naplněná gelem na holení pění, holí a hydratuje v jednom kroku, ideální pro citlivou pokožku. Součástí je 1 výměnná hlavice.

Wilkinson Sword 7000205D Shaving Soap in plastic bowl
105 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Wilkinson Shaving Soap, je mýdlo na holení v plastové misce. Hydratační látka a silikon zaručují lepší klouzání čepele a perfektní péči o pokožku. Hmotnost: 125 g

Wilkinson Sword 7000236N Štětka na holení
486 Kč

Štětka je vyrobena z těch nejlepších štětin. Její používání pomáhá zvlhčit a připravit pleť před vlastním oholení a zároveň se tak pohodlně nanáší pěna na holení. Štětka je ve velmi elegantním provedení.

Wilkinson Sword 70002670X Dámský bikini gel na holení (150 ml)
158 Kč

Wilkinson dámský bikini gel je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou. Aloe Vera a další zklidňující látky redukují nepříjemný tlak strojku na pokožku a zabraňují podráždění. Užijte si bezproblémové holení citlivé pokožky. Objem: 150 ml

Wilkinson Sword 70008910X Sword Manicure Dual File
216 Kč

Ergonomicky navržený dvojitý minerální kámen, má na jedné straně minerální kámen a jednak jemný třecí povrch. Je vhodný na pravidelnou hygienickou péči o nohy. Hrubá strana odstraňuje rohovku a jemná strana efektivně vyhladí pokožku.

Wilkinson Sword 70009450X Sword Pedicure
176 Kč

Ergonomicky tvarovaná rohová hoblovka odstraňuje silnou rohovku v oblasti paty. Používejte pouze na suchou rohovku, nikdy silně netlačte! Čepel by měla jen jemně klouzat rohovkou. Náhradní čepele Wilkinson se prodávají samostatně. Náhrady k Wilkinson Sword Pedicure: 7000930DX Wilkinson Sword Pedi

Wilkinson Sword 7001143E Quattro for Women Pink Blades 3 's
339 Kč

Dámské náhradní hlavice se čtyřmi čepelemi. Náhradní holicí hlavice se čtyřmi ultra tenkými čepelemi chráněnými mřížkou proti poranění. Hlavice má dva speciální proužky napuštěné výtažkem z aloe vera, které při holení zvlhčují a vyživují kůži. Balení: 3ks Náhradní hlavice vhodné pro strojky: 700

Wilkinson Sword 7001379E Quattro for Women Bikini holící strojek + 1 hlavice
418 Kč

Holicí strojek Wilkinson Quattro for Women Bikini v sobě kombinuje funkce hladkého holení a přesného zastřižení. Dvě zvlhčující pásky zajistí maximální šetrnost i při holení citlivých partií. Díky možnosti pohodlného použití ve sprše je Wilkinson Quattro for Women Bikini velmi oblíbený mezi ženami

Wilkinson Sword 7001380E Quattro for Women holící strojek + 1 hlavice
287 Kč

Wilkinson Quattro for Women s pohyblivou hlavicí na dokonalé oholení. Masivní kovové tělo s ergonomickým tvarem pro lepší uchopení. Strojek má čtyři čepele s ochrannou mřížkou a široký zvlhčující proužek s vitamínem B. S tímto strojkem udržíte nohy stále hladké. Balení: Strojek + náhradní hlavice

Wilkinson Sword 70017130 Xtreme 3 Beauty Sensitive 4 + 2 's
197 Kč

Jednorázové dámské žiletky Wilkinson Xtreme 3 Beauty poskytují hladké a komfortní oholení. Výhody Wilkinson Xtreme 3 Beauty: Tři flexibilní čepele se snadno přizpůsobí konturám pokožky a oholí i těžko dostupná místa. Dva zvlhčující pásky s Aloe a jojoby umožňují lamelám jemný a plynulý skluz. Prot

Wilkinson Sword 70017600 Extra 2 Beauty pohotový holicí strojek (5 ks)
118 Kč

Dámské jednorázové žiletky Extra 2 Beauty se zvlhčujícím proužkem nabízejí jednoduché a hladké oholení za velmi nízkou cenu. Pokud chcete ušetřit čas i peníze, žiletky Extra 2 Beauty jsou jasná volba. Výhody Extra 2 Beauty: Dvě čepele na úzké hlavě pro hladké, precizní oholení. Zvlhčující proužek

Wilkinson Sword 70017640 Extra 2 Beauty 10 + 5 's
205 Kč

Dámské jednorázové žiletky Extra 2 Beauty se zvlhčujícím proužkem nabízejí jednoduché a hladké oholení za velmi nízkou cenu. Pokud chcete ušetřit čas i peníze, žiletky Extra 2 Beauty jsou jasná volba. Balení: 10 + 5 zdarma

Wilkinson Sword 7004060E Hydro Silk Blades 3's
445 Kč

Balení obsahuje tři náhradní hlavice pro holicí strojek Hydro Silk. Hlavice obsahují 5 břitů pro snadnější oholení a dokonale hydratují pokožku až dvě hodiny po oholení. Hlavice mají po obvodu sérum, které se aktivuje při kontaktu s vodou a obsahuje bambucké máslo, které zvlhčuje pokožku. Balení: 3

V roce 1898 rozšířil Wilkinson Sword po 100 letech výroby mečů a střelných zbraní své aktivity o výrobu prvního z mnoha inovativních holicích strojků – bezpečnostní strojek Pall Mall. Představení prvních břitů potažených teflonovou vrstvou přineslo do oblasti holení lepší skluz strojku po pokožce, větší pohodlí a bezpečnost.

Ve Wilkinson Sword vědí, že holení je Vaše denní realita. Již déle než 100 let pečují o to, aby to nebyla jen nevděčná povinnost, ale příjemný a snadný pečovatelský zákrok. Podrážděná pleť? Ve Vašem světě pro něco takového není místo ani čas. Pestrá nabídka produktů Wilkinson umožňuje naprosto vyloučit riziko vzniku nepříjemného podráždění, a tím pádem nalézt produkt, který ideálně splňuje Vaše požadavky.

V roce 1898 rozšířil Wilkinson Sword po 100 letech výroby mečů a střelných zbraní své aktivity o výrobu prvního z mnoha inovativních holicích strojků – bezpečnostní strojek Pall Mall. Představení prvních břitů potažených teflonovou vrstvou přineslo do oblasti holení lepší skluz strojku po pokožce, větší pohodlí a bezpečnost.

Ve Wilkinson Sword vědí, že holení je Vaše denní realita. Již déle než 100 let pečují o to, aby to nebyla jen nevděčná povinnost, ale příjemný a snadný pečovatelský zákrok. Podrážděná pleť? Ve Vašem světě pro něco takového není místo ani čas. Pestrá nabídka produktů Wilkinson umožňuje naprosto vyloučit riziko vzniku nepříjemného podráždění, a tím pádem nalézt produkt, který ideálně splňuje Vaše požadavky.