-19%
Zahradní domeček s barevným lemováním
267x

Woody Zahradní domeček s barevným lemováním

5 199 Kč
4 179 Kč

Hrdý představitel dřevěných zahradních domečků pro děti v přírodních barvách s barevným lemováním kolem oken a dveří. Domek je dodáván bez podlahy. Doplněk každé zahrady, kde si děti skvěle pohrají. Domeček je vyroben ze smrkového dřeva, střecha je z PVC folie.

Od prodejce MALL
-29%
Houpací kruh duhový (průměr 100cm)
75x

Woody Houpací kruh duhový (průměr 100cm)

1 399 Kč
989 Kč

Další nabídka za 959 Kč

Ta nejlepší volba pro vaši zahradu! Houpačka vás překvapí svým komfortem a velikostí. Plachta uvnitř konstrukce zajistí pohodlné posezení bez otlačení.

Od prodejce MALL
-29%
Kuchyňka zahradní pro děti "Rosalie"
6x

Woody Kuchyňka zahradní pro děti "Rosalie"

2 139 Kč
1 499 Kč

Další nabídka za 1 469 Kč

Krásná dětská kuchyňka ze dřeva vhodná především na zahradu. Z jedné strany kuchyňka se dvěma vařiči, z druhé výdejna jídel. Součástí kuchyňky je zásobník na vodu, díky němuž může dítě používat tekoucí vodu. Nechybí odnímatelný dřez úložný prostor ani černá tabule.

Od prodejce MALL
-33%
Woody Kočárek multifunkční Chichi cats 2v1
57x

Woody Kočárek multifunkční Chichi cats 2v1

2 099 Kč
1 399 Kč

Další nabídky od 1 209 Kč

Kočárek má velmi lehkou konstrukci a přední kolečka s rotací 360 stupňů, což umožňuje jeho snadné ovládání. Má rovněž nastavitelnou výšku rukojeti, takže se přizpůsobí výšce dítěte. Velmi jednoduchým způsobem lze přestavět tento klasický hluboký kočárek na sportovní verzi golfek.

Od prodejce MALL
-28%
Dřevěné pískoviště s kuchyňkou
96x

Woody Dřevěné pískoviště s kuchyňkou

2 649 Kč
1 899 Kč

Dřevěné pískoviště se stříškou, které slouží zároveň i jako hrací centrum. Má vestavěnou kuchyňskou linku se sporákem s otočnými knoflíky a baterií. Kuchyňská deska je otevíratelná a lze ji rovněž využít jako praktický box pro hračky na písek. Stříška chrání děti před slunečním zářením a slouží jako kryt.

Od prodejce MALL
-34%
Houpačka pro miminko, textilní
275x

Woody Houpačka pro miminko, textilní

819 Kč
539 Kč

Komfortní dětská houpačka pro nejmenší, je tvořena masivním, hladce broušeným, dřevěným rámem a textilním materiálem (100% bavlna). Je ideální pro odpočinek nejmenších dětí. Dítě lze do houpačky komfortně vložit a za lehkého pohupování mohou děti příjemně odpočívat.

Od prodejce MALL
-14%
Houpačka pro nejmenší
250x

Woody Houpačka pro nejmenší

469 Kč
399 Kč

Dřevěná houpačka pro nejmenší je vhodná pro děti od 1 roku. Houpačka tak jak ji známe ze svého dětství je doplněna o barevné korále. Houpačka je společně se závěsnými lany dlouhá 145 cm.

Od prodejce MALL
Houpačka plastová - sedák, zelený
111x

Woody Houpačka plastová - sedák, zelený

279 Kč
259 Kč

Klasická jednoduchá houpačka na zavěšení má plastové prkénko v zelené barvě. Houpačka bez podpěrek umožňuje větším dětem více pohybu, volnosti a způsobů houpání. Houpačka je dodávána společně s lanem na zavěšení.

Od prodejce MALL
-22%
Woody Houpací kruh 100cm
307x

Woody Houpací kruh 100cm

2 649 Kč
2 049 Kč

Netradiční houpačka na vaši zahradu. Závěsný kruh s průměrem 100 cm s vypleteným dnem lanem. Na kruhu se tak mohou houpat i dvě děti najednou. Houpačka je určena pro venkovní použití.

Od prodejce MALL
-17%
Woody Houpací kruh modrý 85cm
507x

Woody Houpací kruh modrý 85cm

2 099 Kč
1 729 Kč

Ať už děti nebo dospělí, tuhle netradiční houpačku si na vaší zahradě užije opravdu každý. Zákazníky skvěle hodnocený závěsný kruh s vypleteným dnem lanem má průměr 85cm. Na kruhu se tak mohou houpat i dvě děti najednou. Houpačka je určena pro venkovní použití. Kruh získal ocenění Hračka roku 2011 a 2013 v kategorii Venkovní hračky.

Od prodejce MALL
-26%
Woody Růžový domeček s výtahem "Malibu"
207x

Woody Růžový domeček s výtahem "Malibu"

3 679 Kč
2 709 Kč

Velký, kvalitní třípatrový domeček z dílny českých návrhářů je vyroben v kombinaci materiálů dřevo/kvalitní odolná dřevovláknitá deska. Domeček pro panenky typu Barbie je dodáván včetně příslušenství. Domeček je navíc vybaven i výtahem. Součástí domečku nejsou panenky!

Od prodejce MALL
-16%
Woody Houpací kruh zelenočervený (průměr 83 cm)
158x

Woody Houpací kruh zelenočervený (průměr 83 cm)

1 769 Kč
1 479 Kč

Nové provedení netradiční houpačky v podobě závěsného kruhu. Kruh má v průměru 83 cm a nosnost až 80 kg. Mohou se na něm houpat až dvě děti najednou. Děti i dospělí na ní budou chtít zůstat venku celý den!

Od prodejce MALL
Historie značky WOODY sahá a čerpá z dlouhé tradice a historie tradiční české výroby a českého umu, předávaného z generace na generaci po celá staletí. Tato tradice a pokrokové technické řešení řadilo předrevoluční českou republiku k nejvýznamnějším evropským producentům dřevěných hraček. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina našich hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží. V neposlední řadě si WOODY kolekce klade za úkol napomáhat v prodeji zboží WOODY kvalitními obaly a jednoduchým vystavením v prodejních displejích. WOODY kolekce k dnešnímu dni obsahuje 550 aktivních výrobků a řadí se svojí rozsáhlou nabídkou dřevěných hraček, dekorací a dárkových předmětů k nejširší nabídce v Evropě. Od roku 1999 se aktivně zúčastňuje mezinárodních výstav hraček Praze, Norimberku a od roku 2005 je také pravidelným vystavovatelem hraček v Hongkongu.