Woykoff Allegra Comfort 30 tbl.
299 Kč

Allegra Comfort je přípravek s obsahem unikátní kombinace esenciální aminokyseliny l-tryptofan, který je jediným prekursorem neurohormonů dobré nálady serotoninu, melatoninu, a vitamínu B6, který přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání.

Woykoff Ginkgo Comfort 60 mg SR 60 tbl.
199 Kč

Ginkgo 60 mg SR je přípravek vhodný při nedostatečném prokrvení mozku a končetin, pro normální mozkovou činnost. Obsahuje vysoký obsah 60 mg standardizovaného extraktu z listů asijského stromu ginkgo biloba.

Woykoff Kloubní výživa+ 60 tbl.
253 Kč

Doplněk stravy nové generace Kloubní výživa+ pro normální činnost kloubů je ve formě křupavých ochucených tablet pro komfortní užívání i bez zapíjení.

Woykoff Relaxa Rapid 30 pastilek
292 Kč

Relaxa Rapid je obsahuje extrakt z listů zeleného čaje s vysokým obsahem esenciální aminokyseliny l-theaninu a vitamínu B6, který přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Ryze česká společnost Woykoff dodává na trh velmi kvalitní doplňky stravy s certifikací GMP, podložené klinickými studiemi.

Ryze česká společnost Woykoff dodává na trh velmi kvalitní doplňky stravy s certifikací GMP, podložené klinickými studiemi.