X3M1 HP-01 Teleskopická střelecká šoulací hůl - jednožka
520 Kč

Novinka

Jednonožka nabízí řešení při střelbě nejen na dlouhé vzdálenosti nebo při šoulání v lese. Se střeleckou holí dokážete střílet přesněji a budete si jistější svou ranou. Teleskopické nožky jsou stabilní, hroty na spodní části zabraňují uklouznutí hole, takže se můžete plně soustředit na lov a cíl.

X3M1 HP-02 Teleskopická střelecká šoulací hůl - dvojnožka
830 Kč

Dvojnožka nabízí řešení při střelbě nejen na dlouhé vzdálenosti nebo při šoulání v lese. Se střeleckou holí dokážete střílet přesněji a budete si jistější svou ranou. Teleskopické nožky jsou stabilní, hroty na spodní části zabraňují uklouznutí hole, takže se můžete plně soustředit na lov a cíl.

X3M1 HP-03 Teleskopická střelecká šoulací hůl - trojnožka
1 175 Kč

Novinka

Trojnožka nabízí snadné řešení při střelbě na střední a dlouhé vzdálenosti. Se střeleckou holí dokážete střílet přesněji a budete si jistější svou ranou. Díky teleskopickým nožkám je střelecká hůl dokonale stabilní, kovové hroty zabraňují uklouznutí hole, takže se můžete plně soustředit na lov.

X3M1 HP-22 Teleskopická střelecká šoulací hůl - dvojnožka s podpěrou
1 165 Kč

Novinka

Kombinace dvojnožky a opěrky pro pažbu umožňuje přesné zamíření i na opravdu velké vzdálenosti. Zbraň vložíme do opěrky a směr upravíme přiblížením nebo oddálením jedné nohy. Výšková korekce je ještě jednodušší, stačí se posunout dopředu pro střílení z kopce nebo dozadu pro lov do kopce.

X3M1 HP-32 Teleskopická střelecká šoulací hůl - trojnožka s opěrou
1 560 Kč

Novinka

Trojnožka nabízí řešení při střelbě na dlouhé vzdálenosti nebo při šoulání v lese. Se střeleckou holí dokážete střílet přesněji a budete si jistější svou ranou. Teleskopické nožky jsou dokonale stabilní, hroty na spodní části zabraňují uklouznutí hole, takže se můžete plně soustředit na lov a cíl.

Dánská značka nabízející doplňky pro lov a myslivost. Mezi hlavní produkty patří mobilní posedy, střelecké hole, kamuflážní sety apod.

Dánská značka nabízející doplňky pro lov a myslivost. Mezi hlavní produkty patří mobilní posedy, střelecké hole, kamuflážní sety apod.