XSories Bendy
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tripod s flexibilními pěnovými klouby a protiskluzovými nožičkami vám umožní pořídit ostré snímky na jakémkoliv povrchu. XSories Bendy se lehce přenáší a je určený k rychlému rozložení kdekoliv, kde jej zrovna potřebujete. Tripod je vybaven ¼″ závitem, váží pouhých 65 g a unese až 450 g.

XSories Big Bendy
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tripod s flexibilními pěnovými klouby a protiskluzovými nožičkami vám umožní pořídit ostré snímky na jakémkoliv povrchu. XSories Big Bendy se lehce přenáší a je určený k rychlému rozložení kdekoliv, kde jej zrovna potřebujete. Tripod je vybaven ¼″ závitem, váží pouhých 170 g a unese až 800 g.

XSories Big U-Shot Deluxe Leather Black
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskopická tyč si díky univerzálnímu 1/4" závitu dobře rozumí s většinou digitálních fotoaparátů a vaši ruku prodlouží až o 94 cm. XSories Big U-Shot Deluxe Leather má ve složeném stavu 29 cm na délku, váží 140 g a unese až 3 kg. Kožený držák s řemínkem na ruku dělají z U-Shot stylový doplněk.

XSories Big U-Shot (+ Tripod Mount)
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskopická tyč si dobře rozumí s většinou digitálních fotoaparátů a vaši ruku prodlouží až o 94 cm. XSories Big U-Shot má ve složeném stavu 29 cm na délku, váží 140 g a unese až 3 kg. K výbavě patří i stativový adaptér k připevnění kamer GoPro.

XSories Capxule Large
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké měkké pouzdro s připravenými sekcemi pro GoPro kameru, XSories U-Shot a BacPac je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Capxule Large má dvě oddělené sekce – jednu na fotoaparát a druhou na další vybavení. Díky elastickým páskům a přesným výřezům bude vše držet na svém místě.

XSories Capxule Small
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké měkké pouzdro s připravenými sekcemi pro GoPro kameru a XSories U-Shot je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Capxule Small má dvě oddělené sekce – jednu na fotoaparát a druhou na další vybavení. Díky elastickým páskům a přesným výřezům bude vše držet na svém místě.

XSories Mega U-Shot
2 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskopická tyč si dobře rozumí s většinou digitálních fotoaparátů a vaši ruku prodlouží až o 165 cm. XSories Mega U-Shot má ve složeném stavu 38 cm na délku, váží 300 g a unese až 5 kg. Kulovitý kloub pomáhá jednoduše dosáhnout optimálního úhlu.

XSories Mini Bendy
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mini tripod s flexibilními pěnovými klouby a protiskluzovými nožičkami vám umožní pořídit ostré snímky na jakémkoliv povrchu. XSories Mini Bendy se lehce přenáší a je určený k rychlému rozložení kdekoliv, kde jej zrovna potřebujete. Tripod je vybaven ¼″ závitem, váží pouhých 65 g a unese až 450 g.

XSories U-Shot Deluxe Leather
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Teleskopická tyč si díky univerzálnímu 1/4" závitu dobře rozumí s většinou digitálních fotoaparátů a vaši ruku prodlouží až o 49 cm. XSories U-Shot Deluxe Leather má ve složeném stavu 18 cm na délku, váží 105 g a unese až 3 kg. Kožený držák s řemínkem na ruku dělají z U-Shot stylový doplněk.

XSories U-Shot (+ Tripod Mount)
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskopická tyč si díky univerzálnímu 1/4" závitu dobře rozumí s většinou digitálních fotoaparátů a vaši ruku prodlouží až o 49 cm. XSories U-Shot má ve složeném stavu 18 cm na délku, váží 113 g a unese až 3 kg. K výbavě patří i stativový adaptér k připevnění kamer GoPro.

XSories Universal Capxule Small
299 Kč

Lehké měkké pouzdro pro vaši fotografickou výbavu je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Universal Capxule Small má odnímatelnou elastickou síť, která udrží veškeré vaše vybavení na místě. Nechybí ani síťovinová kapsa a tvarované ucho.