Yodeyma Acqua woman EDP
599 Kč

Veselé ovocné a květinové tóny připomínají chvíle pod širým nebem. Díky své přirozenosti je tato vůně vhodným společníkem pro každý d Síla jantaru společně s ibiškem a vanilkou dělají z tohoto hřejivého parfému jistou sázku na to, že nezůstanete bez povšimnutí.Orientální a dřevité vonné tóny.


Yodeyma Adriana EDP
139 Kč

Charismatické sladké tóny černého rybízu a silná přítomnost vanilky dělají, že tento parfém upoutá od prvního momentu. Charismatické sladké tóny černého rybízu a silná přítomnost vanilky dělají, že tento parfém upoutá od prvního momentu svým osobním charakterem.


Yodeyma Adriana Rose EDP
599 Kč

Svěžest bergamoty a elegance růže přináší vanilkovému základu tohoto parfému moderní nádech a nadčasovost. Svěžest bergamoty a elegance růže přináší vanilkovému základu tohoto parfému moderní nádech a nadčasovost. Luxusní dámská vůně Yodeyma Adriana Rose je ztělesněním moderní ženskosti.


Yodeyma Agua Fresca EDP
599 Kč

Originální směs tónů dělají tento parfém revoluční a emblematický. Ideální pro běžné a mladistvé prostředí. Originální směs tónů dělají tento parfém revoluční a emblematický. Ideální pro běžné a mladistvé prostředí. Yodeyma Agua Fresca to jsou citrusově, svěží vonné tóny.


Yodeyma Aroma EDP
599 Kč

Tóny granátového jablka dávají ovocný a sametová ráz, který společně s orchideí a fialkou komponují smělý a důmyslný parfém.


Yodeyma Avec toi EDP 100ml
599 Kč

Elegantní směs bílého santalu s konvalinkou způsobuje příjemný hřejivý tón, který dělá tento parfém tak speciální. Elegantní směs bílého santalu s konvalinkou způsobuje příjemný hřejivý tón, který dělá tento parfém tak speciální.Yodeyma Avec toi to jsou orientální a vanilkové vonné tóny.


Yodeyma Beach EDP
139 Kč

Vysoké citrusové tóny tohoto parfému okamžitě přitahují. Jeho jemné pižmové aroma vyjadřuje poklidné a poctivé jednání. Vysoké citrusové tóny tohoto parfému okamžitě přitahují. Jeho jemné pižmové aroma vyjadřuje poklidné a octivé jednání Yodeyma Beach to jsou aromatické a dřevité vonné tóny.


Yodeyma Berlue EDP 100ml
599 Kč

Květinová kombinace tohoto parfému společně s vanilkovými tóny vyvolává pamětihodnou vůni. Jeho osobité delikátně silné aroma probouzí nespočetné pocity. Yodeyma Berlue to jsou orientální a aldehydické vonné tóny. Berlue je nadčasový parfém pro klasickou ale elegantní ženu.


Yodeyma Black Elixir EDP
139 Kč

Intenzivní vůně kávy a sladká směs likéru a vanilky tvoří tajemný a smyslný parfém. Yodeyma Black Elixir je vůně inspirovaná hudbou. Její vonná kompozice představuje tajemné vyjádření vnitřních potřeb, smyslnosti a nespoutaného přístupu ke každodennímu životu.


Yodeyma Candy EDP 100ml
599 Kč

Citrusový tón a květinové bohatství tohoto parfému komponují explosivní směs emocí, které šíří štěstí. Yodeyma Candy to jsou květinové a ovocné vonné tóny. Candy je osvěžuící a veselý parfém pro energetickou ženu. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Caribbean EDP
139 Kč

Dlouhotrvající tóny bergamotky a levandule představují klasickou mužnost s moderním dotekem jantaru. Fougerové – Jantarové Caribbean je svěží vůně pro skutečného a silného muže. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Celebrity woman EDP
359 Kč

Sladké tóny černého rybízu a základ orientálního pačuli obklopují květinové srdce tohoto zářicího parfému. Yodeyma Celebrity woman to jsou orientální a květinové vonné tóny. Celebrity Woman je vitální a veselý parfém perfektní pro ženu co si vychutnává život.


Yodeyma Cheante EDP
139 Kč

Tato moderní kombinace tónů způsobuje vytváří parfém s odvážným duchem, který připomíná luxus a eleganci. Yodeyma Cheante to jsou chyprově, květinové vonné tóny. Cheante je veselý a ženský parfém pro sofistikovanou a vkusnou ženu. Hlava vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Complicidad EDP
139 Kč

Parfém Yodeyma Complicidad nabízí svěží orientální aroma, které vzniklo unikátním spojením chladivých a hřejivých tónů. Vibrující zelené tóny a šťavnaté citrusy jsou v úvodu doplněny zázvorem a mateřídouškou. Gurmánské srdce vůně vás okouzlí intenzivní skořicí a vanilkovým likérem.


Yodeyma Dauro EDP
359 Kč

Yodeyma Dauro je orientální luxusní vůní. Je svůdná, rafinovaná a věčně smyslná. Správná volba pro moderního a sexy muže. Koktejl esencí, které obsahuje, zaručují výraznou a dlouhotrvající vůni, která vás provede celým dnem.


Yodeyma Dauro for her EDP 100ml
599 Kč

Vysoké tóny hespéride a střední tóny pomerančového květu vynikají se závěrečným dotekem medu. Výsledkem je smyslný a důmyslný parfém s velkým kouzlem. Yodeyma Código to jsou orientální a květinové vonné tóny. Código je svůdný parfém pro velmi půvabnou ženu.


Yodeyma Escitia EDP 100ml
599 Kč

Emotivní kombinace gurmánského stylu dělá z tohoto parfému spojení různých emocí. Připomíná štěstí a radost. Yodeyma Escitia to jsou orientální a dřevité vonné tóny. Escitia je smyslný parfém pro ženu která vyniká stylem. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma For you EDP
139 Kč

Svěžest grapefruitu, něžnost jasmínu a poetické tóny jantaru dodávají parfému sladko-alkalickou vůn For You je delikátní a něžná vůně pro optimistickou ženu. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno. Srdce (střední tóny), začínají naplno vynikat po odeznění hlavy.


Yodeyma Freshia EDP 100ml
599 Kč

Síla vysokých tónů hespéride doprovází jemné střední tóny a intenzita vanilky. Komponuje se odlišný a moderní parfém. Yodeyma Freshia to jsou květinové a ovocné vonné tóny. Freshia je radostný parfém pro bodrou a zábavnou ženu. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Gianna EDP
139 Kč

Upřímnost sladkých květinových tónů a čistota bílých květů přichází v dokonalé rovnováze tak typické pro kultovní parfém. Yodeyma Gianna to jsou květinové vonné tóny. Gianna je parfém pro opravdovou dámu plnou ženskosti. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Harpina EDP
599 Kč

Květinová jemnost fialky s exotickým nádechem orchideje dává průchod vanilkovým tónům, které tvoří tento vznešený parfém. Yodeyma Harpina to jsou květinové vonné tóny. Harpina je parfém který vyjádřuje smyslnost pro ženu která miluje ženskost.


Yodeyma Ice pour Homme EDP 100m
599 Kč

Svěží duch tónů hesperide a vyvážená kompozice se zapudrovanými nádechem vytváří ideální parfém pro muže současnosti. Yodeyma Ice pour Homme to jsou citrusově, aromatické vonné tóny. Ice pour Homme ja aktuální a svěží parfém pro přirozeného a sofistikovaného muže.


Yodeyma Inferno EDP
139 Kč

Souhrnem mužských a vybraných vůní vzniká tento rozporný parfém. Přesvědčuje svou elegantní zralostí a stabilitou. Yodeyma Inferno to jsou dřevité, kořenité vonné tóny. Inferno je elegantní a aktuální parfém pro mocného ale sladkého muže. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno…


Yodeyma Insinué EDP 100ml
599 Kč

Tato silná směs orientálních a květinových tónů vytváří  smyslný a charismatický parfém. Yodeyma Insinué to jsou orientální a květinové vonné tóny. Insinué je inovující parfém pro bujnou ženu pro bujnou ženu. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Instint EDP
359 Kč

Emblematická směs jeho čichové piramidy, kde vynikají orientální tóny, vyjadřuje sílu a vytrvalost. Yodeyma Instint to jsou orientální a kořenité vonné tóny. Instint je elegantne provokativní parfém pro odvážného muže který je sexi. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Iris EDP
599 Kč

Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a přitažlivost bílé ambry vytváří záhodnou kombinaci pro smslné ženy. Yodeyma Iris to jsou orientální a květinové vonné tóny.


Yodeyma Junsui EDP
139 Kč

Bohatá kombinace skořice, lotosového květu a tónů hesperide vyjadřují svěžest a blahobyt. Vůně, ktérá vzdává hold přírodě. Yodeyma Junsui to jsou chyprově, vodní vonné tóny. Junsui je čistý a svěží parfém pro klidného a přirozeného muže. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Kara EDP
139 Kč

Svýmy zelenými a vodními tóny vyjadřuje tento parfém smyslnost. Jemnost jablka v kombinaci s bambusem vytváří jemně svěží dřevité tóny. Yodeyma Kara to jsou květinové a ovocné vonné tóny. Kara je povzbudivý parfém pro veselou a silnou ženu. vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma L'Eau De Berlue EDP
359 Kč

Jemné citrusové a květinové tóny ze kterých je složený tento parfém, vyvolávají pocity něhy a žoviálnosti. Yodeyma L'Eau De Berlue vyjadřuje vůní, která si klade za cíl oslovit mladší generaci. Vůně byla vyvinuta jako lehká a svěží.


Yodeyma Lak na vlasy Godet Blue 300ml
109 Kč

Objev řadu laků na vlasy Godet Blue a budeš moci uhladit, zvlnit, dát objem a vytvořit nekonečné množství účesů ve výhodném 300ml balení. Objev řadu laků na vlasy Godet Blue – silný a budeš moci uhladit, zvlnit, dát objem a vytvořit nekonečné množství účesů ve výhodném 300ml balení.


Yodeyma Lak na vlasy Godet Red 300ml
109 Kč

Objev řadu laků na vlasy Godet Red a budeš moci uhladit, zvlnit, dát objem a vytvořit nekonečné množství účesů ve výhodném 300ml balení. Objev řadu laků na vlasy Godet Red – normlání a budeš moci uhladit, zvlnit, dát objem a vytvořit nekonečné množství účesů ve výhodném 300ml balení.


Yodeyma Mía EDP
359 Kč

Yodeyma Mía tvoří pečlivě vybrané esence, u nichž si nebudete jisti nápaditou rozmanitostí a kreativitou. Využijte vonného poznání, jemuž přijdete záhy na chuť. Yodeyma Mía má opravdu co nabídnout. Jsou to rozkvetlé zahradní sady a maximální uvolnění.


Yodeyma Magnétisme EDP
599 Kč

Pikantní zázvor spolu s ušlechtilými tóny kůže a dřeva přináší charismatickou a zářivou vůni. Yodeyma Magnétisme okouzlí vás i všechny ženy kolem! Tato vůně je totiž přímo stvořená po rafinované svádění.


Yodeyma Metal Sport EDP
139 Kč

Tato novátorská kombinace svěžích a jiskřivých tónů dávají tomuto parfému smyslnost a jas. Tato novátorská kombinace svěžích a jiskřivých tónů dávají tomuto parfému smyslnost a jas. Yodeyma Metal Sport to jsou chyprově, citrusově, aromatické vonné tóny.


Yodeyma Moment EDP
139 Kč

Vysoké tóny tohoto parfému dávají průchod hřejivým a dřevitým tónům připomínajíce důmyslný a elegantní image. Yodeyma Moment to jsou orientální, dřevité vonné tóny. Moment je elegantní a čistý parfém. Pro muže co si je jistý sám sebou. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Nero EDP
599 Kč

Yodeyma Nero insporováno Bvlgari Man In Black je sofistikovaná vůně s aromatickými ingrediencemi pro muže. .Vůně se zaměruje na charismatické a moderní muže, jenž mají svůj styl.  Vonné tónyHlava (vysoké tóny)Zelený čajSrdce (střední tóny)Muškátový oříšekZáklad (nízké tóny)Dubový mech


Yodeyma Nicolas for her EDP
599 Kč

Bílé pižmo řídí podstatu tohoto parfému. Důsledkem kombinace vetiveru a pomerančového květu se vytváří extrémě ženská směs. Yodeyma Nicolas for her to jsou květinové a dřevité vonné tóny. Nícolas for her je sofistikovaný parfém pro současnou a moderní ženu.


Yodeyma Nicolás white EDP
359 Kč

Obklopující pižmová vůně a elegance bílé růže vytváří smyslné a vášnivé aroma. Nicolás White je květinově pižmová  vůně pro velmi smyslnou ženu. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno. Srdce (střední tóny), začínají naplno vynikat po odeznění hlavy.


Yodeyma Nota EDP 100ml
599 Kč

Úžasná kombinace liči ve vysokých tónech a květinové esence magnólie a jasmínu tvoří tento záhadný parfém. Yodeyma Nota to jsou květinové a svěží vonné tóny. Nota je dynamický parfém pro moderní ženu. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Notion woman EDP 100ml
599 Kč

Svěžest mandarinky v hlavě parfému a směs květinových a kořenitých esencí, jako gardénie a santal, vytváří tento sofistikovaný parfém. Yodeyma Notion woman to jsou květinově, ovocný vonné tóny. Je vůně pro žoviální, dynamickou, optimistickou a elegantní ženu.


Yodeyma Platinum EDP
359 Kč

Energie a potence kořenitých tónů a sladkost jasmínu komponují osvěžující a smyslný parfém. Yodeyma Platinum to jsou dřevité, vodní vonné tóny. Platinum je parfém plný síly pro aktivního a dobrodružného muže. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Power EDP
139 Kč

Citrusové vysoké tóny společně se skořicí dodávají kořenitou svěžest, kterou umocňuje pačuli. Power je silný a povzbuzující parfém pro svůdného a záhadného muže. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno. Srdce (střední tóny), začínají naplno vynikat po odeznění hlavy.


Yodeyma Power woman EDP
139 Kč

Zářivá směs maliny s jemností gardénie a vřelostí pačuli komponují svůdný a intenzivní parfém. Yodeyma Power woman to jsou květinové a dřevité vonné tóny. Power Woman je parfém originálních kontrastů pro ambiciózní ženu s arakterem. Hlava (vysoké tóny), je to první, co je po aplikaci ucítěno.


Yodeyma Privé EDP 100ml
599 Kč

Ovocný začátek guavy spolu s pačuli a vkusným duchem květu tiary připomínají minulé doby glamouru a elegance s moderním a smyslným rázem. Yodeyma Privé to jsou chyprově, ovocné vonné tóny. Privé je exotický parfém pro vitální a smyslnou ženu.


Yodeyma Prosa EDP 100ml
599 Kč

Dominantním aroma a srdcem tohoto parfému je fialka, která společně se zbytkem jemných květinových tónů vyjadřuje čistý a nadčasový image. Yodeyma Prosa to jsou květinové a aldehydické vonné tóny. Prosa je výrazný parfém pro klasickou ale aktuální ženu.


Yodeyma Rafael Davini EDP 100ml
599 Kč

Svůdná směs pomerančového květu a bergamotky společně s intenzivní, sladkou a žhavou haba tonkou vytváří honosný parfém. Yodeyma Rafael Davini to jsou orientální a dřevité vonné tóny.