-33%
York Čistící váleček + 4 náhrady
77x

York Čistící váleček + 4 náhrady

149 Kč
99 Kč

York čistící váleček se 4 náhradami je vhodný na údržbu Vašich oděvů, ale stejně tak k vyčištění poliček, sedačky či stolku. Veškeré nečistoty se přilepí na lepicí plochu válečku a poté se odstraní odlepením znečištěné vrstvy.

Od prodejce MALL
-29%
York Mop Top houbový
198x

York Mop Top houbový

339 Kč
239 Kč

Univerzální mop se ždímacím mechanismem je vyroben z vysoce absorbční pěny, kterou lze snadno vyždímat. Mop je tak vhodný na všechny typy podlah, protože zanechává povrch naprosto suchý.

Od prodejce MALL
-24%
York Rukávník teflon
44x

York Rukávník teflon

249 Kč
189 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický rukávník s teflonovým povrchem odráží teplo a tím zrychluje žehlení. Rukávník má žehlicí plochu o délce 40 cm a usnadní vám žehlení všech užších částí oděvů jako jsou rukávy košile.

Od prodejce MALL
York  - svěrák 100 STANDARD

York - svěrák 100 STANDARD

3 542 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

YORK – svěrák 100 STANDARD

Specifikace:

Kvalitní svěrák od tradičního českého výrobce. Je téměř nezničitelný, v případě poškození lze zakoupit náhradní díly. Vyroben z ocelolitiny, snese i hrubší.

YORK je přední evropský výrobce produktů pro domácnost a úklid. Jeho nabídka zahrnuje širokou škálu výrobků z plastů, kartáčnické výrobky, bohatý sortiment kuchyňských utěrek, drátěnek na nádobí a různé druhy ubrusů, houbiček, mopů, rukavic a mnoho dalších produktů potřebných v každé domácnosti. Historie firmy YORK sahá do roku 1992. Tehdy byla společnost založena pod názvem YORK Sp. z o.o.

Výrobce YORK je již od svého počátku tvořen 100% polským kapitálem. Sídlo se nachází v Polsku v městečku Bolechowo poblíž Poznaně. Na celkové ploše 90.000 m2 má vybavené budovy, prostorné výrobní haly, vysoké sklady, moderní kanceláře a R & R rooms - celkem 30.000 m2 užitné plochy. Toto řešení zaručuje dobrou komunikaci mezi jednotlivými organizačními jednotkami a efektivnost provozu společnosti.