ZÁHOŘÍ Rudel

ZÁHOŘÍ Rudel Fleecová kukla

ZÁHOŘÍ Rudel Fleecová kukla

430 Kč

Celoobličejová kukla z příjemného fleece poskytuje dostatečnou ochranu před chladem v zimním období a zároveň kryje obličej při lovu v jarní a podzimní části roku.

Partner: elovec
ZÁHOŘÍ Rudel Cordura - dlouhé - XL

ZÁHOŘÍ Rudel Cordura - dlouhé

1 240 Kč

Klasické dlouhé návleky díky použitému materiálu Cordura poskytují dostatečnou ochranu nohavic před vlhkostí a vysokým porostem po celý rok, při všech loveckých a outdoorových aktivitách.

Partner: elovec
ZÁHOŘÍ Rudel Loden - L
3x

ZÁHOŘÍ Rudel Loden

7 990 Kč

Kvalitní posedový vak s dlouhou životností poskytuje dostatečný tepelný komfort i při velice nízkých teplotách až –22°C. Vak je díky provedení snadno přenosný, velikost je dána výškou postavy.

Partner: elovec
ZÁHOŘÍ Rudel Myslivecký batoh střední - Loden

ZÁHOŘÍ Rudel Myslivecký batoh střední

1 760 Kč

Myslivecký batoh – lidově řečeno „hadrák“ je ušitý z tichého materiálu s teflonovou úpravou, která zajišťuje částečnou odolnost proti ušpinění a menší nasákavost vodou, takže vás na výpravách nezastaví ani první kapky deště nebo sníh. Batoh je nezbytným doplňkem pro lov i vycházky do přírody.

Partner: elovec
ZÁHOŘÍ Rudel Polštářek na posed - loden
3x

ZÁHOŘÍ Rudel Polštářek na posed - loden

275 Kč

Polštářek s výplní dutého vlákna oceníte při všech toulkách přírodou. Polštářek poskytne kvalitní izolaci při sezení na chladných a vlhkých místech po dešti, za ranních mrazíků nebo v chladnějším období roku. Polštářek je skladný, lze ho smotat a následně stáhnout nastavitelným popruhem.

Partner: elovec
ZÁHOŘÍ Rudel Víceučelová plastová vana, nosnot 300 kg, ZR

ZÁHOŘÍ Rudel Víceučelová plastová vana, nosnot 300 kg, ZR

590 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastová vana s univerzálním použitím např. pro převoz nebo skladování zvěřiny, krmiva nebo pro uložení špinavých bot. Vana z odolného lehkého plastu je vhodná pro přepravu nebo skladování nejen zvěřiny. Vana se snadno udržuje omytím za použití běžně dostupných prostředků.

ZÁHOŘÍ Rudel Hubert
1x

ZÁHOŘÍ Rudel Hubert

2 950 Kč

Posedový vak bez rukávu je vyroben z fleecového materiálu a dutého vlákna. Díky praktickým popruhům je po srolování snadno přenosný.

Partner: elovec
ZÁHOŘÍ Rudel Myslivecký batoh malý - Loden
1x

ZÁHOŘÍ Rudel Myslivecký batoh malý

1 250 Kč

Malý batůžek – lidově řečeno hadrák – je ušitý z tichého materiálu s teflonovou úpravou. Batoh je nezbytným doplňkem pro lov i vycházky do přírody, kdy do něj dáte vše, co právě nutně potřebujete, např. pití, vodítko, nůž a další osobní věci.

Partner: elovec

Česká firma sídlící v Bystřici pod Hostýnem byla založena v roce 1991. Vždy se zabývala nákupem a prodejem zboží, ale v roce 2000 začala s vlastní výrobou posedového vaku pro myslivce, který neustále vylepšuje. V té době společnosti taky průkopnicky vyrábí reflexní prvky pro psy a myslivce i další produkty jako jsou sedací podložky, batohy, pouzdra na náboje atd. Zároveň se začala plně věnovat nákupu a prodeji mysliveckého vybavení přes vlastní e-shop elovec.