Výrobky značky ZARGES, která je v celé Evropě synonymem pro špičkovou kvalitu a bezpečnost – a to od konstrukce až po konečnou detailní úpravu. Tyto výrobky splňují příslušné normy a bezpečnostní předpisy, vysoký standard kvality je certifikován podle normy DN ISO 9001 / EN 29001. Jsou koncipovány pro použití v nejrůznějších oblastech. Značka ZARGES má více než sedmdesátiletou tradici a zúročuje zkušenosti se zpracováním hliníku a produkcí výrobků z hliníku a jeho slitin.

Výrobní a obchodní aktivity v oboru „technika pro práci ve výškách“,ve kterém patří firmě Zarges vedoucí postavení v Evropě, zahrnují více než 500 druhů žebříků, pojízdných lešení, pracovních plošin a dalšího sortimentu, určeného pro široké použití od průmyslu a živností až po armádu či služby.Výrobky značky ZARGES, která je v celé Evropě synonymem pro špičkovou kvalitu a bezpečnost – a to od konstrukce až po konečnou detailní úpravu. Tyto výrobky splňují příslušné normy a bezpečnostní předpisy, vysoký standard kvality je certifikován podle normy DN ISO 9001 / EN 29001. Jsou koncipovány pro použití v nejrůznějších oblastech. Značka ZARGES má více než sedmdesátiletou tradici a zúročuje zkušenosti se zpracováním hliníku a produkcí výrobků z hliníku a jeho slitin.

Výrobní a obchodní aktivity v oboru „technika pro práci ve výškách“,ve kterém patří firmě Zarges vedoucí postavení v Evropě, zahrnují více než 500 druhů žebříků, pojízdných lešení, pracovních plošin a dalšího sortimentu, určeného pro široké použití od průmyslu a živností až po armádu či služby.