Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042894532

Turm Kaffee Guatemala Huehuetenango SHB 250 g zrnková káva

Turm Kaffee Guatemala Huehuetenango SHB 250 g zrnková káva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Káva Guatemala Huehuetenango společnosti Finca El Limonar má charakteristickou chuť a vůni tmavých vyzrálých třešní, doplněných tóny amaretta a karamelu, elegantně a vyváženě propojených čokoládou a mandarinkovou kůrou. Bohatá a krémová káva s výrazným aroma. Celý popis
299 Kč
1,20 Kč/g
Prodává MILCHA s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
299 Kč
1,20 Kč/g
Poslední 2 kusy
Levněji s novou kartou za

1.7.2022 - 4.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Káva Guatemala Huehuetenango společnosti Finca El Limonar má charakteristickou chuť a vůni tmavých vyzrálých třešní, doplněných tóny amaretta a karamelu, elegantně a vyváženě propojených čokoládou a mandarinkovou kůrou. Bohatá a krémová káva s výrazným aroma zanechává na jazyku ještě dlouho lahodnou a hedvábnou dochuť.

Přesné složení: Arabika: 100 % Robusta: 0 %. Původ kávových zrn: Gutatemala. Hmotnost: 250 g, Kyselost: 1, 2, Intenzita: 1, 2, 3.

„Guatemala Huehuetenango“ z Finca El Limonar

Speciální káva pochází z Finca El Limonar na vysočině Huehuetenango. Farma se rozkládá mimo vesnici La Libertad, asi 50 km od mexické hranice na severozápadě Guatemaly. Její majitelka dona Rosa Maria Ovalle o plantáže o rozloze 140 ha na strmých svazích hory Pena Blanca pečuje spolu se svým synem. Finca El Limonar je od r. 1955 rodinnou farmou. Pěstuje se zde káva druhu Arabica ve varietách Bourbon, Typica a Caturra. Svahy, na který rostou kávovníky, dosahují až 1900 m n.m. Název „El Limonar“ pochází od citronovníků, které na farmě rostou, aby kávě poskytovaly stín. Zdejší káva má charakteristickou chuť a vůni tmavých vyzrálých třešní, doplněných tóny amaretta a karamelu, elegantně a vyváženě propojených čokoládou a mandarinkovou kůrou. Bohatá a krémová káva s výrazným aroma zanechává ještě dlouho na jazyku lahodnou a hedvábnou dochuť. 

Turm Kaffee

Díky stoleté tradici a obrovským znalostem kávy, poskytuje Turm Kaffee svým zákazníkům pouze vysoce kvalitní výběrovou kávu. Turm Kaffee je nejstarší značka kávy ve Švýcarsku. Posunuje řemeslo pražení a přípravy kávy na nejvyšší úroveň. Jako samostatný rodinný podnik Turm Kaffee přebírá odpovědnost a stojí za spravedlivém zacházení s lidmi a kulturou v zemích původu.