Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042894546

Turm Kaffee Honduras Alianza de Mujeres 250g zrnková káva

Turm Kaffee Honduras Alianza de Mujeres 250g zrnková káva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Káva Honduras Alianza de Mujeres nabízí plné a sametové aroma elegantní směsi se sladkými a ovocnými akcenty. V chuti se objevují stopy tmavé čokolády a pekanových ořechů, optimálně doplněné karamelem a lehkým nádechem citronu. Celý popis
299 Kč
1,20 Kč/g
Prodává MILCHA s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
299 Kč
1,20 Kč/g
Levněji s novou kartou za

28.6.2022 - 29.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Káva Honduras Alianza de Mujeres nabízí plné a sametové aroma elegantní směsi se sladkými a ovocnými akcenty. V chuti se objevují stopy tmavé čokolády a pekanových ořechů, optimálně doplněné karamelem a lehkým nádechem citronu.

Přesné složení: Arabika: 100 % Robusta: 0 %. Původ kávových zrn: Honduras. Hmotnost: 250 g, Kyselost: 1, 2, Intenzita: 1, 2, 3.

International Women´s Coffee Alliance

Jako první pražírna kávy ve Švýcarsku podporuje společnost Turm Kaffee „International Women´s Coffee Alliance“ (IWCA). Tato organizace napomáhá ženám v mezinárodním obchodě s kávou a snaží se o posílení jejich významu a zlepšení života. Povzbuzuje ženy, aby se dokázaly v tomto oboru lépe uplatnit a pomáhá jim získat uznání. Kávu, kterou s touto etiketou našim zákazníkům nabízíme, vypěstovaly, sklidily a přinesly na trh výhradně ženy a splňuje tak dokonale heslo: silné ženy = silná káva.

Turm Kaffee

Díky stoleté tradici a obrovským znalostem kávy, poskytuje Turm Kaffee svým zákazníkům pouze vysoce kvalitní výběrovou kávu. Turm Kaffee je nejstarší značka kávy ve Švýcarsku. Posunuje řemeslo pražení a přípravy kávy na nejvyšší úroveň. Jako samostatný rodinný podnik Turm Kaffee přebírá odpovědnost a stojí za spravedlivém zacházení s lidmi a kulturou v zemích původu.