Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042894513

Turm Kaffee India Monsooned Malabar 250g zrnková káva

Turm Kaffee India Monsooned Malabar 250g zrnková káva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Káva India Monsooned Malabar se vyznačuje těžkou, hlubokou sirupovitou sladkostí, silným tělem a mimořádně nízkou kyselostí. Jemně vyvážené nuance pražených oříšků, lehkého nádechu tabáku a marcipánu vytvářejí společně nezapomenutelnou a nezaměnitelnou chuť a vůni. Celý popis
Ušetříte 89 Kč 388 Kč
299 Kč
1,20 Kč/g
Prodává MILCHA s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 89 Kč 388 Kč
299 Kč
1,20 Kč/g
Levněji s novou kartou za

30.6.2022 - 1.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Káva India Monsooned Malabar se vyznačuje těžkou, hlubokou sirupovitou sladkostí, silným tělem a mimořádně nízkou kyselostí. Jemně vyvážené nuance pražených oříšků, lehkého nádechu tabáku a marcipánu vytvářejí společně nezapomenutelnou a nezaměnitelnou chuť a vůni.

Přesné složení: Arabika: 100 % Robusta: 0 %. Původ kávových zrn: Indien. Hmotnost: 250 g, Kyselost: 1, Intenzita: 1, 2, 3.

Snad vůbec nejpodivuhodnější káva původem z Indie je tzv. „Monsooned Malabar“. Kávovníkové keře vyrůstají ve výšce 1 000 – 1.800 m n.m. v pahorkaté krajině státu Karnataka. Teploty zde po celý rok dosahují 20 °C až 35 °C.

Naše káva pochází z regionu Coorg a pěstuje se ve stínu vysokých stromů na velkých plantážích zvaných estates. Během monzunového období od června do září se otrhané červené kávové třešně suší po dlouhé týdny na mřížkách uložených v zastřešených, většinou otevřených halách, které jsou vystaveny až 90% vzdušné vlhkosti. Třešně bobtnají a přirozeným způsobem se přitom zbavují obsahu kyselých látek. Poté jsou sušeny na 12 %, loupány a teprve pak jsou připraveny na export.

Naše káva India Monsooned Malabar se vyznačuje těžkou, hlubokou sirupovitou sladkostí, silným tělem a mimořádně nízkou kyselostí. Jemně vyvážené nuance pražených oříšků, lehkého nádechu tabáku a marcipánu vytvářejí společně nezapomenutelnou a nezaměnitelnou chuť a vůni. Můžeme ji doporučit zejména těm, kdo sice kávu milují, avšak při jejím pití pociťují určité žaludeční obtíže.

Turm Kaffee

Díky stoleté tradici a obrovským znalostem kávy, poskytuje Turm Kaffee svým zákazníkům pouze vysoce kvalitní výběrovou kávu. Turm Kaffee je nejstarší značka kávy ve Švýcarsku. Posunuje řemeslo pražení a přípravy kávy na nejvyšší úroveň. Jako samostatný rodinný podnik Turm Kaffee přebírá odpovědnost a stojí za spravedlivém zacházení s lidmi a kulturou v zemích původu.