Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042886684

Turm Kaffee Mount Kenya Selection AA+ 250g zrnková káva

Turm Kaffee Mount Kenya Selection AA+ 250g zrnková káva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Výběr z nejlepších káv z okolí pověstného pohoří Mount Kenya. Má ovocnou a intenzivní chuť, plné tělo a příjemné aroma. Typickou chuť keňské kávě propůjčují stopy rybízu, světlých plodů a mírná sladkost karamelizované limetky. Celý popis
374 Kč
329 Kč
1,32 Kč/g
Prodává MILCHA s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
374 Kč
329 Kč
1,32 Kč/g
S novou kartou za

24.8.2022 - 25.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Výběr z nejlepších káv z okolí pověstného pohoří Mount Kenya. Má ovocnou a intenzivní chuť, plné tělo a příjemné aroma. Typickou chuť keňské kávě propůjčují stopy rybízu, světlých plodů a mírná sladkost karamelizované limetky.

Přesné složení: Arabika: 100 % Robusta: 0 %. Původ kávových zrn: Kenya. Hmotnost: 250 g, Kyselost: 1, 2, Intenzita: 1, 2, 3.

Výběr z nejlepších káv z okolí pověstného pohoří Mount Kenya, druhého největšího horského masivu Afriky. Plantáže zde obhospodařují drobní pěstitelé, sdružení do různých kooperativ. Vynikající kávová zrna odrůdy Arabica zde rostou ve značné výšce (1 750 až 1 900 m n.m.) na úrodné sopečnaté zemi pokrývající svahy Mount Kenya.

Doba sklizně trvá od listopadu do prosince. Otrhané kávové třešně se zbavují slupek v mokrém mlýnu a propírají se čerstvou říční vodou. Poté se suší na vysokých sušácích na slunci a po určené době přecházejí k dalšímu zpracování do suchého mlýna a k následné přípravě na export.

Káva Mount Kenya Selection AA+ má ovocnou a intenzivní chuť, plné tělo a příjemné aroma. Typickou chuť keňské kávě propůjčují stopy rybízu, světlých plodů a mírná sladkost karamelizované limetky.

Turm Kaffee

Díky stoleté tradici a obrovským znalostem kávy, poskytuje Turm Kaffee svým zákazníkům pouze vysoce kvalitní výběrovou kávu. Turm Kaffee je nejstarší značka kávy ve Švýcarsku. Posunuje řemeslo pražení a přípravy kávy na nejvyšší úroveň. Jako samostatný rodinný podnik Turm Kaffee přebírá odpovědnost a stojí za spravedlivém zacházení s lidmi a kulturou v zemích původu.