Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042887068

Turm Kaffee Yellow Bourbon 250g zrnková káva

Turm Kaffee Yellow Bourbon 250g zrnková káva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Yellow Bourbon je speciální variace kávy Arabica. Pochází z oblasti jižně od hranic Minas Gerais ve spolkové zemi São Paulo, v nadmořské výšce 1 100 až 1 500 m. Káva má sametově měkký charakter, její dochuť připomíná tmavou čokoládu a hnědý cukr, doplněné jemnými… Celý popis
374 Kč
329 Kč
1,32 Kč/g
Prodává MILCHA s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
374 Kč
329 Kč
1,32 Kč/g
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

9.8.2022 - 10.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Yellow Bourbon je speciální variace kávy Arabica. Pochází z oblasti jižně od hranic Minas Gerais ve spolkové zemi São Paulo, v nadmořské výšce 1 100 až 1 500 m. Káva má sametově měkký charakter, její dochuť připomíná tmavou čokoládu a hnědý cukr, doplněné jemnými oříškovými a vanilkovými tóny.

Přesné složení: Arabika: 100 % Robusta: 0 %. Původ kávových zrn: Brasilien. Hmotnost: 250 g, Kyselost: 1, Intenzita: 1, 2.

Yellow Bourbon je zcela speciální variace kávy Arabica. Pochází z oblasti jižně od hranic státu Minas Gerais ve spolkové zemi São Paulo, která leží v nadmořské výšce 1 100 až 1 500 m. Roční průměrná teplota zde dosahuje 19 °C a vytváří tak podmínky ideální pro pěstování kávy.

Zralé kávové třešně odrůdy Yellow Bourbon nemají, jak již název napovídá, červenou, ale zářivě žlutou barvu. Sklízejí se pouze ručně, ihned se přímo na místě promývají a třídí podle velikosti. Pak se suší na slunci a dobře vysušené přicházejí do vodního žlabu, kde se z nich odstraňuje slupka. V dalším kroku se znovu suší ve speciálních sušičkách tak, aby se jejich obsah vlhkosti snížil na 11 %. Teprve potom je surová zelená káva připravena pro export.

Brazil Yellow Bourbon má sametově měkký charakter, její dochuť připomíná tmavou čokoládu a hnědý cukr, doplněné jemnými oříškovými a vanilkovými tóny.

Turm Kaffee

Díky stoleté tradici a obrovským znalostem kávy, poskytuje Turm Kaffee svým zákazníkům pouze vysoce kvalitní výběrovou kávu. Turm Kaffee je nejstarší značka kávy ve Švýcarsku. Posunuje řemeslo pražení a přípravy kávy na nejvyšší úroveň. Jako samostatný rodinný podnik Turm Kaffee přebírá odpovědnost a stojí za spravedlivém zacházení s lidmi a kulturou v zemích původu.