10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Zrnková káva

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kimbo DeLonghi zrnková káva Arabica 1kg Kimbo DeLonghi zrnková káva Arabica 1kg
Kimbo DeLonghi zrnková káva Arabica 1kg

Zrnková káva DeLonghi Kimbo 100% Arabica je složená výhradně z nejjemnějších druhů kávy Arabica z náhorních planin Střední a Jižní Ameriky. Dokonalé pražení zdůrazňuje její svěží chuť a pronikavé aroma s nádechem květin. Můžete si doma připravit lahodné espresso i krémové cappuccino stejně jako praví profesionálové.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg Kimbo DeLonghi zrnková káva Arabica 1kg
Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Lavazza Top Class je jednou z nejintenzivnějších směsí a označení Top si určitě zaslouží. Kávu tvoří převaha vysokohorské odrůdy arabika z Jižní a Střední Ameriky, která je doplněná asijskými kávami robusta z Indonésie, která patří mezi nejlepší na kontinentu. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SAGE Café Reserva, zrnková káva 250 g Kimbo DeLonghi zrnková káva Arabica 1kg
SAGE Café Reserva, zrnková káva 250 g

Vybraná směs z rovníkové Afriky a Indie pro skutečné milovníky kávy s autentickým a jedinečným aroma připomínající nejjemnější koření jako je skořice, kakao a sušené ovoce. Káva má certifikát Rainforest Alliance a je balena v plechovce po 250 g.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
De'Longhi Kimbo Espresso Gourmet zrnková káva 1kg De'Longhi Kimbo Espresso Gourmet zrnková káva 1kg
De'Longhi Kimbo Espresso Gourmet zrnková káva 1kg

DeLonghi Kimbo Espresso Gourmet – Zrnková káva – balení 1kg

• Stupeň hoření: jasný • Aroma: bohaté a vyvážené • Chuť: sladká • Složení: 80% Arabica; 20% Robusta • Původ zrn: Salvador, Guatemala, Brazílie, Java

můžete mít 25.7. - 26.7.

Gimoka Gran Bar zrnková káva 1 kg De'Longhi Kimbo Espresso Gourmet zrnková káva 1kg
Gimoka Gran Bar zrnková káva 1 kg

Silná, krémová a výrazná, to je káva Gimoka Gran Bar. Kávová zrna jsou směsí odrůdy arabika a robusty, která právě dodává silnou a krémovitou pěnu. Je vhodná zejména na přípravu klasického espressa.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Jacobs BARISTA CREMA, zrnková káva, 1000g De'Longhi Kimbo Espresso Gourmet zrnková káva 1kg
Jacobs BARISTA CREMA, zrnková káva, 1000g

Jacobs Barista zrnková káva přináší výběr těch nejkvalitnějších pomalu pražených kávových zrn, které Vám umožní přenést zážitek z dobré kávy přímo k Vám domů. Pomalý způsob pražení při nízkých teplotách přispívá zachování jedinečné kávové chuti a aroma.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Jacobs BARISTA ESPRESSO, zrnková káva, 1000g Kafe SOLO Zrnková bezkofeinová káva DeCaf 100% arabika | 1000g
Jacobs BARISTA ESPRESSO, zrnková káva, 1000g

Jacobs Barista zrnková káva přináší výběr těch nejkvalitnějších pomalu pražených kávových zrn, které vám umožní přenést zážitek z dobré kávy přímo k vám domů. Pomalý způsob pražení při nízkých teplotách přispívá zachování jedinečné kávové chuti a aroma.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kafe SOLO Zrnková bezkofeinová káva DeCaf 100% arabika | 1000g Kafe SOLO Zrnková bezkofeinová káva DeCaf 100% arabika | 1000g
Kafe SOLO Zrnková bezkofeinová káva DeCaf 100% arabika | 1000g

Milujete kávu a její vůni, ale nedělá vám kofein v těle dobrotu. Toto je ta správná volba. Káva se vyznačuje se sladkostí po karamelu. Káva je pečlivě vybírána a pražena v české rodinné pražírně.

můžete mít 24.7. - 25.7.

Lavazza Crema e Aroma zrnková káva 1 kg Kafe SOLO Zrnková bezkofeinová káva DeCaf 100% arabika | 1000g
Lavazza Crema e Aroma zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Lavazza Crema e Aromasilnou chuť a aroma, bohatou pěnu a nezapomenutelnou vůni. Díky přidané Robustě má intenzivnější chuť do hořka a vysoký obsah kofeinu, takže Vás povzbudí nejen ráno.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1 kg Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1 kg
Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1 kg

Italská zrnková káva Lavazza Qualita Rossa s příjemnou smetanovou chutí a velmi aromatickou vůní je nejvíce prodávaným druhem Lavazza kávy. Africká robusta propůjčuje této kávě čokoládovou a brazilská arabica naproti tomu sladkou chuť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza zrnková káva Aroma TOP 1 kg Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1 kg
Lavazza zrnková káva Aroma TOP 1 kg

Výběrová zrnková káva Lavazza Aroma TOP z certifikovaných plantáží Rainforest Alliance se pyšní vytříbeným aroma s květinovými a ovocnými tóny. 100% Arabica nabízí požitek díky jemné kyselince, tóny cereálií a dlouhotrvající dochutí sušeného ovoce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tchibo Espresso Milano 500g, zrno Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1 kg
Tchibo Espresso Milano 500g, zrno

Espresso milánského typu je dokonalá směs sestavená podle italského vzoru: z nejlepších zrnek kávy Arabica zušlechtěných pomalým odděleným pražením, které je specialitou značky Tchibo. To této směsi propůjčuje lehce ovocný charakter s čokoládovým nádechem a podtrhuje typickou severoitalskou chuť této kávy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL