10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Zrnková káva

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Akce
illy Zrnková káva Espresso 250 g Julius Meinl zrnková káva Trend Collection Espresso Classico 1 kg zrno
illy Zrnková káva Espresso 250 g

Zrnková káva Illy Espresso nabízí hladkou a vyváženou chuť s nádechem tónů karamelu, čokolády, a lehkého květu. Je uložená v plechovce, aby bylo zajištěné optimální zachování aroma a chuti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Julius Meinl zrnková káva Trend Collection Espresso Classico 1 kg zrno Julius Meinl zrnková káva Trend Collection Espresso Classico 1 kg zrno
Julius Meinl zrnková káva Trend Collection Espresso Classico 1 kg zrno

Zrnková káva je kombinací vybraných káv z Jižní a Střední Ameriky a Asie. Julius Meinl Trend Collection Espresso Classico 1 kg zrno nabízí aroma s nádechem připomínajícím opečený chléb a přetrvávající dochuť připomínající čokoládu a kakao.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lucaffé Classic Zrno 1kg Julius Meinl zrnková káva Trend Collection Espresso Classico 1 kg zrno
Lucaffé Classic Zrno 1kg

Káva je díky svým příjemným vlastnostem a chuti je vhodná pro přípravu cappuccina i latte macchiato. Káva Lucaffé Classico má mnoho fanoušků a skvělé ohlasy po celém světě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Piazza d´Oro Forza zrnková káva 1 kg Starbucks Single Origin Colombia Medium Roast, zrnková káva, 4x450 g
Piazza d´Oro Forza zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Piazza d'Oro je silná káva s vybroušeným aroma. Skvěle se hodí na přípravu dokonalého ristretta či espressa, ale je také skvělým základem pro všechny kávové speciality s mlékem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Starbucks Single Origin Colombia Medium Roast, zrnková káva, 450 g Starbucks Single Origin Colombia Medium Roast, zrnková káva, 4x450 g
Starbucks Single Origin Colombia Medium Roast, zrnková káva, 450 g

Dopřejte si lahodný šálek kávy se Starbucks Single Origin Columbia. Středně pražená 100% Arabica se vyznačuje kulatým tělem, vyváženou chutí, květinovými tóny a oříškovou dochutí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Starbucks Single Origin Colombia Medium Roast, zrnková káva, 4x450 g Starbucks Single Origin Colombia Medium Roast, zrnková káva, 4x450 g
Starbucks Single Origin Colombia Medium Roast, zrnková káva, 4x450 g

Dopřejte si lahodný šálek kávy se Starbucks Single Origin Columbia. Středně pražená 100% Arabica se vyznačuje kulatým tělem, vyváženou chutí, květinovými tóny a oříškovou dochutí. Balení 4×450 g.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Tchibo Barista Caffé Crema 1 kg, zrno Cafédirect BIO Machu Picchu SCA 82 zrnková káva 750g
Tchibo Barista Caffé Crema 1 kg, zrno

Zrnková káva Tchibo Caffé Créma v jednokilovém balení vynikne při přípravě café au lait, ale hodí se i pro přípravu klasické kávy. Zrna 100% Arabiky jsou dlouho a pomalu pražená v tradičních pražicích bubnech. To dává kávě dekikátní chuť s elegantním aroma a ovocným nádechem a také intenzitu číslo 3.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Tchibo Caffé Créma Intense 1 kg Cafédirect BIO Machu Picchu SCA 82 zrnková káva 750g
Tchibo Caffé Créma Intense 1 kg

Zrnková káva Tchibo Caffé Créma Intense v jednokilovém balení je vhodná pro přípravu všech druhů kávových nápojů. 100% Arabica pocházející z nejlepších vysokohorských lokalit Latinské Ameriky. Jemné pražení dává kávě plný charakter s decentním čokoládovým akcentem a intenzitu číslo 4.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Cafédirect BIO Machu Picchu SCA 82 zrnková káva 750g Cafédirect BIO Machu Picchu SCA 82 zrnková káva 750g
Cafédirect BIO Machu Picchu SCA 82 zrnková káva 750g

BIO Machu Picchu SCA 82 zrnková káva 750g od značky Cafédirect. Bohatá a jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Pěstováno v extrémních nadmořských výškách. 100% Arabika. Síla pražení 4/5.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Davidoff Espresso 57 1000g illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g
Davidoff Espresso 57 1000g

Davidoff Café Espresso 57 1000g v opětovně uzavíratelném balení. Tradiční pražení v bubnu umožnuje, aby si zrna pozvolna rozvinula svou plnost. 100% Arabica s hebkým aroma a lehkými čokoládovými tóny, které potěší vaše smysly.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g
illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g

Zrnková káva Monoarabica Guatemala je 100% arabica, která má původ pouze z jedné oblasti v Guatemale. Vyznačuje se nasládlou, aromatickou chutí s tóny čokolády, karamelu a medu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Intenso Decaffeinato zrnková káva 1kg illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g
Intenso Decaffeinato zrnková káva 1kg

Zrnková káva bez kofeinu, která je směsí arabiky a robusty. Dopřejte si kávu i v případě, že nemůžete požívatk kofein! Intenso Decaffeinato je tou ideální volbou. Balení obsahuje 1 kg kávy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL