Dar El-Amsar Přírodní zubní kartáček, příchuť med

Dar El-Amsar Přírodní zubní kartáček, příchuť med


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Kartáček na zuby z kořene stromu Salvadora perská – vakuovaný, příchuť med. Alternativa či doplněk klasického kartáčku. Obsahuje přes 19 účinných minerálů. Čistí a bělí zuby, antibakteriální účinky chrání před vznikem zubního kazu, posiluje dásně, doporučován Světovou zdravotnickou organizací. Celý popis

60
60 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018933677

Popis

Popis produktu

Jde o alternativu ke klasickému čištění zubů kartáčkem a pastou. Kořínek obsahuje 19 minerálních látek, které funkci zubní pasty zastupují – spolu s tím nabízí i funkce, které klasické pasty nemají.

Zuby se takto čistily před vymyšlením klasického kartáčku – vědecké výzkumy datují používání přírodních kartáčků již 7 000 let nazpět. Kartáčky se dají vytvořit z přibližně 180 stromů. Nejčastěji se dělají právě ze Salvadory perské, které se taktéž říká „kartáčkový strom“ a roste hojně v Africe a Asii.

Kartáčky jsou samy o sobě přírodním produktem. Mají jemné štětinky a oproti klasickým kartáčkům jsou hygieničtější, protože štětinky se odřezávají nejdéle po 24 hodinách, což snižuje riziko infekce.

Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje jeho používání. 

Jde o ideální doplněk pro osoby, jež si čistí zuby pouze jednosvazkovým kartáčkem – má antibakteriální účinky a neutralizuje zápach v ústech.

Délka: cca 14cm

Šířka: 5–12mm

Vakuovaný, Z farmy V Alžírsku


Složení a použití:

Klacík má dvě funkce – mechanickou a chemickou. Člověk oloupe vrchní kůru kořínku, rozkouše jej, až na klacíku vzniknou štětinky, které z něj dělají zubní kartáček – což je funkce mechanická. Funkci chemickou plní minerály v něm obsažené. Ty současně dodávají kartáčku specifickou chuť a vůni.

Remineralizuje strukturu zubů

Snižuje demineralizaci a pomáhá při remineralizaci zubní skloviny

Vytváří ochrannou vrstvu na zubu, která chrání před zubním kazem

Antibakteriální látky ničí bakterie, které se usazují v zubním plaku a vytváří zubní kámen, kaz. Současně s tím snižují samotnou tvorbu plaku.

Působí proti nadýmání. Stimuluje tvorbu slin, které taktéž působí antibakteriálně. Současně s tím zvýšená produkce slin vede k snažšímu polikání potravy a tím k lepšímu trávení.

Bělí zuby; odstraňuje skvrny např. od kafe či tabáku; příjemně vyhlazuje zuby

Působí proti vzniku zubního kamene snížením srážení nerozpustných solí, které by se jinak v zubním plaku usazovaly na zubech.

Má stahující účinek na sliznici a tím redukuje zánět dásní. Pomáhá i na krvácení dásní, které pramení ze zánětu a snižuje riziko vzniku paradentózy.

Pomáhá při hojení tkání

Ulevuje od bolesti zubů – působí jako analgetikum

Neutralizuje zápach z úst

Napomáhá udržovat neutrální pH v ústech – kyselé prostředí (po sladkém) snižuje odolnost zubní skloviny.

Působí proti ústním bakteriím Streptococcus mutans a bakteriím E. faecalis, které se vyskytují v trávicím ústrojí.

Obsažené látky: fluorid, vápník, pryskyřice, síra, benzylizothiokyanát, uhličitan sodný, savadorin, těkavé oleje, křemík, chlorid, kyselina tříslová, vitamin C

Použití:

Ke kartáčku je potřeba pouzdro, aby nevysychal.

Kartáček vyjměte z obalu a opláchněte.

Pokud se Vám jeví suchý – chcete měkčí štětinky, nebo je kůra moc tvrdá na odloupnutí, namočte ho na několik hodin do vody. Odloupněte z jedné strany kůru a zuby rozkousejte, aby vznikly štětinky. Když odloupnete více kůry, budete moci udělat štětinky měkčí.

Po vyčištění zubů štětinky odřízněte (lze použít zahradní nůžky, je to „bezpečnější“, hlavně po ránu, když je člověk rozespalý), nebo opláchněte – štětinky se odřezávají nejdéle po 24 hodinách.

Skladuje se v pouzdru, v případě znovupoužití štětinek logicky štětinkami směrem k vrchu pouzdra. To má otvor, aby kartáček mohl dýchat a nezplesnivěl.

Nedoporučuje se kartáček při jeho zvlhčování přetápět – ztrácí pak účinné látky.

Lze ho i oloupaný žvýkat; cucat šťávu v něm obsaženou. Pomáhá na zápach z úst – jako žvýkačka, se všemi účinky.

Nenechávejte ho poblíž WC, umyvadla, vany. Má absorbční účinky – natahuje do sebe vodu. Pokud ho tedy máte v koupelně, tak co nejdále od zdroje vody.

Skladujte mimo dosah slunečních paprsků a v teplotě do 25 stupňů Celsia – vydrží až 8 měsíců. Doba trvanlivosti se liší podle toho, jak mám zrovna kartáčky na skladě – snažim se mít vždy dostatečně čerstvé, v případě kratší doby trvanlivosti zákazníka kontaktuji, sdělím dobu trvanlivosti a požádám o znovupotvrzení objednávky.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ zubní kartáček
Určení Unisex
Tvrdost soft