Počet nalezených produktů: 46

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Klas LKVB6 90 tbl.
519 Kč

LKVB6 je vysoce účinný preparát, který harmonizuje metabolismus.


Agrobac Osteo 100 tablet
299 Kč

Osteo je doplněk stravy přispívající k normálnímu stavu kostí.


Allnature Graviola Premium 500 ml
289 Kč

Graviola Premium je čistě přírodní šťáva stabilizována pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje sladidla, chemické konzervanty ani barviva, díky čemuž si zachovává neuvěřitelné množství živin.


Australian Remedy Bio CoQ10 100 mg 60 kapslí
890 Kč

Přípravek Bioaktivní Koenzym Q10 díky speciální receptuře s extraktem černého pepře a vitamínem E je určen pro dokonalé vstřebání a dosažení maximálního efektu.


Blue Step Bio Propolis 90 kapslí
236 Kč

Mimořádné dezinfekční účinky přípravku Propolis jsou základem pozitivního působení na lidské zdraví.


Dědek Kořenář Dubovky - dubové kapky RK 200 ml
800 Kč

Dubovky – dubové kapky obsahují extrakty z bylin, které mají stahující účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny a k potírání při bodnutí hmyzem.


Diochi Sagradin kapky 50 ml
736 Kč

Přírodní bioinformační kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri. Sagradin je ideálním společníkem na exotické cesty.


Energy Cytosan 90 kapslí-19%
997 Kč

799 Kč

Akce

Cytosan je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem přírodních látek a informací rostlin a minerálů.


Energy Cytosan Inovum 90 kapslí-19%
997 Kč

799 Kč

Akce

Cytosan Inovum je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem směsi huminových látek, silymarinu, kyseliny jantarové a zeleného jílu. Cytosan Inovum harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící.


Energy Drags Imun 30 ml
593 Kč

Bioinformační přípravek Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri. Drags Imun ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou.


Energy Flavocel 150 tbl.
454 Kč

399 Kč

Akce

Flavocel harmonizuje především energetické dráhy ledvin, močového měchýře, tří zářičů, plic, srdce a sleziny, a pomáhá tak řešit problémy vztahující se k nedostatečné funkci příslušných orgánů.


Energy Skeletin 135 kapslí
581 Kč

Skeletin je bioinformační přípravek s obsahem unikátních přírodních látek zajišťující optimální kloubní výživu. Podporuje normální funkci pohybového a opěrného aparátu.


Epigemic Vitamin D3 Epigemic 150 kapslí
340 Kč

Vitamín D3 Epigemic představuje živočišnou formu vitamínu D s vynikající vstřebatelností a využitelností pro lidský organismus.


Grulich Acerola vitamín 100 g
269 Kč

249 Kč

Akce

Acerola vitamín je nejbohatší přírodní zdroj vitamínu C. Toto balení obsahuje cca stejné množství přírodního vitamínu C jako 324 zralých citrónů.


Herb Pharma Citrovital kapky 25 ml
139 Kč

Citrovital kapky jsou přírodní prostředek se širokým spektrem účinnosti získaný z jadérek grapefruitu, který obsahuje hlavně bioflavonoidy. Přirozeně zvyšuje vitalitu a obranyschopnost organismu.


Joalis OroDren 50 ml
373 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doplněk stravy OroDren obsahující kapky s rostlinnými výluhy přispívá k normálnímu stavu ústní dutiny.


Klas Imuno C komplex 60 tbl.
505 Kč

Imuno C komplex je unikátní forma vitamínu C s výhodou prodlouženého uvolňování po dobu až 8 hodin zesílená dalšími dávkami. Imuno C komplex je silný antioxidační komplex citrusových bioflavonoidů, rutinu, výtažku ze šípků a jedinečného quercetinu.


LR Lifetakt Reishi Plus 30 kapslí
1 309 Kč

Reishi Plus obsahuje reishi, které je již tisíce let součástí kultury Dálného Východu a má blahodárné účinky ceněné dodnes.


Magne B6 Forte 50 tbl.
182 Kč

Magne B6 Forte obsahuje kombinaci hořčíku a vitamínu B6, díky kterému se hořčík v těle rychleji doplní.


Marnys Tekutý vitamín D 30 ml
147 Kč
142 Kč

Akce

Čistý tekutý vitamín D bez přídatných látek na bázi olivového oleje nezatěžuje žaludek, vstřebává se sliznicí dutiny ústní.


MedPharma Hořčík 150 mg + vitamín B6 20 šumivých tbl.-15%
44 Kč

37 Kč

Akce

Hořčík s vitamínem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů.


MedPharma Hořčík 300 mg + vitamín D3 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA-15%
119 Kč

101 Kč

Akce

Hořčík a vitamín D přispívají k normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení buněk. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normální psychické činnosti. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání.


MedPharma Hořčík 300 mg + vitamín D3 30 tbl. + 7 tbl. ZDARMA-15%
58 Kč

49 Kč

Akce

Hořčík a vitamín D přispívají k normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení buněk. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normální psychické činnosti. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání.


Natu Camu Camu BIO prášek 80 g
219 Kč

Camu Camu BIO prášek obsahuje nadměrné množství vitamínu C, který podporuje normální stav imunity a metabolismu.


Naturalis Acerola Naturalis 100 g
349 Kč

Acerola Naturalis je 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné přidané látky.


Naturalis Vitamin C BIO 70 g
254 Kč

Novinka

Vitamin C BIO je speciální směs, která obsahuje komplex přírodních superpotravin s největším obsahem vitaminu C na světě (acerole v tomto žebříčku dokonce patří prvenství).


Pharma Activ Koloidní hořčík + vitamín C 300 ml
242 Kč

Hořčík ve formě mikročástic je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Koloidní hořčík díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebavatelný, z 98 % tj. až ve 20× větších dávkách než hořčík, np. ve formě tablet.


Pharma Activ Koloidní měď + vitamín C 300 ml
167 Kč

Koloidní měď ve formě mikročástic je nezbytná pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebatelná.


Pharma Activ Mumio 60 kapslí
249 Kč

Mumio je přípravek přírodního původu, který normalizuje imunitní mechanismy v organismu. Sportovci ho nazývají „elixírem rekordů“, protože organismu pomáhá překonávat velkou fyzickou a psychickou zátěž a současně regeneruje kostní hmotu.


PlaqueOff PlaqueCare 30 kapslí
259 Kč

Novinka

PlaqueCare je zcela přírodní produkt, který podporuje ústní hygienu a pomáhá odstraňovat zubní kámen a zubní plak, čímž zuby bělí a napomáhá udržovat zdraví dutiny ústní a zubů.


Rapeto Glucamedic komplex 50 tbl.
179 Kč

Doplněk stravy Glucamedic komplex jsou cucavé tablety s vynikající chutí, které obsahují kombinaci aktivních látek pro normální činnost imunitního systému.


TEREZIA COMPANY Vitamín D3 10 ml
189 Kč

Vitamín D3 je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů, zejména pro kojence a batolata.


Unios Pharma Vitamín C 1000 mg Time Release 100 tbl.
199 Kč

189 Kč

Akce

Vitamín C Time Release přispívá k normální funkci imunitního systému, je vhodný při zvýšené tělesné zátěži. Jedinečná forma vitamínu C obohacená o extrakt ze šípku a pozvolné uvolňování vitamínu C do organismu po dobu 8–10 hodin. Technologie řízeného uvolňování vede ke snížení frekvence dávkování.


Unios Pharma Vitamín C 500 mg Time Release 100 tbl.
125 Kč

Vitamín C Time Release přispívá k normální funkci imunitního systému, je vhodný při zvýšené tělesné zátěži. Jedinečná forma vitamínu C obohacená o extrakt ze šípku a pozvolné uvolňování vitamínu C do organismu po dobu 8–10 hodin. Technologie řízeného uvolňování vede ke snížení frekvence dávkování.


Vitamin-Bottle Koral kalcium 30 kapslí
280 Kč

Doplněk stravy Koral kalcium má vysoký obsah vápníku, který je potřebný pro udržení normálního stavu pohybového aparátu.


Vitamín C přírodní 270 g
999 Kč

Vitamín C přírodní je důležitý pro tkáňové dýchání, podporuje normální vstřebávání železa, je nezbytný pro zdravý imunitní systém, vývoj kostí, zubů, chrupavek a celkové podpoře růstu.