Počet nalezených produktů: 16

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Allnature Graviola Premium 500 ml
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Graviola Premium je čistě přírodní šťáva stabilizována pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje sladidla, chemické konzervanty ani barviva, díky čemuž si zachovává neuvěřitelné množství živin.


Dědek Kořenář Dubovky - dubové kapky RK 200 ml
800 Kč

Dubovky – dubové kapky obsahují extrakty z bylin, které mají stahující účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny a k potírání při bodnutí hmyzem.


Diochi Sagradin kapky 50 ml
736 Kč

Přírodní bioinformační kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri. Sagradin je ideálním společníkem na exotické cesty.


Energy Drags Imun 30 ml
593 Kč

559 Kč

Akce

Bioinformační přípravek Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri. Drags Imun ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou.


Grulich Acerola vitamín 100 g
269 Kč

Acerola vitamín je nejbohatší přírodní zdroj vitamínu C. Toto balení obsahuje cca stejné množství přírodního vitamínu C jako 324 zralých citrónů.


Herb Pharma Citrovital kapky 25 ml
139 Kč

Citrovital kapky jsou přírodní prostředek se širokým spektrem účinnosti získaný z jadérek grapefruitu, který obsahuje hlavně bioflavonoidy. Přirozeně zvyšuje vitalitu a obranyschopnost organismu.


Joalis OroDren 50 ml
373 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doplněk stravy OroDren obsahující kapky s rostlinnými výluhy přispívá k normálnímu stavu ústní dutiny.


Natu Camu Camu BIO prášek 80 g
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Camu Camu BIO prášek obsahuje nadměrné množství vitamínu C, který podporuje normální stav imunity a metabolismu.


Naturalis Acerola Naturalis 100 g
379 Kč

Acerola Naturalis je 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné přidané látky.


Naturalis Vitamin C BIO 70 g
269 Kč

Novinka

Vitamin C BIO je speciální směs, která obsahuje komplex přírodních superpotravin s největším obsahem vitaminu C na světě (acerole v tomto žebříčku dokonce patří prvenství).


Pharma Activ Koloidní hořčík + vitamín C 300 ml
242 Kč

Hořčík ve formě mikročástic je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Koloidní hořčík díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebavatelný, z 98 % tj. až ve 20× větších dávkách než hořčík, np. ve formě tablet.


Pharma Activ Koloidní měď + vitamín C 300 ml
167 Kč

Koloidní měď ve formě mikročástic je nezbytná pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebatelná.


TEREZIA COMPANY Vitamín D3 10 ml
189 Kč

Vitamín D3 je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů, zejména pro kojence a batolata.


Vitamín C přírodní 270 g
999 Kč

Novinka

Vitamín C přírodní je důležitý pro tkáňové dýchání, podporuje normální vstřebávání železa, je nezbytný pro zdravý imunitní systém, vývoj kostí, zubů, chrupavek a celkové podpoře růstu.