IK Multimedia iRig PRE

IK Multimedia iRig PRE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kvalitní mikrofonní rozhraní a předzesilovač pro iOS zařízení, umožňující připojit jakýkoli mikrofon přímo do vašeho iPadu, iPhonu nebo iPodu touch. Mikrofon připojíte do konektoru XLR, Konektor poskytuje fantomové… Celý popis
990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Již se neprodává

Zboží partnera DISK Multimedia, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100057440106

Popis

  • Mikrofonní předzesilovač pro vaše mobilní zařízení
  • 40cm dlouhý TRRS kabel pro připojení jakéhokoliv iOS zařízení pomocí jacku.
  • XLR konektor pro mikrofon.
  • Ovladač Gain.
  • +48 V phantomové napájení (zajišťuje 9V baterie)
  • Výstup na sluchátka.
  • Přepínač On / Off / 48V
  • Životnost baterie je přibližně 40 hodin s dynamickými mikrofony a 15 hodin s fantomové napájenými studiovými kondenzátorovými mikrofony
IK Multimedia iRig Pre je jednoduché řešení pro připojení jakéhokoliv mikrofonu – od běžných pódiových mikrofonů, až po studiové modely – k iPhone, iPod touch a iPad nebo Android zařízení.
 
iRig™ Pre je vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovač navržený speciálně pro iOS zařízení, který hudebníkům umožňuje používat jejich oblíbené vysoce kvalitní pódiové nebo studiové mikrofony s jejich iOS zařízením.
 
Mikrofon se zapojuje přímo do standardního XLR konektoru iRig Pre bez nutnosti dalších kabelů nebo adaptérů.
 
Pomocí ovladače pro kontrolu gainu, lze snadno provést přesné nastavení úrovně. Vestavěná 9V baterie dodává potřebné napětí pro phantomově napájené studiové kondenzátorové mikrofony. nepřetržitě minimálně po dobu 15 hodin.
 
3,5mm standardní stereo sluchátkový výstup umožňuje monitorování signálu během záznamu.
 
Na druhé straně je kabel pro připojení do iOS zařízení a k dispozici je také pásek na suchý zip pro snadné uchycení na mikrofonní stojan a nebo jinam na pódium.
 
Stejně jako všechny ostatní IK Multimedia mikrofony pro iOS zařízení, jsou k dispozici 2 aplikace pro iOS zařízení zdarma: iRig Recorder (jednoduchá záznamová a editační aplikace) a VocaLive (efektový procesor pro zpěváky).
 
A stejně jako celý sortiment příslušenství iRig, je také iRig Pre snadno přenosný díky svému kapesnímu provedení. Nahrávat lze kdekoliv.
 
 
Kompatibilita

 

iOS zařízení

iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (5., 4. a 3. generace), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. generace, iPad mini, iPad 3. generace, iPad 2, iPad. Požadován min. iOS 4.3 nebo pozdější.

 

Android zařízení

Pro kompatibilitu musí být mobilní zařízení v souladu se standardem CTIA/AHJ, který je znázorněn na obrázku. K dnešnímu dni všichni výrobci populárních Android zařízení jako Samsung, LG, Motorola, Google Nexus, HTC, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi a další, tento standard používají.

 

AmpliTube pro Android je kompatibilní s Android zařízeními podporujícími Samsung Professional Audio technologii, jako Samsung Galaxy Note 4 a Galaxy Note Edge. Samsung Galaxy S5 a Galaxy Note 3 vyžadují Android 5.

 

Počítače

Mac®: Většina Mac počítačů z 2008–2013 jsou kompatibilní s výjimkou Mac Pro série.
U této série jsou problémy s 2014 MacBook Pro a s MacBook Air modely, stejně jako s pozdějšími modely 2013 iMaců.
Kromě výše uvedených modelů, můžete zkontrolovat kompatibilitu vašeho Mac výběrem:
This Mac > More Info > System Report > Audio
a zkontrolovat, zda se „External Microphone / iPhone headset“ objevuje na seznamu zahrnutých funkcí.